Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamy 2020


Rekomendowane odpowiedzi

Heej dziewczyny, ja co prawda od ostatniej om ( 2 maj) wychodzi termin na początku lutego ale chętnie do Was dołączę :) 1 test pozytywny ( bardzo blada kreska) zobaczyłam w 24dc a zrobiłam go tylko dlatego ze bol piersi był nie do wytrzymania, zawsze bolą mnie przed @ ale nie tak jak teraz, z dnia na dzien test wyraźniejszy, w 26dc beta 63,250 w 27 dc wizyta u lekarza, endometrium 21mm bez widocznego zarodka i pęcherzyka ale wszystko wskazuje na ciąże, jutro idę na kolejna wizytę, a wy dziewczyny dajcie znać kiedy u was było coś widać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewn43r8jnw6p8d7.png

Odnośnik do komentarza

Martita uszy do góry może potrzeba jeszcze trochę czasu. Nie poddawaj się. Kiedy masz nastepna wizytę?

Witaj Karotynka :)

Nurkowanie mnie raz bolą bardziej raz mniej ale raczej jak się dotknę to wtedy bardziej bolą.
Bardziej się martwię o to że w jednej piersi mam guzka od chyba 2 lat który do tej pory był pod kontrolą nie powiększal się biopsja też nie wykazała niczego podejrzanego ale trzeba co jakiś czas kontrolować. Zastanawiam się czy ciąża i ewentualne potem karmienie mogą mieć na to jakiś wpływ :/

Jak wczoraj miałam delikatny przypływ energii i czułam się ok tak dziś jestem wykończona. Z trudem zebralam sie rano na badania a potem z córka do lekarza a teraz nie mam sily wstać z łóżka

Odnośnik do komentarza

carrie ja tez mam guzka w jednej piersi i to nie małego bo ok 3x2 cm, lekarka kazała przyjść mi w 4 mcu na kontrole, żeby zobaczyć czy rośnie czy może maleje. Bo ponoć i tak i tak może się zdarzyć, u mnie to gruczolakowłókniak, jakby nie ciąża to bym teraz pewnie pod nożem leżała, a tak trzeba poczekać.
Mi chyba zaraz brzuch rozerwie takie jakieś dziwne chyba wzdęcia mam tak po bokach brzucha, że masakra.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza
Gość Martita5433

Dziękuję Wam!
Dziś chyba sfiksowałam, bo poszlam po test ciążowy żeby udowodnić sobie, że jestem w ciąży. Sama tego nie rozumiem...
Tyle co dziś naplakałam się to masakra. Mój narzeczony to się martwi najbardziej, że mi może się stać. To takie miłe, a ja staram się wierzyć chociaż 2 tygodnie to juz duzo roznicy.
Mam przyjść za 7 dni, ale juz mnie Korci w piątek iść...

Odnośnik do komentarza

Hej:) jeśli chodzi o ból piersi to schize miałam w pierwszej ciazy ciagle sie macalam:) teraz zas wiem ze progesteron zmienia swoje stężenie w ciagu dnia i stad moga raz bolec a raz tylko troche.
Ja dzis tez bylam na badaniach o dziwo u mnie w przychodni za caly pakiet bez grupy krwi zaplacilam 90 zl:) wszystkie zalecane zrobilam plus nadprogramowe wyszlo chyba z 12 badań:) a przed sama wizyta mocz tylko i spoko. Brzuch mnie tez boli, jak to mawia moja pani ginekolog nie ma mocnych i bedzie bolec bo wszystko rośnie, jedni mowia zeby brac no spe a inni mówią zeby sie męczyć.. w poprzedniej ciazy mialam na tyle klopotliwe bole brzucha ze musialam brac 3x1 no spe max a zwykla dwa razy wiecej..

klz9df9h5n2a48bw.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv3e5exqmhg6oa.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na pierwszym usg i wszystko dobrze :) serduszko bije, dzidziuś ma 0.5cm.
Pytanie mam odnośnie luteiny. Lekarz zapytał się mnie czy chce brać ja profilaktycznie. Nie mam żadnych plamien. Progesteron mówił że nie bardzo jest sens go badać bo kazdego dnia jego poziom jest inny. Czy bralyscie/bierzecie luteine profilaktycznie? Progesteron i tak zbadam bo wykupuje pakiet badań dla kobiet w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Ah to chyba i ja wykupie luteine i też będę brała profilaktycznie. Lekarz mówił że nie zaszkodzi a może pomóc i decyzja należy tylko do mnie.

A mialyscie może zalecane badanie HBS, różyczka i cytomegalie?

Mi nie zalecił choć widzę że w pakiecie na pierwszy trymestr są takie badania. Różnica między tymi co dostałam a tymi z dodatkami HBS różyczka i cytomegalia to 120 zł i zastanawiam się czy robić na wyrost. Może mój gin się zapomniał?...

Odnośnik do komentarza

~Nela99
Ah to chyba i ja wykupie luteine i też będę brała profilaktycznie. Lekarz mówił że nie zaszkodzi a może pomóc i decyzja należy tylko do mnie.

A mialyscie może zalecane badanie HBS, różyczka i cytomegalie?

Mi nie zalecił choć widzę że w pakiecie na pierwszy trymestr są takie badania. Różnica między tymi co dostałam a tymi z dodatkami HBS różyczka i cytomegalia to 120 zł i zastanawiam się czy robić na wyrost. Może mój gin się zapomniał?...

W zasadzie to 210 zł :O

Odnośnik do komentarza

To moje badania
Tsh
Ft4
Ale zrobilam pakiet tarczycowy jest teraz promocja w diagnostyce
Glukoza
Morfologia krwi obwodowej z rozdzialem leukocytow
Bialko C reaktywne
Kiła
Hiv
Anytygen HBs
Przeciwciala anty HBs
Przeciwciala anty HCv
Toxo igg i igm ( bylo zwalczone)
Cytomegalia igg i igm ( bylo zwalczone)
D- dimery i APTT ( z powodu krzeplwosci mojej)
Przeciwciala anty D Rh
Badanie ogolne moczu

Grupa krwi i rozyczka byly badanie mc temu.
Rubella to jest różyczka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...