Skocz do zawartości
Forum

Karmienie maluszka


Gość izaczeka

Rekomendowane odpowiedzi

Niebawem na swiat przyjdzie moje pierwsze dziecko, córeczka Zosia :) Nastawilam sie na karmienie piersia.. czytalam wiele poradnikow ale dalej nie mam pewnosci.. Jak czesto takie male dziecko powinno jest? Jest jakis plan godzinowy czy na zadanie?

Odnośnik do komentarza

Nie mialam dluzszych przerw niz 5 godz. w karmieniu bo dziecię spało po szczepieniu ale chyba bym w nocy nie budzila. Przede wszystkim jesli dziecko bedzie prawidlowo w swoim tempie przybierac na wadze to sama bedziesz wiedziala czy dobrze karmisz czy nie. Czasem moze byc tak ze maluch mimo karmienia na żądanie traci na wadze (nie liczac w pierwszych dobach zycia). Ja tak mialam i polecam zapisywanie o ktorej je i czy jedna czy dwie piersi jesli butelka to ile mililitrow. Plus na poczatku zapisywalam siku/kupę;) nie musze pamietac o ktorej dziecko jadlo i czy na pewno np.placze bo jest glodne czy jednak co innego. Tak mi to weszlo w nawyk ze zapisuje jedzenie do dzisiaj a "dzidzia" ma juz 11 miesiecy. Pomocne tez byly notatki jak mieliśmy małe uczulenie/ wysypke na ciele. Okazało sie ze to seler podany kilka dni wcześniej a nie jakies azs.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...