Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Davidzia

Czy wasze dzieci lubią soki warzywne?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Davidzia

Lubią czy wolą jednak owocowe? Ja jestem zaskoczona że mój młody polubił [reklama usunięta] pomidorowego, już od kilk tygodni ma na niego fazę i często mu daję do szkoly, próbowałam w domu kombinować z sokowirówką i różnymi wariantami ale tylko pomidorowy mu podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście! My z mężem pijemy, to czemu nasze dzieci nie mają pić? :D Jak dla mnie to świetna rzecz i staram się często szykować soki z różnymi owocami i np. marchewką, selerem czy szpinakiem. Zdrowo i kolorowo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubią raczej owocowe, ewentualnie owocowo-warzywne, do kubusia nie muszę dziecka namawiać ;) zresztą sama ten soczek lubię i od czasu do czasu zabieram ze soba do pracy nawet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dzieci uwielbiają świeży marchewkowy sok bez dodatku cukru. Poza tym samodzielnie robię soki na przykład z czarnej porzeczki czy aronii..samo zdrowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość issa

Kupując soki zawsze zwracam uwagę na skład, ale multiwitaminę z tarczyna kupujemy w ciemno bo wiadomo, że dobry ma skład i sporo witamin, wolę, żeby dzieci piły to niż jakieś zwykłe napoje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...