Skocz do zawartości
Forum

Matka bierze dziecko do łóżka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Bardzo proszę o opinię oraz pomoc w rozwiązaniu niniejszego problemu.

Dziecko miało swoje łóżko, na którym zawsze spało. Matka dziecka wyrzuciła łóżko i śpi z dzieckiem w swoim łóżku. Dziecko ma prawie 6 lat. Dziecko nigdy nie miało lęków nocnych, ładnie zasypiało w swoim łóżku, nie było żadnych problemów. Jest to decyzja matki. Uważam, że jest to niepedagogiczne podejście, dziecko może mieć problemy na kolonii z samodzielnym spaniem, czy na obozach. Jakie to może mieć konsekwencje dla dziecka? Czy takie postępowanie jest normalne? Wszędzie czytam, że dziecko powinno spać samo, tym bardziej w tym wieku. Jak wytłumaczyć matce, że robi krzywdę dziecku w ten sposób?

Pozdrawiam, Grzegorz

Odnośnik do komentarza

Nie znam przyczyny wyrzucenia łóżka i czemu ta matka nie śpi z partnerem/mężem. Więc Nie ma pewności że robi dziecku krzywdę. Ja pamiętam jako małe dziecko spałam z bratem. Mieliśmy jedno duże łóżko. I nie miałam problemu z koloniami, osobnym pokojem później. Nie wiem jakie mogą być inne skutki takiego spania.
Przyznam że ja core też biorę do siebie do łóżka ale tylko jak jest chora. Czasem z nami zasypia. Ale przeważnie w swoim łóżku śpi i sama.

Pozdrawiam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...