Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Zwiezda81

A może jednak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.od 2 lat staramy się z partnerem o dziecko i jak narazie bez powodzenia.teraz spóźnia mi się okres 3 dni.po 3 dniach od owulacji 3 dniowy bol jajnikow, straszny bol plecow do teraz ,bez powodu pociaganie nosem,nawet zajad mi wyszedł na ustach 1szy raz w życiu,teraz od 3 dni bol brzucha A wczoraj cały popołudnie bulgotanie ,przelewanie w brzuchu.nie chce sobie nic wmawiać bo to do niczego nie prowadzi ,,,chociaż nadzieja umiera ostatnia.test zrobiony dziś rano (tj.3 dni po terminie)negatywny.bety nie mam jak zrobić bo tu gdzie mieszkam to graniczy z cudem .doda ktoś o otuchy,pocieszyć że to może jednak ciaza A test się myli?!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej kochana

U mnie identyczna sytuacja. Wszystko siezgadza łącznie z objawami,zajadem, białym śluzem i cala raszta..
Zgadza się tez to ze tez jestem po terminie miesiączki 3 dni i test rano negatywny. Ja jeśli do piątku @ nie przyjdzie ide na betę.
Czekamy razem ? :)

Aniołek 27.11.2018

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj...fajnie,że nie jestem sama bo już myślałam,że coś sobie wkrecam hihi trzymam mocno kciuki za powodzenie...jak tylko będziesz coś wiedzieć to daj znać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka.dzis z rana zrobiłam test .....bardzo blada kreska,aż dałam ja swojemu żeby on spojrzał bo myślałam, że coś z moimi oczami nie tak...No i....powiedział,że widzi Ale jest bardzo blada...jutro powtórzę, kurcze mam nadzieję,że będzie już ciemniejsza.to mój już ostatni dzwonek zważywszy, że 38 lat strzelilo A mój 12letni syn zasługuje na braciszka lub siostrzyczke:)))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka234

Przy długotrwałych staraniach o ciążę ja osobiście polecam zacząć śledzić dni płodne za pomocą sprawdzonych urządzeń. Ja używałam komputer cyklu myway, który wyznaczał moją owulację i w ten sposób wiedziałam kiedy można się najskuteczniej starać, po 5 cyklach udało się. Dziś wykorzystuje go jako naturalną antykoncepcję. A kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...