Skocz do zawartości
Forum

Atakowanie dziecka przez obcych rodziców w szkole


Gość Gonia34

Rekomendowane odpowiedzi

Mój syn chodzi do pierwszej klasy i nie jest akceptowany przez dzieci w klasie przez zachowanie rodziców dzieci na początku było ok w klasie jest jeden chłopiec który ma ataki agresji gdy pani wyszła z klasy zaatakował mojego syna i go bardzo mocno podrapał pani poinformował rodziców dzieci o całej sytuacj następnego dnia babcia chłopca zaatakowała mojego syna w szatni krzyczała na niego chociaż to mój syn został poszkodowany poszłam do wychowawcy porozmawiać o całej sytulacj ale pani wychowawczyni nic nie zrobiła od tamtej pory kilka razy inni rodzice tez podchodzili do mojego syna z pretensjami dziś zaatakował mnie matka dziecka twierdząc ze mój syn kopna jej dziecko gdy powiedział żeby zgłosiła to do wychowawcy zaczęła mi i dziecku ubliżać na korytarzu w szkole powiedział ze mam wracać z kad przyjechałam przy innych dzieciach i rodzicach my jesteśmy tutaj obcy nie dawno się tu przeprowadziliśmy i moje dziecko nie jest akceptowane w poprzedniej szkole nie miała z nim żadnych problemów nie rozumiem czemu rodzice tak się zachowują po tej sytuacj czy można podejść do obcego dziecka w szkole i atakować go krzyczeć na niego co można zrobić z takim zachowanie rodziców jak rodzic daje taki przykład to jak dziecko ma się zachowywać w stosunku do innego dziecka

Odnośnik do komentarza

Czy zgłosiłaś sprawę dyrektorowi szkoły? I w ogóle jak to możliwe, że jakaś obca kobieta krzyczy na twoje dziecko w szatni? Dziecko tam było samo? Szkoła ma obowiązek zapewnic dziecku bezpieczeństwo na swoim terenie. Koniecznie zgłoś sprawę wychowawczyni i dyrekcji. Jeśli sytuacja się nie poprawi i te kobiety będą was wyzywać itp. to zgłosiłabym nękanie na policję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...