Skocz do zawartości
Forum

Brak okresu


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Już od 13 dni spóźnia mi się okres. Z partnerem wspolzylismy bez zabezpieczenia. Robiłam test ciążowy 5 dni temu i wyszedł negatywny ale okres spóźnia się dalej i nic nie zapowiada żeby miał się pojawić w najbliższym czasie. Mam troszkę stresu i nerwów ostatnio i czy to może być od tego. Dzisiaj planuje zrobić kolejny test ciążowy i jest możliwość żeby był pozytywny jeśli poprzedni był negatywny? Objawów podobnych do tych ciążowych nie mam. Mam bardzo mocne upławy i ciągle jestem zmęczona a do toalety chodzę co chwilkę mimo że pęcherz jest prawie pusty.

Odnośnik do komentarza

To koniecznie idź do lekarza, może to być infekcja albo ciąża pozamaciczna, Jeśli jednak to nie tym razem, a ty współżyjesz z partnerem bez zabezpieczania się to wyznaczaj sobie dni płodne np za pomocą testera owulacji ze śliny [reklama usunięta] i zabezpieczaj się w dni płodne. Ja tak robię, tester jest tani, łatwy w użyciu i poręczny- ma wielkość szminki do ust.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Oliwka212

Może skonsultuj opóźnienie z ginekologiem, warto omówić problem ze specjalistą 🙂 parcie na pęcherz to może objaw zapalenia, nie martw się na zapas. [reklama usunięta]. Polecam Tobie się zabezpieczać na przyszłość.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...