Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Monia33 łzy mi poplynely, przeżyłam to samo w tamtym roku tyle że moja ciąża w 11 tyg się skończyła. Bardzo długo nie mogłam dojść do siebie. Dopuki nie przetrwałam dnia w którym miało się urodzić. Nie zapominam ale już tak często nie płacze. Współczuję i ściskam mocno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniaaa33

Dziękuję za odpowiedź :* Lekarz pocieszał mnie tym, że gorszym dramatem dla rodziców jest gdy Dziecko urodzi się poważnie chore, lub umrze niedługo po porodzie. Nasz Aniołek musiał od początku mieć jakąś poważną wadę, że tak to się skończyło... :( Natura jest mądrzejsza od nas i od wszystkich lekarzy razem wziętych..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny czy tylko ja coś tam widzę, pomóżcie. Staramy się z mężem 2 lata i wierzyć mi się nie chce że mogłoby w końcu się udać.

monthly_2020_01/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_81759.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniaaa33

Kochana, ja widzę drugą krechę! :D słabiutka, ale ja miałam identyczną na początku, potem były wyraźniejsze i oczywiście była ciąża :) Po cichutku gratuluję :***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniaaa33

No wierzę Ci, ja też nie dowierzałam. Jutro powinny być wyraźniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabela tez widze ta kreseczke a nawet dwie :))) gratulacje

moniaaa33 witamy, i zostan z nami, wygadaj sie ile chcesz bo sama wiem ze jest to potrzebne a nikt tego nie zrozumie dopoki go to nie spotka, tutaj na staraczkach tez nas jest kilka po takich przeyzciach. wspolczuje bardzo bo to jest okropne uczucie, z czasem troszke bardziej akceptowalne ale ja nadal czasami mam zalamki i plaze dlaczego tak sie stalo. zycze Tobie i nam zeby to marzenie o dzieciaczku sie wkrotce spelnilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabela jest piękna krecha. Tylko nie przeraź się jeśli test nie zciemnieje. Wystarczy za bardzo rozwodniony mocz i może wyjść nawet jaśniejsza ( ja tak miałam). Polecam beta hcg zrobić i powtórzyć po 48 godzinach żeby zbadać przyrost .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabela30 To uwierz, bo jest kreska! :D Gratulacje!

Moniaaa33 Trzymam mocno kciuki żeby się udało. Bardzo współczuję przeżyć :(

Dzisiaj 26dc. Wczoraj miałam mdłości w środku dnia i po placku, więc nie wiem czy można to uznać za objaw haha. Mam lekkie bóle brzucha i jakoś mocz mi dziwnie pachnie. Piersi lekko tkliwe. Jutro będzie 12dpo. Może zrobię test, ale nie wiem czy jest sens tak szybko.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba już się naprawiło. Fajne to nowe forum.

Jest tam kto?

I można polubić post. Brakowało mi tu tego.

Edytowane przez Lesnasarenka
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gooosia271

BadanieKriotypu czy ktoraś z Was robiła? Czy jest refundowane? Czy ginekolog wypisuje skierowanie czy genetyk? Prywatnie wiem,że można zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mirabela30 gratulacje, piękna kreseczka, rośnijcie zdrowo ❤

Moniaaa33 przykro mi z powodu straty, dobrze, że znaleźliście w sobie siłę na ponowne starania, wielu dziewczynom tu udawało się ponownie zajść już w pierwszych cyklach, życzę żeby u Ciebie też tak było 😉

21 cs
"Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Moniaaa33

Dziękuję Wam bardzo za słowa otuchy 🤗 Jestem dobrej myśli, w końcu musi być dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, misKolorowy napisał:

Mirabela30 gratulacje, piękna kreseczka, rośnijcie zdrowo ❤

Moniaaa33 przykro mi z powodu straty, dobrze, że znaleźliście w sobie siłę na ponowne starania, wielu dziewczynom tu udawało się ponownie zajść już w pierwszych cyklach, życzę żeby u Ciebie też tak było 😉

Dziękuję i mam nadzieję, że tak właśnie będzie! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...