Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ... 2 dni temu śluz mega gesty kremowy a dzisiaj mega wilgotno od rana, śluz przezroczysty... Czy ktoś z was miał taki śluz przed okresem? Czy raczej wyszły wam 2 kreski? Ogólnie wiem, że jak człowiek się uprze to tysiąc objawów można dostrzec, wmówić. Test zrobiony, negatywny, ale dzisiaj dopiero 24 dc. Z ciekawości pytam jak u Was jest z tym sluzem *przed okresem *

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72690.png

http://www.suwaczek.pl/cache/26bae06270.png

Odnośnik do komentarza

Mika gratulacje! Ściskam kciuki za twoje podwójne szczęście, oby za tydzień były już pięknie bijące ❤❤

Kama przykro mi, że negatyw, kciuki za nowy cykl ;)

Motylek ja zawsze przed samym okresem mam dużo śluzu, stresuje się wtedy i co chwilę sprawdzam, czy to nie @, w cyklu kiedy udało się zajść, też miałam ten śluz. Wydaje mi się, że to może oznaczać zarówno znikający się okres jak i ciążę

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

mika nie odzywam sie ale sledze dalej watek i bardzo bardzo gratuluje, strasznie sie ciesze i trzymam kciuki za Twoje podwojne szczescie :)) dlugo czekalas na ta cieze ale efekt jest podwojny :) zdrowka

Rysia Tobie tez gratulacje i trzymam kciuki za Ciebie i maluszka. Jestes twarda babka i oby tylko juz swiecilo dla Ciebie slonce :)

staraczkom kciukasy moze niedlugo dolacze ponownie :)

Odnośnik do komentarza

Teska
Mika aż nie mogłam uwierzyć, jak przeczytałam!!:) Coś wspaniałego:) trzymam z całych sił kciuki, musi być dobrze! Z niecierpliwością czekam na wieści z wizyty!
Maszkaron ściskam Cię mocno i czekam na dobre wiadomości od Ciebie:)

My z mężem myśleliśmy ze lekarz żartuje :D
Są dwa pecherzyki z ciałkiem żółtym kompletnie od siebie niezależne na dwóch stronach macicy. Wg ostatniej miesiączki równo 6 tydzień wiec ba zarodki widoczne i serca czas

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
Dziewczyny dziś 29dc (Jak na mnie to bardzo długo, bo mam cykle 22-26 dni, zrobiłam test o czułości 10 i wyszedł cień... boję się, że to może być ciąża biochemiczne. Po pracy ode na betę

Zrób jeszcze jeden test jutro na spokojnie, kreska nie musi być zawsze mega ciemna ważne ze jest widoczna ! Po cichu gratuluje i trzymam kciuki !

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Mika wielkie gratki i powodzenia.
Rysia Tobie też :)
Miś Kolorowy trzymam kciuki.

Dziewczyny ja jestem po @ do owu jeszcze ze 2 tyg conajmniej. Staramy się od 3 mc w tym od 2 mierzę temp. Staram się suplementować dobrze. Hormony u mnie są ok.
Aczkolwiek badałam przed braniem anty. Na tabsach byłam ze 3-4 mc. Skończyłam brać 4 mc temu. Myślicie, że przez to mogę mieć teraz problem?

Chciałam poruszyć jeszcze jeden temat. A minowicie, czy częstość stosunku ma wpływ na zajście. Chodzi mi tutaj o zbyt często a nie za rzadko..

Odnośnik do komentarza

Hejka. Super gratuluję wszystkim. Mika co za szczęście gratulacje.
Dziewczyny u mnie całkowita lipa. Wróciły w końcu badania progesteronu i niestety nie mam owulacji. Dr zrobił wogole podgląd usg. I na usg tez nie widać pecherzyka dominującego. Lecz z przykrością stwierdził że moja endometrioza ma znów guzka iczekamnie operacja. Wiedziałam jakie jest ryzyko z endo no ale cóż. Od ostatniej operacji minęło 3 lata to i tak sukces. Jeszcze 4 cykle starań z clo i niestety albo będzie dzidzia albo operacja. Co prawda sie boję ale cóż będę walczyć do końca.

Odnośnik do komentarza

Mika to bardziej cień niż blada kreska, ale zrobiłam betę, ona da mi jasność, ale wyniki dopiero jutro rano.
Pena nie wiem zestresowałam się, bo już po terminie @, a tu tylko jakiś cień, dlatego pomyślałam, że to może być biochemiczna. W ogóle spisałam ten cykl na straty, bo totalnie odpuściliśmy, nawet nie wiem kiedy były dni połodne i czy były wtedy działania.

basiaczek Dziękuję za kciuki. Wydaje mi się, że powinnaś powtórzyć badania hormonów, po antykoncepcji mogło się wszystko zmienić, a co do stosunków, to lekarze zalecają co 2 dni, bo tyle plemniki są w stanie przetrwać, a też przy zbyt częstych stosunkach nasienie może być gorszej jakości.
mmiissiiaa trzymam kciuki, żeby to jednak była dzidzia, a nie operacja.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...