Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
gooosia271

Czekające na 2 kreseczki REAKTYWACJA

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, dajecie mi mega siłę. Ja Was tak podziwiam
Mona, Ty pocieszasz nas, a my chcialysmy pocieszac Ciebie. Jestes dla mnie wzorem opanwania i skupienia :)
Basiaczek, mozesz to uznac za objaw ale sie nie nakrecaj bardzo. Ja mam to w małej skali co miesiąc. Te objawy powoduje progesteron. W 2 pierwszych tyg od zaplodnienia nie ma za duzych roznic ciaza a nie ciąża. Ja się staram pare miesiecy i obserwuje mocno i docjpdze dp wniosku, ze spokojnie moge ciazy nie zauwazyc, bo paleta objawów jest co miesiąc, tylko kiedys nie zwracalam na noe uwagi :)
Miisia, testujesz?
Hildegarda, wybiwrasz sie na bete?
Moje wojowniczki!!!? :) Sciskam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

PannaEm Nie będę robić bety, bo u mnie i tak się czeka 3 dni. Zadupie totalne i wszyscy będą wiedzieć, że robiłam betę :P Zaczekam spokojnie. Ostatnio się udało to teraz też powinno ;) Mam taką nadzieję.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mmmm33

Witam wszystkich. Staramy sie o drugie dziecko niestety cos nie wychodzi. Powiedzcie mi prosze czy po tabletkach ant jest jakis bum hormonalny i lepiej zajsc bo np z pierwszym dzieckiem odstawilam po 10 latach brania i odrazu za pierwszym razem bylam w ciazy a teraz odstawilam poczekalam 3 miesiace i nic ani za pierwszym ani za drugim wiem ze moze trzeba czasu ale kurcze z synem tak bezproblemowo sie udalo a teraz ciagle rozczarowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mmm33 każdy organizm reaguje inaczej, mi lekarka kiedy przygotowywałam się do odstawienia anty powiedziała, że to nie jest tak, że zaraz po odstawieniu jest łatwiej zajść w ciążę. Wszystko zależy od organizmu a on wraca do normy nawet i przez rok. 4cykle to nie dużo. Nie stresuj się. Na spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny a ja już sama nie wiem. Nigdy nie miałam czegoś takiego. Przed wczoraj plamienie potem nic, wczoraj wieczorem plamienie ale takie tylko na papieże a nie na wkładce a dzis takie plamienie lekkie na wkładce. Powinien być okres i nie wiem czy to mam zaliczać do okresu. Nie wiem jak to liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć dziewczyny dziś ten dzień @a u mnie jak narazie cisza zawsze był rano może w końcu nie przyjdzie jak coś będę testować jutro Trzyma kciuki za wszystkie testujące panie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edyta.P trzymam kciuki. Oby się udało.

Hildegarda a co u Ciebie? testowałaś coś więcej?

Ja już dziś miałam ochotę zrobić test. Czuję, że coś się dzieje z moim organizmem. Ale nie wiem czy to na @ właśnie czy z tego lepszego powodu.
Dziś temp. przestała spadać. Nawet delikatnie wyższa niż wczoraj.

Dziewczyny ile dni przed okresem temp zaczyna spadać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie powtórzyłam dzisiaj testu, bo mam grypę żołądkową. Jutro zrobię :) Trzymam kciuki dziewczyny :*
Domka1 jeszcze się nie cieszę, ale jest duża szansa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hildegarda, moze to hormony Ci powariowaly?
Miisia moze zatestuj ?
Basiaczek, mnie ok 2dni przed spada
U mnie nadal brak@ to chyba najdluzszy moj cykl ever. Do domu wracam dopiero w niedziele, ale jak cos to bede poowtarzac test. Ale piersi bolą mniej to pewnie ten wynik negatywny nie bez powodu. Ale ta sytuacja sprowokowala wiele rozmow z moim lubym i okazuje sie, ze on jest lepiej przygotowany niz sadzilam, wiec przynajmniej taki plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mmm33

Wiem ale ciezko jest czekac i próbować kiedy wiek za bardzo juz nie pozwala na czekanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część dziewczyny dzisiaj byłam.na wizycie u mojej Pani doktor. Niedawno wrocilsm. Pęcherzyka juz nie ma wydalilo sie. Od wtorku mam jakby okres w środę mam jehsv do szpitala na dyżur do mojej Pank doktor ma zmierzyć endometrium czy macica dobrze ale obkurcza a jak nie mam dostać leki. Mam nadzjjdd zd będzie wszystko ok. Kazała poczekać 3 miesiączki do kolejnego starania i zrobić badania genetyczne wypisala tam listę badan w tum badanie z policzka DNA ciekawe hmm 300zl mówiła ze kosztuje no ale trzeba zrobic. Noi nic robię badania i tyle...do usłyszenia w marcu mam nadzieje : - ) powodzenia dziewczyny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj miałam grypę żołądkową i złe przeczucia. Rano zrobiłam test z moczu i negatywny :( Piersi mnie przestały boleć, jedynie temperatura jeszcze podwyższona, ale to może być spowodowane chorobą. Dzisiaj 31dc. Wszystko wskazuje na to, że to ciąża biochemiczna :( Już nie wiem. Smutno mi. Czekam na ten głupi okres.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mona894 w środę wieczorem wyszedł mi test z krwi. Wstawiłam nawet tutaj zdjęcie, a dzisiaj sikany nawet cienia nie pokazał. I to ten najbardziej czuły, a dzisiaj już 14-15 dni po owu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiec ja na razie nie testuje wczoraj wieczorem zaczęłam plamić bo nie można nazwać tego @ ale w takim razie poczekam i zobaczę co będzie dalej Plamienie jest dość dziwne bo bardzo jasne a co u was testujące panie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:( cos to nie jest nasz miesiąc dziewczyny. Strasznie mi przykro, ze tak wyszlo.
Hildegarda, może powtorz jeszcze ten test xa pare dni jesli okres sie nie pojawi? ;(( Wierze ze ten sikany po prostu jest mniej czuly....
U mnie dalej nic ani w jedną ani druga. 35dc.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny. Ja też nie wytrzymałam i zamiast jutro zrobiłam dzisiaj rano test. No i negatyw. Póki co @ nie ma. Temp. Rano mnie trochę zdezorientowała bo skoczyła na 37,2 czyli moja najwyższa jak do tej pory. Miałam taką po owu ale wyższej już nie. W sumie nadal do okresu nic nie wiadomo. Dzisiaj jest mój 38 dc i ok 11-14 dpo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Edyta P zrób test dopiero jak przestanie. Inaczej możesz miec wynik falszywie pozytywny (jesli to biochiczna) lub falszywie negatywny ( jesli to implantacja). Trzymam kciuki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hildegarda jak tam? Daj sobie czas i zrób jeszcze jeden test. Spokojnie poczekaj Noe stresuj się. Pamiętaj co ma być to będzie? Masz jakieś objawy na @?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...