Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś od 2:30 nie spie :D zachciało mi się siku i już się tak nakręciłam tym testem że od razu chciałam robić bo potem wstaje przed 5tą do pracy i może by mi się wtedy nie chciało siku a poza tym to już niebyły ten sam mocz :D wiec jeszcze chwile polezalam No i wstałam. A jak już wstałam to się nie dało spac,nawet mój Syn od Ok 4tej nie mógł zasnac znowu a przed 5tą było już trzeba się do pracy szykować :p

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dziewczyny. Ja nadal bez @ ale test zrobie dopiero w czwartek jeżeli wytrzymam. A co ma być to będzie. Nie zapowiada się nic na @ jak narazie.
Teraz jest w miarę ale najgorszy będzie dla mnie znów weekend. Nie dość że będzie 13 października to jeszcze mają nas odwiedzić na cały weekend z maluszkiem a ja nie wiem jak się z tego wykręcić. Będę musiała przetrwać to jakość :(

Odnośnik do komentarza

Mika, wlasnie mam mieszane uczucia. Nietypowe jest dla mnie to, ze od owu do dzis szyjka byla bardzo twarda, zazwyczaj jedt srednia lub miekkA. Dxis trochę zmiękła. Nietypowe bylo tez wstanie dzis 4 razy w nocy. Zazwyczaj pare dni do @ objawy pms ustepowaly, piersi bolą mnie nadal, ale w troche innybsposob, bo cale, a nie tylko sutki jak przed pms. Sama nie wiem. Czasem tak sobie mysle, ze nie umiem sobie nawet wyobrazic jakby to bylo zobaczyc te 2 kreski... Ehh :) pms-owe rozdrażnienie mnie chyba dopadlo :)

Odnośnik do komentarza

Mnie zaciekawiło to że z 5dni temu zaczęły „boleć” mnie piersi,boleć lekko bolały ale czuje je takie pełniejsze i cięższe...na @ inne są i inny jest ból i ten ból jest na dwa dni przed @ i krótko trwa a tutaj No jednak jest inaczej. Podbrzusze tak mnie leciutko też ćmi i jajniki od czasu do czasu zakują a tak to nie ma nic. Jednak jeszcze mi uwagę przykuła kawa. Ogólnie nie pije jej ostatnio wcale ale w pracy połakomiłam się na nią tyle że wcale mi ona nie szła,nie smakowała,tak przez chwile przeleciało mi przez głowę że to może to,ale nie do końca z tym się zgadzałam.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
Mnie zaciekawiło to że z 5dni temu zaczęły „boleć” mnie piersi,boleć lekko bolały ale czuje je takie pełniejsze i cięższe...na @ inne są i inny jest ból i ten ból jest na dwa dni przed @ i krótko trwa a tutaj No jednak jest inaczej. Podbrzusze tak mnie leciutko też ćmi i jajniki od czasu do czasu zakują a tak to nie ma nic. Jednak jeszcze mi uwagę przykuła kawa. Ogólnie nie pije jej ostatnio wcale ale w pracy połakomiłam się na nią tyle że wcale mi ona nie szła,nie smakowała,tak przez chwile przeleciało mi przez głowę że to może to,ale nie do końca z tym się zgadzałam.

My ten miesiąc się napewno wstrzelilismy bo z racji ślubu byliśmy prawie cały miesiąc razem w domu, ale czy coś z tego będzie to się okaże. Co miesiąc jak się nie udawało to sobie mówiłam ze prwnie nie było to w te dni ale jak ten miesiąc się znowu nie uda to zaczynam działać coś w kierunku sprawdzania owu u lekarza i poprosze o zlecenie jakiś badań.
Piersi od wczoraj bolą i to całe. Na okres się tez taki ból zdarza wiec nie ma co sobie wkręcać bo będzie bolało podwójnie jak @ przyjdzie. Chociaż w tym miesiacu i tak jak przyjdzie będę przezywać :(
Ja pracuje z klientami w banku i mam wrażenie co chwile któraś w ciąży i to niektóre taka typowa patologia co nie chciała a jest. Płaczliwy dzień mam dzisiaj strasznie. Ide pod koc się wypłakać

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

PAleksandra nie będę gratulować żeby nie zapeszyc oby było tak jak chcemy tu wszystkie : -) nareszcie coś się zaczyna dziać : -) ja miałam testować w środę ale dzisiaj wysłałam męża po tets i jutro rano zrobię. Brzuch mnie boli od wczoraj jak na okres z przerwamk plus klucie jajników i sama nie wiem a @ teoretycznie w środę. Hmm jestem dobrej myśli...

Odnośnik do komentarza

gratuluje dziewczyny :)) oby wszystko poszlo sprawnie u was

ja sie troche podlamalam przedwczoraj, bo mojemu eksowi, ktory byl naprawde toksyczny i bardzo mi zanizyl poczucie wlasnej wartosci przez czas w ktorym ze soba bylismy, urodzil sie syn ostatnio.. i moze to glupie, ale nie uwazam, zeby na to dziecko zasluzyl :/ i boli mnie, ze sie staralam, a u mnie jednak nadal nic

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj u gina, mam dwa duże pęcherzyki w prawym jajniku, i powiedział że jeśli teraz się nie uda, to mam w trakcie miesiączki przyjść i da mi skierowanie na laparoskopię, powiedział że HSG to u mnie za mało, bo nie da mu pełnego obrazu co tam mam w środku. Tylko głupio się czuje bo w tym samym szpitalu będzie mój poprzedni gin co mi robił histeroskopie i napewno się na niego natknę.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Mika, ja od dwóch dni tez placzliwie. Dzis rano sie rozbeczalam z najbardziej absurdalnego powodu ever. Wstalam pozniej, bo mam dzis wolne, moj juz byl w pracy. Wysylam mu ":*" a on mi odpisuje: "kupic nam takie pudełko? Jest w pronocji" hahahha i to mnie zabolalo tak ze sie poplakalam. Gdzie buziak z rana dla kobiety z pmsem?! ;) Teraz tez leze pod kocem.
Dziewczyny nie przejmujcie sie bylymi, lekarzami, klientami. Musimy sie skupic na sobie. Tylko spokój nas może uratować (i oszczedzic paru zmarszczek).
Trzymam za nas wszystkie kciuki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...