Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Nota83 napisał:

@Mamamama34 i @Monak jak sytuacja z baby? 🙂

Robiony 4 dni przed okresem . We wtorek ide na bete bo wczesniej nie moge 🙂 a lekarz pod koniec stycznia zeby bylo juz cos widac w razie czego na usg a jak u Was calej reszty? Ja nie planowalam miec juz dzieci i niespodziewanie tak wyszlo. Troszke sie boje bo zaraz mam juz 35 lat 😞

IMG_20230105_153039.jpg

Odnośnik do komentarza

Dzięki Nota za odpowiedź! Mąż niby rozumie ale widzę że mu brakuje kochania się . Pod koniec stycznia mam wizytę to porozmawiamy z lekarzem. Obecnie rozłożyło mnie przeziębienie. Mój strach się pogłębił czuje się źle. Brzuch ciągle boli, czasem tak że iść nie mogę. Do teraz teraz straszny bol głowy. Katar. Kaszel i jeszcze zaczynają boleć mnie mięśnie. Gorączki póki co nie ma. Pije herbatkę z cytryba goździkiem imbir, czosnek z mlekiem, od pon w łóżku. Oby przeszło.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Monak napisał:

Dzięki Nota za odpowiedź! Mąż niby rozumie ale widzę że mu brakuje kochania się . Pod koniec stycznia mam wizytę to porozmawiamy z lekarzem. Obecnie rozłożyło mnie przeziębienie. Mój strach się pogłębił czuje się źle. Brzuch ciągle boli, czasem tak że iść nie mogę. Do teraz teraz straszny bol głowy. Katar. Kaszel i jeszcze zaczynają boleć mnie mięśnie. Gorączki póki co nie ma. Pije herbatkę z cytryba goździkiem imbir, czosnek z mlekiem, od pon w łóżku. Oby przeszło.

Panuje teraz grypa 😞 duzo wypoczywaj, pij herbatke , oklady zimne na glowe. Mnie dopadlo po swietach ale nie wiedzialam ze jestem juz w ciazy i brałam gripexy ibupromy 😞 mam nadzieje ze nic zlego sie nie stanie. Zycze szybkiego powrotu do zdrowia  i nie musisz sie martwic, sex w ciazy nie zaszkodzi dziecku a wrecz polepszy. Pamietaj szczesliwa mama to szczesliwe dziecko .😊

Odnośnik do komentarza

Straciłam jedno dzieciątko;( i teraz na to chuchami i dmucham. Mój strach i stres jest na tyle duży że mi nie pozwala na zbliżenie. Może z czasem się to zmieni. Obecnie 15tc.

Na samym początku nic się nie stało na pewno. Ja w 6 i 7 tc byłam na zakrapianej imprezie , nie wiedziałam jeszcze o ciazy. Mała rośnie zdrowo.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Monak napisał:

Straciłam jedno dzieciątko;( i teraz na to chuchami i dmucham. Mój strach i stres jest na tyle duży że mi nie pozwala na zbliżenie. Może z czasem się to zmieni. Obecnie 15tc.

Na samym początku nic się nie stało na pewno. Ja w 6 i 7 tc byłam na zakrapianej imprezie , nie wiedziałam jeszcze o ciazy. Mała rośnie zdrowo.

Wiem co czujesz  niestety 2 razy poronilam . Raz w 3 miesiacu, raz w 4 miesiacu. Na pewno tym razem donosisz ciaze cala zdrowa . I bedzie piekna coreczka😊

Gratuluje 😊

Odnośnik do komentarza

Monak pieknie sie czyta Twoje posty 🙂 oby tak dalej i zdrówka zebys szybko doszla do zdrowia bo dodatkowy stres nie jest Ci potrzebny 🙂 kuruj sie czym sie da 🙂

Dziewczyny wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku, spełnienia marzen i planów, milosci i szescia z naszych wspanialych wyczekanych pociech malych i duzych 🙂

Mamamama34 Twoj wiek nie jest zadnym minusem, teraz 40 rodza na porzadku dziennym, sama mialam 36 wiec naprawde to najmniejsze zmartwienie. Gratulacje i 3 mam kciuki zeby bylo wszystko dobrze 🙂 4 dni przed okresem to super widoczna krecha takze trzeba czekac na wizyte i ew. bete 🙂

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Maszkaron napisał:

Monak pieknie sie czyta Twoje posty 🙂 oby tak dalej i zdrówka zebys szybko doszla do zdrowia bo dodatkowy stres nie jest Ci potrzebny 🙂 kuruj sie czym sie da 🙂

Dziewczyny wszystkiego co najlepsze w tym Nowym Roku, spełnienia marzen i planów, milosci i szescia z naszych wspanialych wyczekanych pociech malych i duzych 🙂

Mamamama34 Twoj wiek nie jest zadnym minusem, teraz 40 rodza na porzadku dziennym, sama mialam 36 wiec naprawde to najmniejsze zmartwienie. Gratulacje i 3 mam kciuki zeby bylo wszystko dobrze 🙂 4 dni przed okresem to super widoczna krecha takze trzeba czekac na wizyte i ew. bete 🙂

Dziekuje bardzo 🙂 no trzeba czekac. Dzis zrobilam jeszcze jeden test by zobaczyc czy kreska bedzie mocniejsza bo mialam jeszcze jeden w domu. I ten po prawej to z dzisiaj. 🙂 Musi byc lepiej 🙂 @Monak a Ty jak sie czujesz?

IMG_20230106_082412.jpg

Edytowane przez Mamamama34
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj trochę lepiej, dziękuje że pytacie. Ale co ja wyczyniam 🤪 nogi mocze w ciepłej wodzie z sola, mleko z czosnkiem pije, wode z sokiem malinowym, herbate z cytryna,  oklady i w razie gorączki apap.

Mój brzuszek jest tak mały że rano to totalnie nie widać tej mojej ciąży. Wieczorem troszkę tak. Wizyta dopiero za ponad 2 tyg. 

Ja w tym roku 33 i to moje 1 dziecko na takim etapie, oby było ze mną na ziemi🙏

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Monak napisał:

Dzisiaj trochę lepiej, dziękuje że pytacie. Ale co ja wyczyniam 🤪 nogi mocze w ciepłej wodzie z sola, mleko z czosnkiem pije, wode z sokiem malinowym, herbate z cytryna,  oklady i w razie gorączki apap.

Mój brzuszek jest tak mały że rano to totalnie nie widać tej mojej ciąży. Wieczorem troszkę tak. Wizyta dopiero za ponad 2 tyg. 

Ja w tym roku 33 i to moje 1 dziecko na takim etapie, oby było ze mną na ziemi🙏

Super, że dajesz rade !! Oby Ci przeszło 😊 u mnie bylo widac dopiero w 6 miesiacu cos 🙂 no moje trzecie bedzie , a partner ma jeszcze 2 corki z bylego malzenstwa wiec troszke Nas juz jest 😁 no ale dzieci to dar wiec nic tylko sie cieszyc. Zobaczysz nie obrocisz sie a juz bedziesz je tulic w ramionach. A na kiedy masz termin?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Monak napisał:

Na koniec czerwca.

 

Dziewczyny mam 2 pytania, czy twardniejący brzuch to normalne ?

Dzisiaj przy aplikowaniu luteiny wyczułam chyba szyjkę macicy ? Czy tak może być?

 

Ja to wariuje w tej ciazy. Czuję się jak dziecko we mgle

Zalezy jak twardnieje. Brzuch w ciazy mialam twardy taki napięty, nie wiotki. szyjke macicy tez twarda z tego co pamietam 🙂 pamietaj ze spokoj najlepszy. Jesli bedzie cos nie tak lekarz Cie poinformuje😊

Odnośnik do komentarza
Teraz, Monak napisał:

Lekarz dopiero na koniec miesiąca. Tak taki napięty ten brzuch. Szyjka twarda ale jakoś wydaje mi się że wcześniej jej nie czułam. I tak pomyslalam że Was zapytam, jako te już doświadczone, które przeszły ciaze

Wiesz wszystko Ci sie rozwija ,powieksza w macicy itd , brzuch sie powieksza wiec wszystko wydaje sie takie napiete. Rozumiem Cie. Ja mialam 24 lata w pierwszej ciazy to jakos sie nie balam niczego, a teraz majac 35 tez odczuwam wszystko inaczej. Zwlaszcza po poronieniach czlowiek boi sie 100 razy bardziej . Duuuuuuzo zdrowka,spokoju i informuj Nas co i jak😊

Odnośnik do komentarza

@Monak a ja postaram się Cię rozśmieszyć. Z ciążą to tak podobnie jak z promocjami w lidlu- co tydzień coś nowego 🙂

jak czasem brzusio stwardnieje to nic. Gorzej jakby to się utrzymywało dłużej. Tak jak piszesz, odpoczynek, odpoczynek, odpoczynek. Ciąża to odmienny stan więc nie pobiega się tak jak przed (są wyjątki...hihihi)

@Mamamama34 ja rodziłam w wieku 38,5 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/1/2023 o 8:57 PM, Nota83 napisał:

@Monak a ja postaram się Cię rozśmieszyć. Z ciążą to tak podobnie jak z promocjami w lidlu- co tydzień coś nowego 🙂

jak czasem brzusio stwardnieje to nic. Gorzej jakby to się utrzymywało dłużej. Tak jak piszesz, odpoczynek, odpoczynek, odpoczynek. Ciąża to odmienny stan więc nie pobiega się tak jak przed (są wyjątki...hihihi)

@Mamamama34 ja rodziłam w wieku 38,5 😉

No wiadomo teraz kobiety rodza podobno coraz pozniej i wszystko jest ok. 

Dzis robilam beta . Wynik to 2330mlU/ml jestem 4 dni po terminie spodziewanej miesiaczki. w piatek powtorze by zobaczyc jak przysrasta 🙂 wszystkim zycze duuuuzo radosci i 2 upragnionych kreseczek

Odnośnik do komentarza

Oj tak Nota dokładnie tak jest u mnie :D🤣🤣 chociaż powiem Wam ze jak teraz II trymestr to jakos tak lepiej. Ale to tez jest stresujące 😕 bo było dużo objawów a teraz praktycznie nic. Do wizyty jeszcze 2 tyg ten czas dłuży się bardzo. Obiecałam mężowi że pogadamy z lekarzem o seksie i jak da zielone światło to będziemy próbować się przemoc, okiełznać strach bo już oboje mamy ochotę a głowa przeszkadza.

Mamamama34 gratulacje, dużo zdrówka i spokojnej ciąży.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Monak napisał:

Oj tak Nota dokładnie tak jest u mnie 😄🤣🤣 chociaż powiem Wam ze jak teraz II trymestr to jakos tak lepiej. Ale to tez jest stresujące 😕 bo było dużo objawów a teraz praktycznie nic. Do wizyty jeszcze 2 tyg ten czas dłuży się bardzo. Obiecałam mężowi że pogadamy z lekarzem o seksie i jak da zielone światło to będziemy próbować się przemoc, okiełznać strach bo już oboje mamy ochotę a głowa przeszkadza.

Mamamama34 gratulacje, dużo zdrówka i spokojnej ciąży.

Ja normalnie uprawiam sex tez jestem po dwoch poronieniach ale niczego tak naprawde sexem nie zmienisz ani na plus ani na minus. Jesli chodzi o ciaze bo minus moze byc tako ze troszke was to emocjonalnie oddali z mezem. Zrobcie sobie kolacje swieczki, delikatny masaz,nastroj i zobaczysz ze wszystko stanie sie samo 😘😘😘 rozumiem Twoj strach ale zycze Ci kochana jak najlepiej 😊

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny 🙂

Przyjmijcie mnie do swojego grona😙, w skrócie mamy z mężem dwójkę dzieci, staramy sie o trzecie, ale coś nie wychodzi. Już rok nam się nie udaje. Wkoncu poszłam do lekarza jak okres 50 dni sie nie pojawiał, nie dostałam żadnego skierowania na badania ale po obrazie usg gin stwierdził PCOS , przed staraniami miałam regularne cykle, a lekarz powiedział że conajmniej kilka cykli było bezowulacyjnych , kazał brać Miovelię w tym cyklu brałam i miałam nadzieję że może tym razem 🥰  Niestety pomimo potwierdzonej monitoringiem owulacji wczoraj 12 DPO dostałam @ 😪 

Edytowane przez Inka.93
Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Kasia moja wizyta dopiero w przyszlym tygodniu. Już odliczam. Baaardzo długi czas przerwy, byłam przed wigilia przecież . Masakra tyle czekać. Objawy odeszły, mam nadzieję że to dzięki 17 tygodniu. I ze nic złego się nie wydarzy.

Mamamama34 dziękuję za rady :) jeszcze nic nie wyszło ale coraz bardziej jestem na tak 🤗

Inka o swoją ciążę obecną walczyłam w sumie 5 lat, w międzyczasie 1 poronienie. Dla mnie Twój rok to tylko rok a nie aż:) głowa do góry! 

Odnośnik do komentarza

Monia juz 17 tc ale to leci 🙂 koniecznie daj znac jak po wizycie, objawy na tym etapie faktycznie juz moga odpuszczac ale zaraz pojawia sie pierwsze kopniaki i glowa bedzie duzo spokojniejsza 🙂 ciesze sie ze w koncu i u Ciebie wyszlo sloneczko 🙂

 

KasiaFy a jak tam u Ciebie gromadka sie chowa?? Jak dajesz sobie rade z ogarnianiem trojeczki maluchów, bo ja Ci powiem ze u mnie 5 lat roznicy ale czasem starsza bardziej himeryczna i napewno glosniejsza niz mlodsza 🙂

 

Inka.93 najwazniejsze ze przyczyna znaleziona i teraz juz mozesz skutecznie działac 🙂 od roku trzeba odjac miesiace bez owu i tak naprawde wyjdzie ze nie rok a mnie sie staracie. niestety trzeba sie przygotowac i cierpliwie liczyc cykle, taka natura zlosliwa ze jak sie chce szybko to sie opoznia a czasem zaskakuje bez staran 🙂 na pewno bedzie owocnie 🙂

u nas dziewczyny roczek bedzie niedlugo i nie wiem kiedy to zlecialo, mala juz stawia pierwsze kroki i jest przeslodka 🙂 tylko jak zeby dokuczaja to gorzej ,no ale w koncu wyrosna 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...