Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Kasiu, u nas wszystko dobrze. Na pokładzie 12 latka i 19. miesięczniaczka. No cóż, trafiła mi się druga szogunka, pędziwiatr i łobuz. Anitka jest wszędzie, nie mogę się z nią nudzić. Co ja zabronie, to tatuś pozwoli. I tak oto wciąż muszę z czymś walczyć. Czasem chodzę do pracy odpocząć 🤞😂

Najważniejsze że są zdrowe. (Odpukać w niemalowane)

Odnośnik do komentarza

Monia cudowne wiesci, oby tylko takie. Zycze Ci zeby ta ciąza zleciala CI tak szybko jak w rzeczywistosci plynie czas bo wiem ze mnie sie ciagnelooooo a teraz to leci jak szalony.

Kasia gratulacje z narodzin coreczki 🙂 naprawde podziwiam przy takim maluchu noworodek to trzeba sie wspiac na szczyt organizacji. U nas czas nie pędzi a znika w oka mgnieniu i ja sie pytam jak to mozliwe ze moj nororodek ma juz 10 miesiecy i nie moge z oka spuscic bo zaczyna juz byc wszedzie. Jest kochana i cudowna takze jestem mega szczesliwa a strasza 6cio latka tez nie pozwala sie nudzic i uwielbia siostre 🙂

Odnośnik do komentarza

Monia to prawda, jeszcze się nastresujesz Kochana. Jak się czujesz? Kciuki zaciśnięte cały czas ☺️😘

Nota aż się zaśmiałam jak przeczytałam, że chodzisz do pracy odpocząć 🤣🤣🤣 Jak ja Cię rozumiem 🙉 Człowiek może bardziej zmęczony fizycznie ale psychicznie napewno odpocznie. Mój mąż tego nie rozumie, jak czasami wraca z pracy a ja naminowana po całym dniu z dziećmi. Twierdzi wtedy że on też "nie leżał" tylko w pracy był. Przydalaby się zamiana ról tak na 2 miesiące, żeby ogarniał wszystko to co ja przez dzień ogarniam. 

Maszkaron nie powiem, ciężko jest momentami, ale nie żałuję. Trzeba przetrwać (dosłownie 🤣) pierwsze pół roku, a później jakoś to będzie 😉 10 miesięcy to już takie słodkie bobo 😃

Odnośnik do komentarza

Ale macie wesoło, no marzę o tym. Strasznie się boję, mam czasem takie myśli złe , szybko staram się je zmienić ale to tak spontanicznie się pojawiają  , nie mam zbyt wielu objawów i to chyba tym bardziej stresujące  , śmieje się do M że przynajmniej bym czuła się w ciąży. Przesypiam dnie , w nocy mało. Mam tonę leków, a czasem boję się wejść do łazienki. 😕 plamienia ustały na szczęście.

Edytowane przez Monak
Odnośnik do komentarza

Monak chyba wszystkie wiemy co czujesz, ja jak siegnę pamiecią to czuje ten niepokoj, okropne uczucie i ciagłe zastanawianie sie co bedzie na kolejnym usg. Ty juz sie zblizasz do konca tego pierwszego trymestru wiec zycze CI i mam nadzieje ze beda to najcudowniejsze Swieta z samymi dobrymi wiadomosciami. Dobrze ze nie masz plamien, a jak samopoczucie??? mdlosci, wymioty czy jakies objawy sa?

ja bym mogla i chciala miec jeszcze dziecko ale ze wzgledu na ten stres w ciazy, to psychicznie czlowiek wysiada i juz nawet nie chce tego przezywac. I tak jestem przeszczesliwa ze doczekalam sie na druga coreczke i teraz majac dwie juz jestem spelniona 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Monia, szukaj swojego sposobu na odwrócenie złych myśli, bo stres to najgorsze co może Ci teraz towarzyszyć. Powtórzę się, ja modliłam się i wiedząc, że nic więcej nie moge zrobić (tylko czekać), dawało mi to ulgę. Okropne jest to czekanie na wizyty, potem jak lekarz bada i tylko czekasz co powie, a jak już nie mówi nic dłuższa chwile czy sie zmarszczy to już zawał na miejscu. Tak było u mnie przez kilka miesięcy i kilkadziesiąt! tygodni. Trzymaj się cieplutko i musisz wierzyć w powodzenie. Po prostu musisz.

Odnośnik do komentarza

Nota za Twoim poleceniem odmówiłam nowennę Pompejanska , skończyłam przed cyklem w którym zaszłam w ciążę:) dodatkowo nosiłam pas dominikański i oczywiście się ciągle leczyłam,  udało się, teraz przetrwać ten czas ciąży i  cieszyć się rodzicielstwem na ziemi 🙏 moj Aniołek tez na pewno czuwa

Odnośnik do komentarza

Dziękuję ❤️ doczekalam sie i ja 🙂

 

Dziewczyny a jak to jest z tymi zbliżeniami z M w ciąży?? Ja to się boję totalnie. Lekarz mówi że wszystko jest idealnie z dzieckiem. Tylko w głowie mam myśli że może by coś się stało. Jak było u Was ??

 

zdrowych i wesołych Świąt Wam życzę moje Kochane !

Odnośnik do komentarza
W dniu 24/12/2022 o 8:19 AM, Monak napisał:

Dziękuję ❤️ doczekalam sie i ja 🙂

 

Dziewczyny a jak to jest z tymi zbliżeniami z M w ciąży?? Ja to się boję totalnie. Lekarz mówi że wszystko jest idealnie z dzieckiem. Tylko w głowie mam myśli że może by coś się stało. Jak było u Was ??

 

zdrowych i wesołych Świąt Wam życzę moje Kochane !

Monia jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań to myślę że nie ma się czego obawiać 🙂 Jeśli tylko oboje macie ochotę to nie rezygnujcie z bliskości 😉 

Kochane dziewczyny dużo szczęścia, zdrowia i miłości na zbliżający się nowy rok ❤️ Oby 2023 był szczęśliwszy dla każdej z Was (Nas!) 

Odnośnik do komentarza

@Monak jeśli chodzi o zbliżenia to ja też panicznie sie bałam, tak długo się starałam, tak dmuchałam na tą ciąże. Może to było przesadnie, a może dzieki temu donosiłam...😶 . Z tego co pamiętam pozwiliłam sobie na 3 razy, początek, środek i koniec ciąży. Jestes pod opieką lekarza, jak coś to jego pytaj, tak będzie najbezpieczniej.

Trzymaj się cieplutko. I życzenia wszystkiego Różowego 🙂

A dla pozostałych dziewczyn życzę aby to największe marzenie się spełniło w Nowym Roku 2023. Wszystkiego Różowo bądź Niebiesko !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...