Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Wawani napisał:

Trzy dni to trochę dużo, jak dzisiaj sytuacja ? Trzymam kciuki.

 

Pamiętam jak przy pierwszej ciąży robiłam test - był pozytywny na dwa dni przed ale na teście był tylko cień. Przy drugiej, tej donoszonej, już była ładna kreska ale test był robiony na dzień przed. Teraz już czekam.. w ostatnim cyklu robiłam dzień po spodziewanej @ i był negatywny a kilka godzin pozniej dostałam okres 😞 a nadzieję już miałam ogromną... 

Narazie czekam jutro przewidywany termin @ jedyne co czuje to ból piersi nic pozatym 🙂 nadzieje jakąś mam bo według aplikacji owulację powinnam była mieć 21 sierpnień a test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 3-4 dni później więc może się przesunęło i jest szansa że test za szybko zrobiłam. Ja przy pierwszej ciąży test zrobiłam 4 dni przed @ ale wyszedł według mnie negatywny zostawiłam go na parapecie i następnego dnia chciałam wywalić a na nim cień drugiej kreski 🙂

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Paulaaa napisał:

Narazie czekam jutro przewidywany termin @ jedyne co czuje to ból piersi nic pozatym 🙂 nadzieje jakąś mam bo według aplikacji owulację powinnam była mieć 21 sierpnień a test owulacyjny wyszedł pozytywny dopiero 3-4 dni później więc może się przesunęło i jest szansa że test za szybko zrobiłam. Ja przy pierwszej ciąży test zrobiłam 4 dni przed @ ale wyszedł według mnie negatywny zostawiłam go na parapecie i następnego dnia chciałam wywalić a na nim cień drugiej kreski 🙂

Ja nigdy nie robiłam testów owulacyjnych, wiec nie wiem jak działają. Na szczęście mój organizm daje mi dokładnie znać kiedy mam owulację. W tym cyklu jeszcze przede mną.

Trzymam kciuki, dawaj znać !

Odnośnik do komentarza
W dniu 5/9/2022 o 1:48 PM, Gość Wawani napisał:

Ja nigdy nie robiłam testów owulacyjnych, wiec nie wiem jak działają. Na szczęście mój organizm daje mi dokładnie znać kiedy mam owulację. W tym cyklu jeszcze przede mną.

Trzymam kciuki, dawaj znać !

Ja niestety dzisiaj zaczęłam plamić więc do jutra się rozkręci:/ no nic ale rozmawiałam z lekarzem powiedział że, pod koniec miesiąca muszę przyjechać i wtedy zaczniemy przyjmować inne leki plus monitorować cykl czy wgl owulacja występuje bo wszystko na to wskazuje że, jednak nie. Jak narazie się nie poddaje i dalej walczę 🙂

Ja również trzymam kciuki ! :))

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny mam do was pytanie co myślicie Okres spóźnia mi się 9 dni Ostatni raz kochałam się z mężem jak dziś patrzę w dzień przed owulacja Dziś w pracy robiłam test za namową koleżanki i na początku druga kredka wyszła bardzo nie wyraźnie ale po Ok 10 min zrobiła się już widoczna gołym okiem Dodam tylko ze mam już córkę która skończyła 18 lat a o drugie dziecko staram się już Ok 4 lat i teraz już sama nie wiem czy się udało czy może sobie to wmawiam . 😞 Mieszkam w Szwecji wiec tu testy są troszkę inne ciąż wskazuje + a brak ciąży | Jutro rano zrobię drugi test ale teraz proszę was o szczere odpowiedzi 😁

50147842-FCB8-4745-989B-9AFA19581C20.jpeg

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Monak napisał:

Czy są tu jeszcze moje dziewczyny ? KasiaF? Ania? Maszkaron ? Nota ? Tutaj Monia.  Nie mogłam się tak zarejestrować bo zajęty już, dziewczyny mam wieści,  wczorajszą beta uwaga 84 tysiące !!!!!!!!!!!!!!!!! Lekarz w środę,  biorę progesteron bo są plamienia.

Monia!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak mnie ucieszyła twoja wiadomość!!!!! Normalnie aż mam uśmiech na twarzy ❤️❤️❤️ Trzymam kciuki za Was Kochana, cały czas Ci kibicuje, Ty wiesz ❤️

Ja już rozpakowana, urodziłam 7 listopada, Gabrysia już jest z nami 🥰

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Monak napisał:

Lekarz dopiero w środę. Cała się trzęsę. Z widelec laboratorium wychodzi 7-8 t. No w życiu bym nie pomyślała.  Okres niby był ale mega skąpy dlatego nie robiłam wcześniej testu. Modlę się żeby to była zdrowa, silna ciaza 

Takie niespodzianki są najlepsze 😍 czekamy więc razem z Tobą na środę! 

Odnośnik do komentarza

Monia, widziałam, czytałam te cudowne wieści !!! Musiało się udać. Masz tyle kciuków zacisnietych, że szok. Módl się dalej w tej intencji i wierz, że nic złego się nie stanie. Pisałam Ci kiedyś o modlitwie pompejańskiej- mi bardzo ale to bardzo pomogła. Kiedyś też byłam na tym etapie, czułam to samo. W donoszonej ciąży miałam krwawienia, nisko rosnącą bete, potem długo nie było widac serduszka, potem serduszko biło za wolno itd itp....droga przez męke.

Ale to nic. Jak będziesz u lekarza, zapytaj o pregnyl 5000. Zastrzyki. Mi lekarz przepisał aby zarodek się utrzymał i nieobumarł. Do tego luteinę dopoch., nawet wlewy z intralipidu. 

Uważaj na siebie i staraj się z naciskiem na staraj się - mieć pozytywne myślenie.

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Monak napisał:

😍 Kasia serdecznie Ci gratuluję, rodzinka w komplecie.

 

Dziękuję Ci, Wam 

 

 

Dziewczyny czy jest jest teraz badać bete ? Przy takiej wartości, zrobiłam ponownie No i jest więcej,  85 tys ale kalkulator pokazuje że przyrost jest zbyt mały.

Monia myślę, że niepotrzebnie już teraz robiłaś to badanie bety, bo masz naprawdę duża wartość. Poczekaj na wizytę u lekarki. Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Który tydzień wychodzi? Zobacz jak ja się stresowałam wynikiem bety, miałam dużo za duży wynik jak na tydzień ciąży z Gabrysia i nawet lekarka powiedziała, że za wysoką mam bete i podejrzewała u mnie zaśniad. Szykowałam się na pobyt w szpitalu i łyżeczkowanie z leczeniem a nie na porod po pierwszej wizycie.... A teraz? Leży takie małe zwiniatko w wózku 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...