Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22/3/2022 o 5:48 PM, Gość Anna.a napisał:

KasiaF a jak u Ciebie się potoczyło ? I mam nadzieje, ze czujesz się dobrze.

Ania zbieram się od kilku dni żeby Ci odpisać bo nie wiem jak to wszystko w skrócie opisać. Jak wyglądała pierwsza wizyta to wiesz. Miałam się stawić do lekarki półtora tygodnia później. Poszłam z oczywistym nastawieniem a tu: krwiak się wchlonal, echo serca zaczęło pracować prawidłowo, owrzodzenie przy zarodku się wchlonelo.... Jakby nie wizyta tydzień wcześniej i bardzo wysoka beta to na tej wizycie powiedzielibyśmy: prawidłowo wyglądająca ciąża... Lekarka zdebiala jak i ja, bo w zasadzie pojechałam tam z nastawieniem, że jest po wszystkim i tylko decyzja czy łyżeczkowanie przez podejrzenie zaśniadu częściowego. Oczywiście to nie koniec bo lekarka jest dobrym specjalista i mnie uczula, że musimy czekać, obserwować czy ten zaśniad (lub coś innego co spowodowało bardzo wysoka bete) nie wyrządził jakiś szkód z dzieckiem. Byłam w środę na wizycie, ciąża nadal się rozwija, dziecko idzie miarowo z tygodniem ciąży, narazie nic nie widać ale jeszcze jest poprostu za małe zeby coś więcej powiedzieć. Czekają mnie prawdopodobnie dodatkowe specjalistyczne badania. Kolejna wizyta za 2 tygodnie a później genetyczne. Teraz jestem 9+2. Taki ze mnie dziwoląg. W środę założyła mi kartę ciąży. A ja kompletnie w ciąży się nie czuje..... Jak widziałam na monitorze u lekarki ze dziecko rusza nóżkami to czułam się jak w jakimś filmie. Narazie dziecko ma ok 2,25cm

Odnośnik do komentarza

O kurcze Kasia to jestem w mega wielkim szoku, ze tak się potoczyła sytuacja. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej i jak już ciąża się rozwija to żeby było wszystko dobrze z Twoim dzieckiem. Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się tak jak tego chcesz. I póki co rozumiem, ze czujesz się tak jakby wszystko działo się poza Tobą. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Anna, napisał:

O kurcze Kasia to jestem w mega wielkim szoku, ze tak się potoczyła sytuacja. Oczywiście życzę Ci jak najlepiej i jak już ciąża się rozwija to żeby było wszystko dobrze z Twoim dzieckiem. Trzymam kciuki żeby wszystko ułożyło się tak jak tego chcesz. I póki co rozumiem, ze czujesz się tak jakby wszystko działo się poza Tobą. 

Ania ja sama jestem w szoku. Ja mam jakiś syndrom wyparcia, wogole nie myślę o tym że mam dziecko w sobie... Chyba dopiero po genetycznych i dalszych specjalistycznych do mnie to trafi jakoś.... Ja nawet nie pamiętam o tym żeby witaminy brać bo nie dochodzi do mnie myśl że jestem w ciąży. Ostatnio siostra się mnie zapytała jak ja się czuje, a moja myśl była a czemu się pyta. Siostrze powiedziałam po pierwszej wizycie ze jestem w ciąży ale ze nic z tego nie będzie i prawdopodobnie będę miała łyżeczkowanie 🤦‍♀️ 

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

KasiaF zycze zeby wszystko bylo dobrze z dzidziusiem i zeby byl zdrowiutki jak ryba. Faktycznie zaskakujaco sie potoczylo ale to dobrze, bo przeciez wystarczy juz tych niepowodzen. Dawaj znac jak bedziesz po prenatalnych a ja trzymam mocno kciuki, zebys miala spokojnA ciaze.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Anna.a Ty juz na ostatniej prostej, jak samopoczucie ?? juz pewnie wszystko gotowe i nie mozesz sie doczekac porodu :))

a U nas juz 9 tygodni minelo i ja wciaz nie moge sie napatrzec i nacieszyc moja coreczka. czas tak szybko biegnie ze nawet nie wiem kiedy to minelo i gdzybym tylko byla mlodsza i miala inna historie to chcialabym jeszcze jedno 🙂 Kazdego dnia dziekuje ze doczekalam sie drugiego dziecka

Odnośnik do komentarza
W dniu 1/4/2022 o 9:30 PM, Gość Maszkaron napisał:

Anna.a Ty juz na ostatniej prostej, jak samopoczucie ?? juz pewnie wszystko gotowe i nie mozesz sie doczekac porodu :))

a U nas juz 9 tygodni minelo i ja wciaz nie moge sie napatrzec i nacieszyc moja coreczka. czas tak szybko biegnie ze nawet nie wiem kiedy to minelo i gdzybym tylko byla mlodsza i miala inna historie to chcialabym jeszcze jedno 🙂 Kazdego dnia dziekuje ze doczekalam sie drugiego dziecka

To już 9 tygodni ? Ale zleciało 🙂 aż miło czyta się Twój post 😙 ale z obstawianiem lekami donosiłas wyczekana córcię to kto wie może jeszcze zmienisz zdanie i zdecydujesz się na trzecie. Jak tak to będę mocno Wam kibicowała. 💪🏻
 

a u nas aktualnie 32+2 jeszcze wszystko nie jest gotowe 🙂 z wyprawki już dużo na szczęście nie zostało do kupienia, wiec jakoś ogarniemy temat 🙂 dziś mąż będzie kładł różowa tapetę żeby zrobić kącik dla małej 🙂 nie mogę sie doczekać, aż wróci z pracy 😃

KasiaF a za Ciebie najbardziej trzymam kciuki. Żeby po badaniach sie okazało, ze dzieciątko zdrowe jest i ze pierwsza wizyta była po prostu jakimś błędem. Musi być dobrze kochana.

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/3/2022 o 12:50 PM, Gość Maszkaron napisał:

KasiaF widziałam właśnie wasze szaleństwa, nic tylko gratulować i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Czasem przypadek kieruje naszym życiem i wybiera za nas także jest szok ale pewnie też szczęście bo przecież marzylysmy zawsze o maluszkach 🙂

Marzena jak tam sytuacja? Mały już opuscil brzuszek?

Anna.a maj już blisko więc super 😉 ciesze się że w końcu na tym forum zaświeciło słonko

Monia czytasz nas jeszcze????

 

 

 

Hej. Jak miło że o mnie pamiętacie. 

Bardzo dawno mnie tu nie było . Coś mnie tknęło żeby zobaczyć co u Was.

Gratuluję serdecznie rozwiązaniom!

I nowym kreseczkom. 

KasiaF aż mnie zatkało, gratuluję bardzo!!!zasługujesz na to co najlepsze :) trzymam kciuki żeby się wszystko udało.

Ania już tak szybko minęło co. Oby było szybko i jak najmniej boleśnie.

 

Maszkaron Kochana i Tobie gratuluję. Takie sutuacje sa dla mnue zawsze nadzieja. Córcia na pewno jest przeslicznym slodziakiem ;)

 

A u mnie cóż,  niestety bez zmian.  Przeszłam kolejna histeroskopie. I idę jeszcze na laparoskopie. I chodz nadal walczę to już oswajam się z myślą że pozostanę jedynie psiom mamą. 

buziaki dla Was

Odnośnik do komentarza

Monia kochana cieszę się że się nie poddajesz i pamiętaj że Mamą to Ty już jesteś, masz swojego Aniołka i on Cię napewno strzeże. 😘 Koniecznie czytaj nas co jakiś czas, bo ja wątku też nie opuszczam mimo że już staraczka nie jestem. A pies to pewnie z Tobą ma cudnie bo cała uwaga skupiona  póki co na nim 😉 buziaki

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim, czytałam ten temat przez kilka ostatnich miesięcy, ekscytując się razem z wami z podwójnych kreseczek oraz trzymając kciuki za te, które ich oczekują. My z mężem staraliśmy się o pozytywny test przez 6 miesięcy i 13 kwietnia zobaczyłam minimalny zarys drugiej kreski(był on tak mikroskopijny, że nawet zdjęcia go nie wychwytywały). Później już z dnia na dzień krecha stawała się coraz bardziej wyraźna. Jestem mega szczęśliwa jednak jeszcze w to nie dowierzam. Jeszcze raz życzę powodzenia wszystkim starającym się i wszystkim ciężarówkom :).

Odnośnik do komentarza

17.05.2022 o godz. 18:44 urodziła się moja córcia przez cc ❤️ Tydzień przed wyznaczonym terminem cięcia. Malutka wazy 2950g i 55 cm 🥰 powoli zaczyna do mnie docierać, ze mam drugie dziecko ❤️

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
W dniu 18/5/2022 o 3:59 AM, Gość Anna.a napisał:

17.05.2022 o godz. 18:44 urodziła się moja córcia przez cc ❤️ Tydzień przed wyznaczonym terminem cięcia. Malutka wazy 2950g i 55 cm 🥰 powoli zaczyna do mnie docierać, ze mam drugie dziecko ❤️

Gratulacje dużo zdrówka dla was 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
W dniu 18/5/2022 o 3:59 AM, Gość Anna.a napisał:

17.05.2022 o godz. 18:44 urodziła się moja córcia przez cc ❤️ Tydzień przed wyznaczonym terminem cięcia. Malutka wazy 2950g i 55 cm 🥰 powoli zaczyna do mnie docierać, ze mam drugie dziecko ❤️

gatulacje jeszcze raz :)) jak juz jest na swiecie to mozna sie cieszyc w pelni  🙂

 

dziewczyny co tam u was??

Odnośnik do komentarza

Ania dużo zdrówka dla Was :*

Maszkaron jak synek ? :)

przede mną kolejna wizyta u gina , tym razem będę się umawiać na laparoskopie, znowu . . . 

Jutro Dzien Mamy, spędźcie go z dzieciakami,  swoimi cudami, wszystkiego wszystkiego najlepszego :*

Odnośnik do komentarza

Monia dziękuje 😘

Maszkaron co racja to racja jak już na świecie można się cieszyć w 100%. Jeszcze raz dziękuje.

Monia każda z nas trzyma mocno za Ciebie kciuki ✊🏻 Wierze, ze dla Ciebie tez wyjdzie słoneczko. Nie poddawaj się ! 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/5/2022 o 7:32 PM, Gość Monia napisał:

Ania dużo zdrówka dla Was 😘

Maszkaron jak synek ? 🙂

przede mną kolejna wizyta u gina , tym razem będę się umawiać na laparoskopie, znowu . . . 

Jutro Dzien Mamy, spędźcie go z dzieciakami,  swoimi cudami, wszystkiego wszystkiego najlepszego 😘

Monia kiedy idziesz do lekarza? A laparoskopie czemu znowu zlecił lekarz? 

U mnie leci czas jak szalony.... Już mam 19 tydzień.... A ja nadal nie czuje się w ciąży 🤦‍♀️ Zupełnie inaczej jest teraz że wszystkim. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Monia kiedy idziesz do lekarza? A laparoskopie czemu znowu zlecił lekarz? 

U mnie leci czas jak szalony.... Już mam 19 tydzień.... A ja nadal nie czuje się w ciąży 🤦‍♀️ Zupełnie inaczej jest teraz że wszystkim. 

Już 19 tydzień ? Ale szybko leci ta Twoja ciąża 🙈 wszystko ok z maluszkiem? A Ty jak się czujesz? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Anna.a napisał:

Już 19 tydzień ? Ale szybko leci ta Twoja ciąża 🙈 wszystko ok z maluszkiem? A Ty jak się czujesz? 

No naprawdę, leci ten czas jak szalony, nie wiem kiedy to tak zleciało... W przyszłym tygodniu idę na badanie połówkowe więc będę miała jakieś nowe informacje ale chyba nie jest źle bo zaczynam czuć ruchy dziecka od czasu do czasu. A jeżeli chodzi o mnie bo jestem wykończona.... Mam dwójkę w domu 4 latka i 13 miesięcznika, Do tego obowiązki domowe typu obiad, ogarnąć dom, pranie, prasowanie i jeszcze warzywniaka mi się zachciało 🤣🤣🤣 chociaż to ostatnie ratuje mi życie (a raczej psychikę) bo uciekam do niego się wyciszyć grzebiąc w ziemi 🤦‍♀️🤣🤦‍♀️🤣 Ogólnie jest ciężko, dlatego jestem przerażona jak to będzie z jeszcze jednym dzieckiem takim małym na pokładzie, z tak niewiekla różnica wieku między średnim a najmłodszym.

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Dziewczyny u nas czas leci równie szybko, mała skończyła 4 miesiące i jest słodkim bobasem, który się chichra na głos jak ja siostra rozśmiesza. Jestem przeszczęśliwa że się doczekałam i w sumie to zatrzymać czas byłoby fajnie, bo za szybko dzieci rosną 🙂

Monia za Ciebie trzymam kciuki nadal i fajnie że działasz i nas czytasz bo wszystkie czekamy na Twój czas 🙂

Kasia F z trojeczka napewno będziesz miała jeszcze więcej roboty ale myślę że trzeba się cieszyć że się udało i wszystko jest dobrze, moze będzie córeczka do kompletu 

pozdrawiam was wszystkie cieplutko i piszcie czasem co u was :)))

Odnośnik do komentarza

Kasia już po wizycie  , w pon idę na laparoskopie. Ta wcześniej miałam przed ciążą. To może i tym razem po tej teraz uda się zajsc. Miałam sono i jeden wyszedł niedrozny. Ale nawet jak z drugiego była owu to i tak nic nie wychodziło. Zmieniłam też diabetologa. Mam nowe leki. Kombinuje na wszystkie strony a tu ciągle nic i nic. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/6/2022 o 6:10 PM, Gość Monia napisał:

Kasia już po wizycie  , w pon idę na laparoskopie. Ta wcześniej miałam przed ciążą. To może i tym razem po tej teraz uda się zajsc. Miałam sono i jeden wyszedł niedrozny. Ale nawet jak z drugiego była owu to i tak nic nie wychodziło. Zmieniłam też diabetologa. Mam nowe leki. Kombinuje na wszystkie strony a tu ciągle nic i nic. 

Monia ja też jak starałam się o drugiego synka to miałam badanie drożności i po nim udało mi się zajsc w ciążę. Dużo dziewczyn tak ma więc trzymam kciuki ❤️  Zresztą ja będę tu zaglądać aż doczekamy się szczesliwego wpisu od Ciebie 😚😘

Ja wczoraj byłam na badaniach połówkowych. Będzie dziewczynka, rodzynek na sam koniec. Tak mi było pisane, ona wybrała mnie. Z badań wychodzi, że wszystko jest prawidłowo, co jest aż nierealne po mojej pierwszej wizycie. Silna dziewczynka. Chociaż powiem Wam szczerze, że mam w sobie niepokój, że może wyjść jednak jakas wada genetyczna. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Monia ja też jak starałam się o drugiego synka to miałam badanie drożności i po nim udało mi się zajsc w ciążę. Dużo dziewczyn tak ma więc trzymam kciuki ❤️  Zresztą ja będę tu zaglądać aż doczekamy się szczesliwego wpisu od Ciebie 😚😘

Ja wczoraj byłam na badaniach połówkowych. Będzie dziewczynka, rodzynek na sam koniec. Tak mi było pisane, ona wybrała mnie. Z badań wychodzi, że wszystko jest prawidłowo, co jest aż nierealne po mojej pierwszej wizycie. Silna dziewczynka. Chociaż powiem Wam szczerze, że mam w sobie niepokój, że może wyjść jednak jakas wada genetyczna. 

Oj Kasia,

Rozumiem Cię doskonale.

Ja mimo, że już 10 tygodni od porodu to dalej drżę czy nie wyjdzie u małego jakąś wada ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...