Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Gość Maszkaron napisał:

Dziewczyny kochane , po mojej długiej i wyboistej drodze doczekałam się na moją kruszynke 🙂 Malutka urodziła się pod koniec stycznia cała i zdrowa 🙂 porod ekspresowy. Jestem mega szczęśliwa że się udało i cieszę się ogromnie że jest z nami 🙂

A wy jak tam ?? Marzena ty chyba też już koncoweczka?? Pena jak u Ciebie??

Zaglądałam tu i czekałam na tą informację ❤️ Kochana gratuluję serdecznie ❤️

Odnośnik do komentarza

@Maszkaron superowo. No to masz teraz zajęcie !!! Bardzo się cieszę, że wszystko dobrze.  Zazdroszczę odrobinę tego szybkiego porodu 😉 ach jak się cieszę, że to już za mną. U nas dzis 9 miesięcy stuknęło.

Dziękuję za informację. 

Cierpliwości i dużo siły dla czekających na bobaska. Dziewczyny które tu piszą przeszły niegdyś to samo, historie są przeróżne, okupione bólem i cierpieniem, nierówną walką no ale, jest mnóstwo "dowodów" że warto i się w końcu udaje 😁😊

Odnośnik do komentarza

KasiaF dziękuje za wpisy. Wiele z nich wyniosłam i zaczerplęłam wiedzy. To było ponad rok temu. Pisałaś o swojej wyboistej drodze, postępowanie aby się udało, sukces a potem strach przed utratą ciąży... i miesiac po miesiącu aż do szcześliwego rozwiązania 🤗

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Nota83 napisał:

KasiaF dziękuje za wpisy. Wiele z nich wyniosłam i zaczerplęłam wiedzy. To było ponad rok temu. Pisałaś o swojej wyboistej drodze, postępowanie aby się udało, sukces a potem strach przed utratą ciąży... i miesiac po miesiącu aż do szcześliwego rozwiązania 🤗

❤️  Kochana nawet nie wiesz ile radości sprawiły mi twoje słowa, to że chociaż trochę moje wpisy komuś pomogły. Dużo to dla mnie znaczy. 

Ja ostatnio mam ciazki czas, tuż przed świętami zmarł mój tata, 22 grudnia był pogrzeb. Swięta były ciezkie psychicznie, w zasadzie nie obchodziliśmy ich w tym roku. A od zalamania nerwowego uratowały mnie dzieciaki bo MUSIAŁAM wstać, MUSIAŁAM ich ogarnąć, MUSIAŁAM ugotować itd. I to MUSIAŁAM trzymało mnie w garści chociaż było i jest jeszcze mi ciężko. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

❤️  Kochana nawet nie wiesz ile radości sprawiły mi twoje słowa, to że chociaż trochę moje wpisy komuś pomogły. Dużo to dla mnie znaczy. 

Ja ostatnio mam ciazki czas, tuż przed świętami zmarł mój tata, 22 grudnia był pogrzeb. Swięta były ciezkie psychicznie, w zasadzie nie obchodziliśmy ich w tym roku. A od zalamania nerwowego uratowały mnie dzieciaki bo MUSIAŁAM wstać, MUSIAŁAM ich ogarnąć, MUSIAŁAM ugotować itd. I to MUSIAŁAM trzymało mnie w garści chociaż było i jest jeszcze mi ciężko. 

Będzie ciężko ale też będzie dobrze, czas jest tutaj najlepszym lekarstwem na wszelkie straty. Dziękować Bogu że tak długo się z tatem sobą nacieszyliście. Ile by bliscy nie żyli to zawsze będzie dla nas za krótko. Ja straciłam rodziców rok po roku gdy miałam 25-26 lat, niedoczekali się wnuków (dzis mam 38). Takie życie 🙂

Trzymaj się cieplutko, dasz rade !!! Wszystkie tutaj bądźcie dzielne, jak trzeba to idzcie pod prąď i nie poddawajcie sie nigdy 🤗🤗🤗

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

Nota zajęcie jest i robię wszystko z powerem bo jak widzę ta moja istotkę to normalnie serce się raduje. Jest kochana i wynagradza wszystko.

Marzena jak tam się czujesz na końcówce? Poród ekspresowy, bez nacięcia i pęknięcia także siedzę i wszystko robię od dnia porodu. W sumie to tylko czekam żeby można było zacząć ćwiczyć bo zostało 10 kg do zrzucenia i juz się doczekać nie mogę aż będzie można robić coś więcej niż spacerki. Życzę równie szybkiego rozwiązania  🙂 dasz radę bo jak nie my to kto 🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/2/2022 o 6:17 PM, Gość Maszkaron napisał:

Dziewczyny kochane , po mojej długiej i wyboistej drodze doczekałam się na moją kruszynke 🙂 Malutka urodziła się pod koniec stycznia cała i zdrowa 🙂 porod ekspresowy. Jestem mega szczęśliwa że się udało i cieszę się ogromnie że jest z nami 🙂

A wy jak tam ?? Marzena ty chyba też już koncoweczka?? Pena jak u Ciebie??

Gratulacje! To poród marzenie jak bez nacięcia i pęknięcia! Też liczę że moj trzeci taki będzie.

U mnie póki co wszystko dobrze, obecnie 10 tydzień leci 🥰 Serduszko już widziałam trzy tyg temu, w środę kolejna wizyta i liczę ze będzie wszystko dobrze. Dolegliwość póki co najgorsze z moich ciąż bo non stop mam mdłości i brzuch mnie często boli. Ale zbliżam się do końca I trymestru to liczę że będzie tylko lepiej 😃 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Maszkaron my już 39+3 ciezko jest noce nieprzespane ciągle coś boli,  młodemu na świat sie niespieszy  chodz rozwarcie mam na 1cm ale widocznie sobie tak pochodzę. Boję sie  ze będą mi wywoływać poród.  

 

A jak u reszty dziewczyny? 

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron

KasiaF widziałam właśnie wasze szaleństwa, nic tylko gratulować i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Czasem przypadek kieruje naszym życiem i wybiera za nas także jest szok ale pewnie też szczęście bo przecież marzylysmy zawsze o maluszkach 🙂

Marzena jak tam sytuacja? Mały już opuscil brzuszek?

Anna.a maj już blisko więc super 😉 ciesze się że w końcu na tym forum zaświeciło słonko

Monia czytasz nas jeszcze????

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia B

Hej dziewczyny, troszkę mnie tu nie było, ale dość dużo się działo… od 2 lat staramy się o dzidziusia póki co bezskutecznie…4 lutego dostałam krwawienie przypominające miesiączkę piszę tak, bo moja miesiączka zawsze w 2 i 3 dzień jest obfita a później do 7 dnia to lekkie plamienie, coś mi w tym nie pasowało zrobiłam test wyszedł negatywny 🤷‍♀️ Dodam jeszcze, że tuż po owulacji miałam kłucie jajnika i tuż przed planowaną miesiączką kłucie się potworzyło, te kłucie trwały tak po 5 dni. W sobotę mam lekarza i aż się boje co mi powie ogólnie mam skierowanie na monitoring owulacji lekarz chce sprawdzić czy z całym procesem jest wszystko ok. Co wy i tym myślicie? A tyn krwawieniu?? 3 marca zaczelo sie krwawienie i skonczylo 6 marca. Dla mnie przedziwna akcja🤷‍♀️

Odnośnik do komentarza

Hej my 03.03 zostaliśmy rozpakowani na świecie pojawił sie Filip . Niestety miałam cc  ale jakoś już daje rade funkcjonować.  

Jestem w nim zakochana i niemoge uwierzyć  że ten cud jest z nami cały i zdrowy . 

Dziewczyny walczcie  o to szczęście bo warto 💗💙

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
3 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Hej my 03.03 zostaliśmy rozpakowani na świecie pojawił sie Filip . Niestety miałam cc  ale jakoś już daje rade funkcjonować.  

Jestem w nim zakochana i niemoge uwierzyć  że ten cud jest z nami cały i zdrowy . 

Dziewczyny walczcie  o to szczęście bo warto 💗💙

Gratulacje, duzo zdrowka i spokoju :)) dokladnie trzeba walczyc do konca, bo male cuda sa tego warte 🙂

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Hej my 03.03 zostaliśmy rozpakowani na świecie pojawił sie Filip . Niestety miałam cc  ale jakoś już daje rade funkcjonować.  

Jestem w nim zakochana i niemoge uwierzyć  że ten cud jest z nami cały i zdrowy . 

Dziewczyny walczcie  o to szczęście bo warto 💗💙

Kochana gratuluje ❤️

Odnośnik do komentarza
W dniu 11/3/2022 o 5:41 PM, Gość Marzena napisał:

Hej my 03.03 zostaliśmy rozpakowani na świecie pojawił sie Filip . Niestety miałam cc  ale jakoś już daje rade funkcjonować.  

Jestem w nim zakochana i niemoge uwierzyć  że ten cud jest z nami cały i zdrowy . 

Dziewczyny walczcie  o to szczęście bo warto 💗💙

Gratulacje! Cudowne wieści ♥

 

U mnie niestety ciężki czas, w czwartek miałam badania prenatalne, liczyłam że poznam płeć maluszka a tymczasem lekarz mówi że nie ma dobrych wieści. Myślałam że wyśle mnie bym coś zjadła i obudziła dzidziusia bo spał a on niestety już niezyl. Strasznie mnie ta informacja dobiła. Był to już poczatek 13 tygodnia  więc myślałam że wszystko będzie dobrze. Niestety czeka mnie zabieg na który muszę czekać tydzień. Nie tak to miało być 😞

  • Lubię to 1
  • Smutny 1

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/3/2022 o 10:46 PM, pena89 napisał:

Gratulacje! Cudowne wieści ♥

 

U mnie niestety ciężki czas, w czwartek miałam badania prenatalne, liczyłam że poznam płeć maluszka a tymczasem lekarz mówi że nie ma dobrych wieści. Myślałam że wyśle mnie bym coś zjadła i obudziła dzidziusia bo spał a on niestety już niezyl. Strasznie mnie ta informacja dobiła. Był to już poczatek 13 tygodnia  więc myślałam że wszystko będzie dobrze. Niestety czeka mnie zabieg na który muszę czekać tydzień. Nie tak to miało być 😞

Ściskam mocno .... Tulam do serducha i wierzę ze w końcu się uda 😥🥰

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/1/2022 o 10:24 PM, Gość Bibs napisał:

Pena gratulacje. Aż dziw bierze,że po Twoich perypetiach ze staraniami o pierwsze dziecko tak szybko się udało tym razem. Oczywiście bardzo sie cieszę bo jest dokładnie tak jak to sobie wymarzyłaś. No będzie trójeczka. Pozdrawiam.

Bibs widzw ze ty nadal tez na forum przebywasz. Ja dawno nie bylam. Az zatesknialam za tymi czasami.

Zawsze chcialam miec trójkę dzieci ale juz chyba sie nie zdecydujemy na kolejne. Teoretycznie mam 3.  Wiec pocieszam sie tym. 

Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za dalsze losy tego watku. Oby jak najwiecej testow zakreskowanych.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
15 godzin temu, magalena3 napisał:

Bibs widzw ze ty nadal tez na forum przebywasz. Ja dawno nie bylam. Az zatesknialam za tymi czasami.

Zawsze chcialam miec trójkę dzieci ale juz chyba sie nie zdecydujemy na kolejne. Teoretycznie mam 3.  Wiec pocieszam sie tym. 

Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za dalsze losy tego watku. Oby jak najwiecej testow zakreskowanych.

o ale niespodzianka, takie czasy byly jak tu wszystkie siedzialysmy i pisalysmy

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
W dniu 19/3/2022 o 10:46 PM, pena89 napisał:

Gratulacje! Cudowne wieści ♥

 

U mnie niestety ciężki czas, w czwartek miałam badania prenatalne, liczyłam że poznam płeć maluszka a tymczasem lekarz mówi że nie ma dobrych wieści. Myślałam że wyśle mnie bym coś zjadła i obudziła dzidziusia bo spał a on niestety już niezyl. Strasznie mnie ta informacja dobiła. Był to już poczatek 13 tygodnia  więc myślałam że wszystko będzie dobrze. Niestety czeka mnie zabieg na który muszę czekać tydzień. Nie tak to miało być 😞

Pena bardzo wspolczuje i przykro ze tak sie stalo. Juz faktycznie bylo po pierwszym trymestrze i takie smutne wiadomosci. Trzymaj sie cieplutko choc wiem ze serce peka ;(

Odnośnik do komentarza
W dniu 19/3/2022 o 10:46 PM, pena89 napisał:

Gratulacje! Cudowne wieści ♥

 

U mnie niestety ciężki czas, w czwartek miałam badania prenatalne, liczyłam że poznam płeć maluszka a tymczasem lekarz mówi że nie ma dobrych wieści. Myślałam że wyśle mnie bym coś zjadła i obudziła dzidziusia bo spał a on niestety już niezyl. Strasznie mnie ta informacja dobiła. Był to już poczatek 13 tygodnia  więc myślałam że wszystko będzie dobrze. Niestety czeka mnie zabieg na który muszę czekać tydzień. Nie tak to miało być 😞

Kochana miałam identyczna sytuację w pierwszej ciąży, wiem co czujesz...  Przytulam mocno. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, 

Czytałam Was, ale jakoś tak się działo, że nie miałam czasu odpisać...

Co u nas? Ja już rozpakowana. Decyzja lekarza wywoływaliśmy poród w 38tc. Mały jest już z nami, poród szybki, bez nacięcia i pęknięcia. Mała trochę zazdrosna i odczuwam, że 1.5 roku różnicy to mało...

Ale trzeba dać radę...

@KasiaF jak u Ciebie? Widziałam wysoką betę i jak teraz?

@pena89 żadne słowa nie pomogą, nic nie ukoi Twojego bólu, ale jesteśmy z Tobą ❤️❤️❤️

@Maszkaron gratulacje!!

 

A jaknl u reszty staraczek?

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam kochane. Jestem już po zabiegu. Niestety okazało się że dziecko jest za duże na sam zabieg i musialam go urodzić. Ciężkie przeżycie ale już wszystko dobrze. Zlecilam badania genetyczne i liczę zd okaże się że to przypadek i kolejną ciąża będzie zdrowa. Po wakacjach chciałabym wrócić do staran 😉 

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...