Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

https://zapodaj.net/caea725a56248.jpg.html

Jak u Ciebie? Lekarz juz sprawdził co i jak? Ja wybieram sie za około tydzień. Bete spr jeszcze jutro. A test z dziś już wyraźny, jak Twój. Okres miał być tydzień temu. Obu wszystko nam się ułożyło. 

Z_Zapytaniem gratulacje piękna krecha!

Na razie zapisałam się do położnej, czekam, aż wyznaczy termin - zwykle ok.8 tygodnia więc pewno jeszcze zaczekam trochę... Na razie to lekko czuję po piersiach, że coś się dzieje, ale że dalej jestem kp to jest ciekawie hahaha.. dzisiaj zaczyna ciągnąć dołem brzucha, zobaczymy jak pójdzie dalej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
38 minut temu, Mininka napisał:

Z_Zapytaniem gratulacje piękna krecha!

Na razie zapisałam się do położnej, czekam, aż wyznaczy termin - zwykle ok.8 tygodnia więc pewno jeszcze zaczekam trochę... Na razie to lekko czuję po piersiach, że coś się dzieje, ale że dalej jestem kp to jest ciekawie hahaha.. dzisiaj zaczyna ciągnąć dołem brzucha, zobaczymy jak pójdzie dalej.

 

 

U mnie identycznie, cycki, brzuch. Tez kp, z ktorym chce powoli skonczyc, ale mały to megaSsak.

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem

Dziewczyny, dziś z ciekawości zrobiłam betę, chciałam jeszcze przed lekarzem, bo wynik ze środy 11,3 i piątku, 24,5 , był wg mnie mały. Dziś 469,2. Progesteron 55,36. Nie za dużo??? Nie podali norm dla ciąży. Okres na szczęście nie przyszedł od ubiegłego piątku, 9 dni temu.

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Dziewczyny, dziś z ciekawości zrobiłam betę, chciałam jeszcze przed lekarzem, bo wynik ze środy 11,3 i piątku, 24,5 , był wg mnie mały. Dziś 469,2. Progesteron 55,36. Nie za dużo??? Nie podali norm dla ciąży. Okres na szczęście nie przyszedł od ubiegłego piątku, 9 dni temu.

Super!

Odnośnik do komentarza
W dniu 29/7/2021 o 4:59 PM, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Synek ma 19 miesięcy. W sercu nadzieja, ze ciaza rozwija się prawidłowo. Ale w głowie lampka, ze to strasznie niska beta.

Jak masz wątpliwości, to polecam nieinwazyjne badania prenatalne – zadnego ryzyka, tylko pobranie krwi. Robiłam testy veragene  - mają świetne parametry czułości czyli wykrywają bardzo dużo chorób.  U mnie wyniki były pozytywne. Trzymam kciuki, u Ciebie też będzie dobrze😊

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
W dniu 4/8/2021 o 1:37 PM, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Dziewczyny, dziś z ciekawości zrobiłam betę, chciałam jeszcze przed lekarzem, bo wynik ze środy 11,3 i piątku, 24,5 , był wg mnie mały. Dziś 469,2. Progesteron 55,36. Nie za dużo??? Nie podali norm dla ciąży. Okres na szczęście nie przyszedł od ubiegłego piątku, 9 dni temu.

Hej. Pytałam o test, czy widać kreskę, to teraz pochwalę się z ze wczoraj dzidziuś miały pół cm i biło serduszko 🥰. Ciąża ponad tydzień młodsza niż wskazuje na to OM, ale jestem dobrej myśli. Termin na 16.04.2022.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Hej. Pytałam o test, czy widać kreskę, to teraz pochwalę się z ze wczoraj dzidziuś miały pół cm i biło serduszko 🥰. Ciąża ponad tydzień młodsza niż wskazuje na to OM, ale jestem dobrej myśli. Termin na 16.04.2022.

Gratulacje 😍 rośnijcie zdrowo ! 😊😊😊

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, marta_12365 napisał:

 

 

Witam 

mam mały dylemat,otóż dziś powinnam dostac miesiączkę. Pobolewają mnie piersi i brzuch,zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie maja jedna blada kreskę. Dodam że z narzeczonym staramy się o dziecko 8 miesięcy . Proszę o jakaś opinie kobiety która miała podobna sytuacje z testami 

 
  •  

Hej, a jakiej czułości robisz test? Kreska testowa powinna być wyraźna a nie blada. Z porannego moczu robiłaś test? 

Z Zapytaniem cudownie 😍 Trzymam dalej kciuki! 

Odnośnik do komentarza

Jeden test był z porannego moczu a reszta z popołudnia. Testy czułość 10 i 25 dają ten sam dziwny wynik. 

Witam 

mam mały dylemat,otóż dziś powinnam dostac miesiączkę. Pobolewają mnie piersi i brzuch,zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie maja jedna blada kreskę. Dodam że z narzeczonym staramy się o dziecko 8 miesięcy . Proszę o jakaś opinie kobiety która miała podobna sytuacje z testami 

 
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, marta_12365 napisał:

Jeden test był z porannego moczu a reszta z popołudnia. Testy czułość 10 i 25 dają ten sam dziwny wynik. 

 

Witam 

mam mały dylemat,otóż dziś powinnam dostac miesiączkę. Pobolewają mnie piersi i brzuch,zrobiłam 3 testy ciążowe i wszystkie maja jedna blada kreskę. Dodam że z narzeczonym staramy się o dziecko 8 miesięcy . Proszę o jakaś opinie kobiety która miała podobna sytuacje z testami 

 
  •  

Narazie jest wcześnie więc test może nie pokazać. Robiłaś może dzisiaj test? 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, 

Ja od siebie polecam testy ciążowe od pink z domowego laboratorium zarówno te testy płytkowe jak i testy strumieniowe. Na opakowaniu masz napisane jak wczesna ciąże wykrywa. Ja byłam zadowolona z jakości, nie zdarzył mi się nigdy fałszywy wynik, ważne żeby robić wszystko tak jak w instrukcji 

 

Odnośnik do komentarza

Podbijam i ja również polecam pinki. Nie ma problemów z dostępnością właściwie wszędzie je dostaniesz. Cenowo też są okej. Ważne jest też to żeby nie robić ich za szybko, najwcześniej w dniu planowanego dostania miesiączki. Ja najbardziej polecam te testy strumieniowe , ale to już jak komuś wygodniej 🙂

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość agusia napisał:

Siemka kobiety, polecacie jakieś konkretne testy ciążowe?

Ja tak dziewczyny wyżej również polecam te testy ciążowe z pink domowe laboratorium. Są dobre i co najważniejsze wiarygodne, nie zdarzyło mi się zbyt wykonała wszystko prawidłowo a wynik był fałszywy. Mi koleżanki mówiły żeby najlepiej robić test ciążowy porannego moczu bo wtedy najprędzej wyjdzie 🙂

Odnośnik do komentarza

Czy ta blada kreska to już moja wyobraźnia 😩

Staramy się z mężem od 8miesiecy. Dzisiaj(32dzien cyklu, przy cyklach 28-31dni) jest, a może nie ma? Taka ledwie widoczna, cienka, ale chyba jest. Test 10mlU/ml. Czuję się jak na okres, podwyższona temperatura, ból brzucha, piersi tkliwe i obrzęknięte. Ale śluz wciąż gęsty i biały, a szyjka macicy wysoko. Teraz trzeba czekać znowu parę dni i albo okres, albo następny test. To czekanie mnie wykończy 😩

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Od 5 miesięcy staramy się o dziecko, to będzie nasze drugie. Okres spóźnia mi się 5 dni wg moich obliczeń, aczkolwiek nigdy nie wiadomo, coś mogło się przesunąć. Od 3 dni mam bardzo rozcieńczone mikro plamienie. Początkowo jasnoróżowe kilka kropli, teraz ciemny beżowy. Też baaaaaardzo mało. Mam zgagę, zawroty głowy, bóle podbrzusza, mdłości. Wszystko fajnie, ale! Robię testy od 1 dnia spodziewanej miesiączki. I wszystkie negatywne. Nawet cienia drugiej kreski nie ma. Słyszałam historie, że ta druga kreska pojawiała się i po 4 tyg od zapłodnienia. Jednak większość ma od razu, jeszcze przed pierwszym dniem cyklu. Nie wiem co myśleć, nadzieja umiera ostatnia i czuje, ze to już. Lekarz za tydzień, Polozna mi tak poradziła. Wcześniej nie ma sensu jej zdaniem, testy domowe nie są wiarygodne na tym etapie, a test z krwi radzi najwcześniej koniec tygodnia lub początek kolejnego, kiedy będzie to początek ewentualnego 4 tygodnia. Oszaleje do tej pory, bo martwię się tez o zdrowie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli okres spóźnia się 5 dni to w badaniu bhcg  już coś powinno wyjść. To plamienie wygląda mi na zbliżającą się miesiączkę. Brązowe plamienie przed okresem może być związane z niskim progesteronem w 2 fazie cyklu. Może a nie musi oczywiście. Druga kreska pojawia się najwczesniej w terminie miesiączki czyli po zakończonym cyklu,który trwa te 4 tygodnie( oczywiście już nie pisze o jakiś przesunięciach owulacji itp.) . Wtedy jak test jest pozytywny to znaczy,że ciąża ma 4 tygodnie no bo liczymy tygodnie ciąży od terminu miesiączki. 

Odnośnik do komentarza
Gość Z_Zapytaniem
W dniu 25/8/2021 o 8:53 PM, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Hej. Pytałam o test, czy widać kreskę, to teraz pochwalę się z ze wczoraj dzidziuś miały pół cm i biło serduszko 🥰. Ciąża ponad tydzień młodsza niż wskazuje na to OM, ale jestem dobrej myśli. Termin na 16.04.2022.

Hej. Dziś dowiedziałam się o zatrzymaniu rozwoju dziecka. Czekam na poronienie samoistne. Drugie poronienie, tracę nadzieję na drugie dziecko.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Hej. Dziś dowiedziałam się o zatrzymaniu rozwoju dziecka. Czekam na poronienie samoistne. Drugie poronienie, tracę nadzieję na drugie dziecko.

przykro mi bardzo, ale z doswiadczenia wiem ze jesli chcesz sie jeszcze starac to porob badania na krzepliwosc i zespol antyfosfolipidowy i znajdz dobrego lekarza ktory sie zainteresuje i zaproponuje jakies leczenie (np. heparyna) bo szkoda ryzykowac trzeci raz bez jakichkolwiek zmian.  trzymaj sie w tym trudnym czasie <tule>

Odnośnik do komentarza
W dniu 8/9/2021 o 9:59 PM, Gość Z_Zapytaniem napisał:

Hej. Dziś dowiedziałam się o zatrzymaniu rozwoju dziecka. Czekam na poronienie samoistne. Drugie poronienie, tracę nadzieję na drugie dziecko.

Bardzo mi przykro. Wiem co czujesz, mam za sobą 3 straty ale i dwa szczęścia w domu. Jest forum ciąża zaraz po poronieniu, jest tam nas sporo dziewczyn, każda po stracie, po walce o wymarzone dziecko. Wpadaj, dziewczyny to kopalnia wiedzy odnoście badań itd 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...