Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Minionka
15 godzin temu, Gość Annulla01 napisał:

Dziewczyny,

W ndz ovitrelle i od czw progesteron przez 10dni. 

Kiedy najwcześniej zrobic test???

Dziekuje za odpowiedź 

Po 14 dniach min. Lepiej wytrzymać 20...

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Annulla01 napisał:

Dziewczyny,

W ndz ovitrelle i od czw progesteron przez 10dni. 

Kiedy najwcześniej zrobic test???

Dziekuje za odpowiedź 

Ja zrobiłam 13 dni po zastrzyku i pojawiła się druga kreska, niestety to było nadal działanie zastrzyku. Dlatego warto się wstrzymać trochę dłużej. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Annulla01

Marzenaa przykro mi. Nie znam naturalnych sposobów... Mi lekarz kiedys na wywołanie przypisal dupka...

Dzis zrobilam bete. 10dzien po ovi. Wynik 5 mlu/ml, ewentualna ciaza jest w przedziale 5-25mlu/ml... We czwartek powtórka i wtedy powinno być jasne. 

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
25 minut temu, Gość Annulla01 napisał:

Marzenaa przykro mi. Nie znam naturalnych sposobów... Mi lekarz kiedys na wywołanie przypisal dupka...

Dzis zrobilam bete. 10dzien po ovi. Wynik 5 mlu/ml, ewentualna ciaza jest w przedziale 5-25mlu/ml... We czwartek powtórka i wtedy powinno być jasne. 

Noo koniecznie powtorz . Jestem ciekawa jak to sie u Ciebie rozwinie. 

Jesli do piatku  nie dostane okresu to pojde do gin bo ile mozna czekac 😔

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina
6 godzin temu, Gość Marzenaa napisał:

Dzisiaj mija 39 dzien po poronieniu a ja nadal niemam okresu 😔 czy znacie jakies sposoby na naturalne wywolanie? 

U mnie po poronieniu przy pustym jaju dostałam okres po 54 dniach. Okres pojawił się na dwa dni, dwa dni czysto i znowu 3 dni krwawienie. 

Teraz staraliśmy się pierwszy raz od tego poronienia. Dzisiaj 28 dzień cyklu. Okresu nie ma ale i test negatywny wyszedł. :( Co chwilę tylko sprawdzam czy się pojawił ... 

Odnośnik do komentarza
Gość Natalia
5 godzin temu, Gość Annulla01 napisał:

Marzenaa przykro mi. Nie znam naturalnych sposobów... Mi lekarz kiedys na wywołanie przypisal dupka...

Dzis zrobilam bete. 10dzien po ovi. Wynik 5 mlu/ml, ewentualna ciaza jest w przedziale 5-25mlu/ml... We czwartek powtórka i wtedy powinno być jasne. 

Ewidentnie coś się dzieje.. Ja w kwietniu 10dni po miałam 4.99 później rosła ale okazało się że to biochem:/

 

Marzena ja też dostałam dupka na wywolanie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Annulla01

Ja jestem po jednej dawce. Druga mam mieć w sobotę. 

Lekarze i wszyscy znajomi medycy mówią zeby się szczepic. Jak czytałam i wnikałam temac szczepienia przeciw covid  to większość jest za tym żeby szczepic sie zwlaszcza jak sie nie jest w ciąży, jak się planuje, przy staraniach staram, nawet na początku ciąży... 

Jutro robie bete zeby porównać do wczorajszej... Jeśli będzie przyrost zadzwonie jeszcze dodatkowo do gina i ostatecznie potwierdze.

 

Dziewczyny - Mamy i przyszle Mamy - Najlepszego!!! Zdrowia. Głowy wolnej od ciągłego analizowania 😉 Spokoju ducha.

 

Odnośnik do komentarza

Nie wierze w to, co czytam. Szczepicie sie eksperymentalna szczepionka planujac ciaze lub w niej bedac? Ujme to delikatnie... Na glowe upadlyscie? Nawet producent na ChPL pisze, zeby tego nie robic. Szczypanki zrobione na szybko i Wy chcecie tym faszerowac dzieci pod sercami? Dziewczyny, troche info zasiegnijcie. Nie z TV i od zmanipulowanych lekarzy, ktorzy trzepia z tego kase, tylko ze zrodel niezaleznych. W GB 3 krotnie wzrosla liczba poronien po tym swinstwie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Nowa35 napisał:

Nie wierze w to, co czytam. Szczepicie sie eksperymentalna szczepionka planujac ciaze lub w niej bedac? Ujme to delikatnie... Na glowe upadlyscie? Nawet producent na ChPL pisze, zeby tego nie robic. Szczypanki zrobione na szybko i Wy chcecie tym faszerowac dzieci pod sercami? Dziewczyny, troche info zasiegnijcie. Nie z TV i od zmanipulowanych lekarzy, ktorzy trzepia z tego kase, tylko ze zrodel niezaleznych. W GB 3 krotnie wzrosla liczba poronien po tym swinstwie. 

 

 

 

Możecie mnie shejtowac, nie rusza mnie to. Ale jezeli chociaz jednej z Was przemowie do rozumu, to super. Tak boicie sie wirusa, ktorego pewnie nie zauwazycie, ze wolicie przyjac trucizne dla dziecka niz zetknac sie z nim? Nie widzicie jaka ta machina napedzana kasa ruszyla za ta sciema? Prawdzi lekarze sa uciszani. Co za konowal gin mowi, ze mozecie wyszczepic sie w trakcie staran???

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Nowa35 napisał:

Możecie mnie shejtowac, nie rusza mnie to. Ale jezeli chociaz jednej z Was przemowie do rozumu, to super. Tak boicie sie wirusa, ktorego pewnie nie zauwazycie, ze wolicie przyjac trucizne dla dziecka niz zetknac sie z nim? Nie widzicie jaka ta machina napedzana kasa ruszyla za ta sciema? Prawdzi lekarze sa uciszani. Co za konowal gin mowi, ze mozecie wyszczepic sie w trakcie staran???

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=677750509568660&id=252810295396019

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to wlasciwy kanal. Mi wystarczylo 1 poronienie żeby stwierdzić ze juz nie zajde w ciaze. Jakoś stracilam w to wiare. O ile wczesniej nie moglam usiedziec na tylku zeby nie zrobić testu tak teraz w ogole nie mysle o tym. Okres mam dostac 3 czerwca. Jak sobie z tym radzić? Moze za mocno nakrecilam sie na 2 dziecko i dlatego teraz mi tak smutno? Ciągle myślę o tym że może gdybym nie podnosila swojej córki do góry to bym nie straciła ciąży. A może jestem za stara a moze za gruba a moze nie zasłużyłam na drugie dziecko.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usah371nrhv8u03.png

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/5/2021 o 7:43 AM, Gość Annulla01 napisał:

Ja jestem po jednej dawce. Druga mam mieć w sobotę. 

Lekarze i wszyscy znajomi medycy mówią zeby się szczepic. Jak czytałam i wnikałam temac szczepienia przeciw covid  to większość jest za tym żeby szczepic sie zwlaszcza jak sie nie jest w ciąży, jak się planuje, przy staraniach staram, nawet na początku ciąży... 

Jutro robie bete zeby porównać do wczorajszej... Jeśli będzie przyrost zadzwonie jeszcze dodatkowo do gina i ostatecznie potwierdze.

 

Dziewczyny - Mamy i przyszle Mamy - Najlepszego!!! Zdrowia. Głowy wolnej od ciągłego analizowania 😉 Spokoju ducha.

 

Dziękuję za podzielenie się opinia. U mnie tak samo każdy doradza żeby się szczepić.

Odnośnik do komentarza

Ja się nie szczepię.

Zbyt wiele razy poroniłam, więc nie będę ryzykować.

Zwłaszcza że nadal nie znam przyczyny poronień i możliwe że ich nie poznam.

Teraz staramy się o dziecko, więc nie zamierzam. Póki co wszystkie badania mam ok, nawet układ immunologiczny jest w porządku. Więc nic nie zmieniam. 

A na dostanie okresu pomaga napić się kieliszeczek czerwonego wina 😉

Powodzenia w staraniach 😉 Oby nam się udało 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...