Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Marzena przykro mi😔

A robiłaś w ogóle już wcześniej jakieś badania? 

Mi kazali zrobić badanie antykoagulantu tocznia, wyszedł mi dodatni więc wysłali mnie na badanie ANA3 wyszly już ujemne więc toczeń wykluczony i teraz po 12 tyg mam powtórzyć jeszcze raz antykoagulant żeby zobaczyć jaki będzie wyniki jak dodatni to będziemy sprawdzać czy nie ma zespołu antyfosfolipidowego do tego robiłam badanie nadkrzepliwości wrodzonej czynnik V Leiden + Mutacje 20120 G-A genu protrombiny. Być może jest tak jak pisze Maszkaron, że potrzeba Ci heparyny i wtedy wszystko będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki. 

KasiaF gratulacje🙃

Odnośnik do komentarza

Jak będziesz robić badania to najlepiej zamówić próbkę ze strony "testDNA" ja dowiedziałam się o tej stronie po tym jak już je zrobiłam i w laboratorium czas oczekiwania to 30dni zapłaciłam 600zł a na stronie ok 350zł i czas oczekiwania na wyniki to 6-7dni🤦‍♀️

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny jakie zrobic badania?  Od czego zaczac po tej stracie . Oddalam to co zlapalam do badan genetycznych teraz czekam na wyniki. Do gin mam isc  w maju jak będę  wyniki i nas chce poslac na badania genetyczne . 

KasiaF gratuluje ❣

Marzenka badania koniecznie. Ja robiłam antykoagulant tocznia,  zespół antyfosfolipidowy, ANA,APA,ASA, test imk, cytokiny i kariotypy . Genetyczne już robiłam zanim była ciąża.

Odnośnik do komentarza

Marzenka tak jak mówią dziewczyny - badania! Chociaż ja miałam dwa poronienia pod rząd a w badaniach kompletnie mi nic nie wyszło. No oprócz mthfr o którym wiedziałam wcześniej i pai1. Jest takie forum ciąża zaraz po poronieniu. Niestety skasowali nam ten wątek, a był on kopalnia wiedzy. Teraz dziewczyny założyły nowy i na nowo coraz to kolejne go odnajdują i zbieramy się od nowa. Może wpadniesz i zapytasz o badania? Jak się wogole trzymasz? 

Ania jak wyniki męża? 

Monia Ty jak tam teraz? 

Maszkaron? 

I reszta Stataczek, jak i Was teraz? Przytulam Was bardzo mocno 💖

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Marzenka tak jak mówią dziewczyny - badania! Chociaż ja miałam dwa poronienia pod rząd a w badaniach kompletnie mi nic nie wyszło. No oprócz mthfr o którym wiedziałam wcześniej i pai1. Jest takie forum ciąża zaraz po poronieniu. Niestety skasowali nam ten wątek, a był on kopalnia wiedzy. Teraz dziewczyny założyły nowy i na nowo coraz to kolejne go odnajdują i zbieramy się od nowa. Może wpadniesz i zapytasz o badania? Jak się wogole trzymasz? 

Ania jak wyniki męża? 

Monia Ty jak tam teraz? 

Maszkaron? 

I reszta Stataczek, jak i Was teraz? Przytulam Was bardzo mocno 💖

Pisalam z gin czy jakies badania robic a on napisal zebym poczekala co wyjdzie z badan genetycznych plodu jesli to bylo. a potem On chce Nas skierowac na badania genetyczne i mam przyjsc w maju i on powie co dalej . Co wy na to ? 

A powiem ci ze trzymam sie dobrze niewiem nawet dlaczego byl ból  był  placz ale nie az taki wielki jak wtedy gdy stracilam ciaze w 28 tygodniu . Teraz jakos mniej boli i mam sile by walczyc dalej bo chce poznac przyczyne.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Marzenka tak jak mówią dziewczyny - badania! Chociaż ja miałam dwa poronienia pod rząd a w badaniach kompletnie mi nic nie wyszło. No oprócz mthfr o którym wiedziałam wcześniej i pai1. Jest takie forum ciąża zaraz po poronieniu. Niestety skasowali nam ten wątek, a był on kopalnia wiedzy. Teraz dziewczyny założyły nowy i na nowo coraz to kolejne go odnajdują i zbieramy się od nowa. Może wpadniesz i zapytasz o badania? Jak się wogole trzymasz? 

Ania jak wyniki męża? 

Monia Ty jak tam teraz? 

Maszkaron? 

I reszta Stataczek, jak i Was teraz? Przytulam Was bardzo mocno 💖

Synka masz cudownego 🥰 dużo zdrowka dla was i dla starszaka tez 😊😊😘 

A wyniki męża jak na moje oko są ok 😁 morfologia plemników 9%. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

KasiaF Bartek jest piękny 😍

😊Ania to bardzo dobry wynik. Jest powód do radości. Ponoć już 4% to jest ok. 

Marzenka jak się czujesz ? Badania robisz ?

Ja jutro jadę sprawdzić czy owu była. Prolaktyna mi pięknie spadła. Oczywiście mam nowe nadzieję. I uwaga jutro się okaże ale ten pęcherzyk to był pierwszy bez leku na stymulację. Więc to taka moja nadzieja. Że te wszystkie leki pomagaja w uzyskaniu naturalnej owu. A i mam zalecenie żeby zrobić hsg. Może któraś z Was miała i podzieli się informacjami gdzie. Czy prywatnie. Czy ze znieczuleniem.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, dołączam się do forum staraczek, mam 34l, w zeszłym roku zostaliśmy rodzicami, mała ma 9 mies, młodzi już nie jesteśmy a starania zajęły nam dłuuuugo (długa historia ale pomijam) więc bierzemy się do roboty:D dopiero mam 3 okres ale jest wszystko w porządku, testy ovu kupione robię już dziś 3 dzień,narazie negatywne, obecnie 12dc; i mierzę temp, no zobaczymy jak pójdzie tym razem, dopiero 1 cykl tak na poważnie.

Ucieli wątek to może jeszcze raz fajnie by było się przedstawić? przypomnieć?kto tu jest???

Odnośnik do komentarza

Badanie 6 mutacji: czynnik V Leiden, mutacja genu protrombiny, MTHFR (C677T i A1298C), PAI-1/SERPINE1, V R2  o takich badaniach myslalam co wy na to ?

Bo ja niewiem co mam robic😔  doktor mowi zeby poczekac na wyniki z badan genetycznych płodu  a potem z naszych badań genetycznych.  Niewiem co robic 😭

Odnośnik do komentarza

Marzena to skoro lekarz chce wam te badania pozniej zrobic to moze poczekaj, bo pewnie mysli o kariotypach i trombofili, a jak bedzie chcial cos innego to mu podpowiedz ze trombofilie tez koniecznie, lub zrobisz sobie sama. Wyniki po 10 dniach wiec naprawde szybko, a na kariotypy to chyba miesiac czekania. Porob badania i bo szkoda ryzykowac kolejna ciaze bez wprowadzania jakis zmian.

Minionka87 ale czas leci, dopiero co w ciaze zaszlas a tu juz 9 miesiecy po porodzie :))) no to teraz pojdzie szybciej cos mi sie tak wydaje :)) Ja tez chce ruszyc ze staraniami w tym miesiacu

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Badanie 6 mutacji: czynnik V Leiden, mutacja genu protrombiny, MTHFR (C677T i A1298C), PAI-1/SERPINE1, V R2  o takich badaniach myslalam co wy na to ?

Bo ja niewiem co mam robic😔  doktor mowi zeby poczekac na wyniki z badan genetycznych płodu  a potem z naszych badań genetycznych.  Niewiem co robic 😭

Tak dokładnie te badania. Ja bym robiła. Szkoda czasu na czekanie. 

Odnośnik do komentarza

Monia no właśnie czytałam trochę o interpretacji wyników nasienia i jak zobaczyłam wyniki mojego męża to kamień spadl mi z serca 🙂 bardzo wierzyłam w to, że jego wyniki będą dobre. I jestem mega zadowolona, że są 😊😊

Minionka87 cześć 🙂 mam 25 lat. W tym roku mój synek skonczy 5 lat, w maju 2019 poronienie. Serce mi wtedy pękło na milion kawałków. Miała być córka, niestety nie byłaby zdrowa. Od grudnia 2019 rozpoczęte starania, niestety póki co bez efektów. Mierzenie temp już dawno odpuściłam, testy owulacyjne tez, bo uważam, że na mnie się nie sprawdzały. Póki co chodzę na monitoring i zastrzyki z ovitrelle. 🙂 

Marzena ja robiłam te badania. Mam właśnie mutacje MTHFR i PAI 1 obie w heterozygocie i moja gin mówiła żebym brała acard, wiec od listopada się z nim nie rozstaje. A co do robienia czy nie robienia badan to sama musisz podjąć decyzje, ale ja bym się wstrzymała z badaniami na własna rękę skoro miałabym zlecone przez lekarza. Chociażby z tego względu żeby ich nie robić podwójnie, bo nawet szkoda pieniędzy i nerwow na to. Posluchalabym lekarza, bynajmniej na początku. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Maszkaron, dokładnie, może to i ciut dziwne, ale jestem na swojej działalności i zastępuje mnie pracownik no iiii stąd ta decyzja że kolejne; to powodzenia dla ciebie i dziewczyn🤞

Anna.a. Marzena przykro mi z powodu strat ❤️ wierzę że wam się uda, Anna mi szybko się udało (z moim gin od niepłodności, po odpowiednim leczeniu itp) na testach owu i temp, w sumie 2 cykl i bach, 1 był monitorowany (byłam chyba z 6 razy u niego) a drugi nie, ale ogólnie 5 mies. robiłam testy i temp, teraz nie wyobrażam sobie Inaczej, jestem zmęczona lekarzami, hormonami i ovitrelle mój gin mówił że mnie hormony l blokowały mając owulację i regularne cykle🤔 jak widać miał rację

U mnie pracowity weekend się zapowiada, jest owulacja 😁💘

IMG_20210424_003041.jpg

IMG_20210424_003059.jpg

Odnośnik do komentarza

Dopadło mnie dzis zalamanie moja przyjaciolka powiedziala ze jest w ciazy  dokladnie w tym samym tygodniu co ja bym teraz byla  mialybysmy ten sam termin porodu . Strasznie smutno mi sie zrobilo . Niewiem co ze soba zrobic 😭😭😭😭

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Dopadło mnie dzis zalamanie moja przyjaciolka powiedziala ze jest w ciazy  dokladnie w tym samym tygodniu co ja bym teraz byla  mialybysmy ten sam termin porodu . Strasznie smutno mi sie zrobilo . Niewiem co ze soba zrobic 😭😭😭😭

Tak mi przykro 😞 ale wiesz, ze „musi” to bolec i tylko z czasem będzie lepiej. 😞 pisz do nas to może chociaż w ten sposób będzie Ci minimalnie lepiej, bo większość z nas wie co czujesz. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Dopadło mnie dzis zalamanie moja przyjaciolka powiedziala ze jest w ciazy  dokladnie w tym samym tygodniu co ja bym teraz byla  mialybysmy ten sam termin porodu . Strasznie smutno mi sie zrobilo . Niewiem co ze soba zrobic 😭😭😭😭

Marzena Kochana przytulam Cie mocno... Wiem, że teraz w to nie wierzysz, ale będzie dobrze, zobaczysz. 

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie tylko ja mam doła... w piątek spotkałam na zakupach koleżankę ze szkolnej ławki, pochwaliła się że jest już w 6 miesiącu ciąży a u nas dalej nic 😞 14 maja mam wizyte u gin, jakoś wszyscy dookoła mnie normalnie zachodzą a ja bujam się dalej 😑

Odnośnik do komentarza
W dniu 25/4/2021 o 11:52 AM, Gość Marzena napisał:

Dopadło mnie dzis zalamanie moja przyjaciolka powiedziala ze jest w ciazy  dokladnie w tym samym tygodniu co ja bym teraz byla  mialybysmy ten sam termin porodu . Strasznie smutno mi sie zrobilo . Niewiem co ze soba zrobic 😭😭😭😭

Marzena mam to samo, a u mnie na osiedlu baby boom i jak ide i widze to mi sciska serce ;(

Odnośnik do komentarza

Monia bardzo mi przykro z powodu babci. Mam nadzieję, że jakoś się trzymacie. 

Dziewczyny ostatnio strasznie smutno zrobiło się na forum 😞 mam nadzieję, że w końcu prawdziwa wiosna do nas przyjdzie i poprawi troszkę humory i przewietrzy wszystkie głowy. Trzymam kciuki za Was wszystkie dziewczyny 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...