Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Imię to jeszcze zanim w ciąży byłam już było wybrane 😉 Mąż chciał Bartusia i wkręcił starszego synka żeby razem mi wpoić to imię i tak mówili do brzuszka, że w końcu i ja tak zaczęłam mowic 😃 Torba spakowana, muszę tylko dorzucić ze dwie rzeczy jeszcze do niej. No i zaczynam się bać porodu... Starszego rodziłam 20godzin i miałam bardzo ciężki poród. Jeszcze dzisiaj starszy synek mi się pochorował i boję się że się zarazę akurat na poród... 

Śliczne imię 😍 czyli praktycznie już jesteś gotowa 🙂 a co do porodu to mam nadzieje, że pójdzie Ci lepiej, niż ze starszym synkiem i życzę Ci z całego serca żebyś się nie rozchorowała ✊🏻

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Anna.a napisał:

Śliczne imię 😍 czyli praktycznie już jesteś gotowa 🙂 a co do porodu to mam nadzieje, że pójdzie Ci lepiej, niż ze starszym synkiem i życzę Ci z całego serca żebyś się nie rozchorowała ✊🏻

Dziękuję Kochana 😘😘😘

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jestem dziś mega szczęśliwa! Namówiłam męża na badanie nasienia. W końcu! Przecież to już 16 cs i nic. Przedtem to tylko gadał, że się zbada, ale nic z tym nie robił 😕 Nie winie go, bo zawsze „wina” była po mojej stronie, ale warto to sprawdzić. Także czekam do czwartku i mąż leci na badanie. Proszę trzymajcie kciuki żeby wyniki były prawidłowe 🙏🏻

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny jestem dziś mega szczęśliwa! Namówiłam męża na badanie nasienia. W końcu! Przecież to już 16 cs i nic. Przedtem to tylko gadał, że się zbada, ale nic z tym nie robił 😕 Nie winie go, bo zawsze „wina” była po mojej stronie, ale warto to sprawdzić. Także czekam do czwartku i mąż leci na badanie. Proszę trzymajcie kciuki żeby wyniki były prawidłowe 🙏🏻

Anna daj znać koniecznie😉 ja wczoraj wieczorem miałam mdłości i dzisiaj powtórka 🤷‍♀️ Wczoraj trochę pomogła mięta.. nie chce się nakręcać, ale nadzieja zawsze jest

Odnośnik do komentarza
W dniu 12/4/2021 o 8:23 PM, Gość KasiaF napisał:

Trzymam kciuki 😘

Klaudia za Ciebie oczywiście też, jak i za wszystkie staraczki 💖 

Monia jak u Ciebie? 

U mnie Kochane dzisiaj 38tc się zaczął 🙀 Ja nie wiem kiedy to zleciało. 

Hej. O ja to już tuż tuż :) 😀 i będziesz tulić synka:)

U mnie 15 dc. Ale mam skierowanie na hsg. Nie wiem jeszcze tylko gdzie zrobić przez ten covid szpitale się zamykają i otwierają co dwa dni :/ także teraz się nastawiam tylko na znalezienie miejsca na zabieg na starania nie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny pojechalam do gin bo plamilam i okazalo sie ze serduszko nie bije znowu stracilam dziecko . Jestem zalamana to byl 9 tydzien  😔😔

Tak mi przykro kochana 😞 ale musi być przyczyna, nie wierze, że to są zdarzenia losowe. Koniecznie musisz zrobić badania. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Dziewczyny Kochane, ciocie forumowe, pragnę poinformować, że my już nie w dwupaku. Synkowi się pospieszyło i urodziłam w 37+4.

Aaaaa super Kasiu :D 😀 cudownie że już jesteście razem. Gratuluję Kochana :*

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny pojechalam do gin bo plamilam i okazalo sie ze serduszko nie bije znowu stracilam dziecko . Jestem zalamana to byl 9 tydzien  😔😔

Marzenka ;( 😢 nie wiem co powiedzieć... Bardzo mi przykro 😞przytulam mocno 😞

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Mama85 napisał:

Marzena bardzo mi przykro 😞 współczuje Ci bardzo.

 

KasiaF czu Tobie też nie działa ten drugi wątek??? 

Jak się czujecie? Jak Bartuś? 

No właśnie coś nie wchodzi na wątek o poronieniach, piszę że przeniesiona strona. 

Bartuś właśnie wisi na cycu 😉

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

No właśnie coś nie wchodzi na wątek o poronieniach, piszę że przeniesiona strona. 

Bartuś właśnie wisi na cycu 😉

U mnie to samo. 

Jak Ci idzie karmienie? Ja bardzo bym chciała, ale z pierwszym walka o pokarm była ciezka. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Klaudia B napisał:

Anna testujesz jutro ? Ja dziś cały dzień mam ból jakbym za moment miała dostać @ więc wstrzymam się pare dni z testem, coś czuje że dostane 😟

Nie testowałam. Lewa pierś boli od kilku dni, a to zwiastuje @. Także uznałam, że to nie ma sensu 😞 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

KasiaF gratulacje kochana, szybko dochodzcie do siebie i do domku wracajcie :)))

 

Marzena wiem, ze zadne slowa nie pociesza, bardzo przykro czytac takie wiadomosci. Porob badania bo byc moze trzeba heparyny. Przytulam i trzymaj sie jakos...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, wszystkie wątki które mają bardzo dużo stron prędzej czy później po prostu przestają działać i trzeba utworzyć nowe. Już było kilka takich w tym np. ten. Szkoda,że moderatorzy o tym nie informują. 

Ps. Gratulacje dla nowonarodzonych maluszków i ich mam. Za dziewczyny starające się trzymam kciuki baaaardzo Wam kibicuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Bibs napisał:

Dziewczyny, wszystkie wątki które mają bardzo dużo stron prędzej czy później po prostu przestają działać i trzeba utworzyć nowe. Już było kilka takich w tym np. ten. Szkoda,że moderatorzy o tym nie informują. 

Ps. Gratulacje dla nowonarodzonych maluszków i ich mam. Za dziewczyny starające się trzymam kciuki baaaardzo Wam kibicuje. Pozdrawiam.

A są gdzieś przeniesione do jakiegoś archiwum? 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakie zrobic badania?  Od czego zaczac po tej stracie . Oddalam to co zlapalam do badan genetycznych teraz czekam na wyniki. Do gin mam isc  w maju jak będę  wyniki i nas chce poslac na badania genetyczne . 

KasiaF gratuluje ❣

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...