Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Asia ja nic nie widzę, może zrób betę, po sobie wiem że zabawa w testy jest czasem irytująca. Ja w tym cyklu pewnie znów zobaczę biel vizira 😂 ale odstawiając dupka muszę go zrobić, 3dni temu dzwoniła do mnie pani ginekolog pytała jak się po nim czuje i czy nie działo się nic nie pokojącego 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Dzięki dziewczyny. Wzięłam na luz. Co ma być, to będzie. Może mój syn będzie jedynakiem. To 6 cykl po poronieniu. Ale za Was wszystkie trzymam kciuki. Latka leca, juz 35...

Ja urodziłam córkę mając 36 lat. Pierwsze dziecko. Po dwóch latach starań. Więc jeszcze wszystko przed tobą.

Odnośnik do komentarza

AsiaT mocno przesunęła się teraz granicą zachodzenia w ciążę i rodzenia dzieci, nie Ty jedna tak masz. Ja mam 34 lata. A co do testu to widzę druga kreskę, natomiast uważam, że najsłuszniejsze byłoby zrobienie badania bety. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

AsiaT mocno przesunęła się teraz granicą zachodzenia w ciążę i rodzenia dzieci, nie Ty jedna tak masz. Ja mam 34 lata. A co do testu to widzę druga kreskę, natomiast uważam, że najsłuszniejsze byłoby zrobienie badania bety. 

Beta najwcześniej po świętach.... Chciałam teraz, ale nie mam gdzie.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Bibs napisał:

AsiaT jeśli mogę się wtrącić, ta kreska jest jakaś dziwnie cienka,jak zaznaczone miejsce na teście gdzie powinna pojawić się kreska testowa. Proponuję zrobić test innej firmy dla porównania. Trzymam kciuki.

To też po świętach, bo nie mam. Liczę się z tym, że to niestety nie jest to.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Marzena napisał:

Jak tam dziewczyny ktora testuje? 

Hej hej 🙂 u mnie 16 cykl starań 17 dzień cyklu. Ten cykl bez monitoringu. Postanowiłam odpocząć psychicznie 🙂 stwierdziłam, ze kolejny cykl stracony nic już nie wniesie do moich statystyk 😅 skupiłam się na świętach i urodzinach, które miałam w święta 😅 czekam na kolejna @. 
 

a jak Ty się czujesz ? Co u reszty dziewczyn ? 🙂 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia B

Ja dwa dni temu obudziłam się zalana śluzem i postanowiłam iść na żywioł były przytulanki 😊 już bez żadnej spiny co ma być to będzie. Lekarz mi powiedział że im bardziej się o tym myśli tym bardziej nic z tego nie wychodzi. Teraz mam brać tylko kwas foliowy i działać 💪 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7/4/2021 o 10:17 AM, Gość Klaudia B napisał:

Ja dwa dni temu obudziłam się zalana śluzem i postanowiłam iść na żywioł były przytulanki 😊 już bez żadnej spiny co ma być to będzie. Lekarz mi powiedział że im bardziej się o tym myśli tym bardziej nic z tego nie wychodzi. Teraz mam brać tylko kwas foliowy i działać 💪 

Popieram. Ja też wrzucam na luz. Na serio. Mam dość spiny, testów z niby cieniami, stresu i wyimaginowanych objawów. Ciąża z pewnością przyjdzie, jak odpuszczę. Tak było poprzednim razem. Tak było przy ciąży poronionej. Nawet płodnych nie liczyłam.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, nie wiem co się dzieje ale od 3 dni odczuwam ból w okolicy jajnika a jestem tydzien przed okresem, przeważenie ból brzucha miałam 2 dni przed okresem...🤷‍♀️ Będę testować w niedziele o ile nie dostane do tego czasu

Odnośnik do komentarza

Klaudia B ja tez mam zamiar testować w niedziele. Cykl był bez monitoringu itd, ale jakaś nadzieja się tli, ze może jednak się udało, ale rozum mówi, ze jednak nic z tego. 
 

w ogóle jakoś cicho tu u nas ostatnio...

KasiaF, Marzena jak wasze dzieciaczki? Jak się czujecie ? 🙂 

a reszta szaraczek, jak tam? 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Anna.a napisał:

Klaudia B ja tez mam zamiar testować w niedziele. Cykl był bez monitoringu itd, ale jakaś nadzieja się tli, ze może jednak się udało, ale rozum mówi, ze jednak nic z tego. 
 

w ogóle jakoś cicho tu u nas ostatnio...

KasiaF, Marzena jak wasze dzieciaczki? Jak się czujecie ? 🙂 

a reszta szaraczek, jak tam? 

Oj tak dokładnie, tym bardziej, że tak jak wcześniej pisałam poszłam na żywioł tym miesiącu. Nie patrzyłam kiedy owulacja żeby sie dodatkowo nie stresować. Po cichutku licze na to, że się uda w końcu każda z nas chce zobaczyć te dwie kreseczki 😊

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Natalia napisał:

U mnie biochemiczna 😕

Przykro mi. Niedość, że tak długo czekamy na te kreseczki na ten cud to jeszcze takie rzeczy musza się dziać 😞 ale głowa do góry i wierze, że kolejny cykl będzie Twój! 🙂

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Anna.a napisał:

Klaudia B ja tez mam zamiar testować w niedziele. Cykl był bez monitoringu itd, ale jakaś nadzieja się tli, ze może jednak się udało, ale rozum mówi, ze jednak nic z tego. 
 

w ogóle jakoś cicho tu u nas ostatnio...

KasiaF, Marzena jak wasze dzieciaczki? Jak się czujecie ? 🙂 

a reszta szaraczek, jak tam? 

Trzymam kciuki 😘

Klaudia za Ciebie oczywiście też, jak i za wszystkie staraczki 💖 

Monia jak u Ciebie? 

U mnie Kochane dzisiaj 38tc się zaczął 🙀 Ja nie wiem kiedy to zleciało. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Trzymam kciuki 😘

Klaudia za Ciebie oczywiście też, jak i za wszystkie staraczki 💖 

Monia jak u Ciebie? 

U mnie Kochane dzisiaj 38tc się zaczął 🙀 Ja nie wiem kiedy to zleciało. 

O jeny! Ale ten czas leci 🙂 super, że już niedługo maluszek będzie z Tobą po drugiej stronie brzuszka 🙂 teraz to tylko czekać na ten moment 🥰

torba spakowana, imię wybrane? Przepraszam jeżeli już o tym pisałaś, ale nie sposób wszystko zapamiętać 🙂 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Anna.a napisał:

O jeny! Ale ten czas leci 🙂 super, że już niedługo maluszek będzie z Tobą po drugiej stronie brzuszka 🙂 teraz to tylko czekać na ten moment 🥰

torba spakowana, imię wybrane? Przepraszam jeżeli już o tym pisałaś, ale nie sposób wszystko zapamiętać 🙂 

Imię to jeszcze zanim w ciąży byłam już było wybrane 😉 Mąż chciał Bartusia i wkręcił starszego synka żeby razem mi wpoić to imię i tak mówili do brzuszka, że w końcu i ja tak zaczęłam mowic 😃 Torba spakowana, muszę tylko dorzucić ze dwie rzeczy jeszcze do niej. No i zaczynam się bać porodu... Starszego rodziłam 20godzin i miałam bardzo ciężki poród. Jeszcze dzisiaj starszy synek mi się pochorował i boję się że się zarazę akurat na poród... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...