Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecierpliwa
11 minut temu, Gość Marzenaa napisał:

Dziewczyny  jedynie co wam moge poradzic to idzcie jutro na bete i wtedy wszystko sie wyjasni 

Mam taki zamiar, bo coś te testy kłamią tylko nie wiem czy ten allegro czy ten z Rossmanna 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zamiast bawić się w testy zróbcie poprostu betę, zaoszczędzicie sobie nerwów 😁

Jak tam pozostałe dziewczyny? 

Ja czekam aż @ się skończy 😁, dobrze że nie daje się za bardzo we znaki, może przez przeziębienie jest bardziej łaskawa w objawach 🙂

Odnośnik do komentarza

Hej hej , ja tu wracam nieustannie jak bumerang 😂 

Postanowiliśmy się nie starac , pozostać przy naszym jedynaku, ale nam troszke odbiło 🙈😂 wstałam w niedziele z bólem owulacyjnym i masa sluzu , a ze mieliśmy duzo czasu doszło do przytulanek i na spontanie postanowiliśmy isc na całość,  co będzie to będzie stwierdziliśmy 😂 troche na żarty,  a teraz czekamy ✌ co tam u was? 

Odnośnik do komentarza

Ja miałam dzisiaj telewizyte z moją ginekolog w związku z tymi plamieniami. Kazała się nie martwić i zrobić b hcg. Dla mnie to na 100% nie ciąża bo testowałam już kilka razy ale pójdę jutro rano bo dostałam skierowanie. Za tydzień mam wizytę osobistą więc może coś do tego czasu się wyklaruje i dostanę @. 

Odnośnik do komentarza

Hej kochanie  ja po wizycie u gin melduje ze moze beda bliźniaki  jednemu serduszko juz bije a drugie niedokonca bylo widac czy to serduszko czy co innego z macicy pulsowalo. Jestem w szoku 🙉🙈😮😮😁😁😁 kolejna wizyta 9 . 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gość Marzena napisał:

Hej kochanie  ja po wizycie u gin melduje ze moze beda bliźniaki  jednemu serduszko juz bije a drugie niedokonca bylo widac czy to serduszko czy co innego z macicy pulsowalo. Jestem w szoku 🙉🙈😮😮😁😁😁 kolejna wizyta 9 . 

Co za wiadomość ! 😊 trzymam kciuki za Twoje maluchy. Niech zdrowo rosną i bija im serduszka jak dzwony 🙂 . Jeszcze raz gratuluje ❤️😘

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Marzena napisał:

Hej kochanie  ja po wizycie u gin melduje ze moze beda bliźniaki  jednemu serduszko juz bije a drugie niedokonca bylo widac czy to serduszko czy co innego z macicy pulsowalo. Jestem w szoku 🙉🙈😮😮😁😁😁 kolejna wizyta 9 . 

Hej. Ale numer co:D za jednym zamachem dwoje. Super! Trzymamy kciuki dalej 😍

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Hej kochanie  ja po wizycie u gin melduje ze moze beda bliźniaki  jednemu serduszko juz bije a drugie niedokonca bylo widac czy to serduszko czy co innego z macicy pulsowalo. Jestem w szoku 🙉🙈😮😮😁😁😁 kolejna wizyta 9 . 

Wielkie gratulacje 😘 Pozytywnie zazdroszczę 🥰

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Hej kochanie  ja po wizycie u gin melduje ze moze beda bliźniaki  jednemu serduszko juz bije a drugie niedokonca bylo widac czy to serduszko czy co innego z macicy pulsowalo. Jestem w szoku 🙉🙈😮😮😁😁😁 kolejna wizyta 9 . 

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Trzymam dalej kciuki Kochana! 

Odnośnik do komentarza
Gość Maszkaron
22 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Hej kochanie  ja po wizycie u gin melduje ze moze beda bliźniaki  jednemu serduszko juz bije a drugie niedokonca bylo widac czy to serduszko czy co innego z macicy pulsowalo. Jestem w szoku 🙉🙈😮😮😁😁😁 kolejna wizyta 9 . 

Nagroda musi byc 🙂 trzymam kciuki i wierze ze bedzie dobrze 🙂

Odnośnik do komentarza

Bardzo bym chciala zeby te drugie serduszko sie pokazalo i zeby na następnej wizycie juz bily 2 serduszka i tak do listopada 💕  jestesmy dalej w szoku ale podchodzimy z dystansem do tego . Teraz zostaje wierzyc ze bedzie dobrze . Przesylam wam wiruski ciążowe 👶👶👶  oby jak najwięcej was zobaczylo II kreseczki 😘

Odnośnik do komentarza

U mnie dzisiaj 31dc. 

Test kupiony. Czekam do soboty. Planowo tak ma przyjść miesiączka. Ale może nie przyjdzie. Totalnie nic nie czuje standardowo. Ale nadzieja jest. Może będzie prezent na Święta. W dodatku 4.04 to termin porodu mojego Aniołka. Staram się o tym nie myśleć Ale zapomnieć się nie da. 

Odnośnik do komentarza

Monia w tym szczęśliwym cyklu też nie miałam żadnych objawów, tylko plecy mnie bolały i może trochę zmęczona, byłam pewna że to przez przepracowanie.. Obys zobaczyła swoje upragnione dwie kreseczki 

U mnie już po @ zaczynamy działania ale bez spiny 🙂

Odnośnik do komentarza

Marzena gratulacje 😍

Trochę mnie tutaj nie było w lutym po drożności i nieudanym cyklu miałam dość...alee dwa dni temu zrobiłam test był bladzioch dzisiaj byłam na becie bo tak lekarz zlecił mimo że @ miała przprzyjść jutro i chyba już nie przyjdzie😍

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Natalia napisał:

Marzena gratulacje 😍

Trochę mnie tutaj nie było w lutym po drożności i nieudanym cyklu miałam dość...alee dwa dni temu zrobiłam test był bladzioch dzisiaj byłam na becie bo tak lekarz zlecił mimo że @ miała przprzyjść jutro i chyba już nie przyjdzie😍

Kolejne gratulacje 😘 Najlepszy prezent na święta. Ja testuję w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Marzena gratulacje 😍

Trochę mnie tutaj nie było w lutym po drożności i nieudanym cyklu miałam dość...alee dwa dni temu zrobiłam test był bladzioch dzisiaj byłam na becie bo tak lekarz zlecił mimo że @ miała przprzyjść jutro i chyba już nie przyjdzie😍

Cudowna informacja 😍 i Jak beta??? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Kolejne gratulacje 😘 Najlepszy prezent na święta. Ja testuję w poniedziałek.

Trzymam kciuki 🤜

 

1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Cudowna informacja 😍 i Jak beta??? 

Beta dosyć niska bo 10 ale robiona jeszcze przed @ i mam nadzieję że wszystko będzie ok. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...