Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Tak, jutro rano powtórzę paskowy o czułości 10mlu, w poniedziałek ewentualnie krew 

Chyba zwatpie w Cleablue. Na tych paskowych jest cień. Ewidentny... To tesy z Allegro?

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa
25 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Chyba zwatpie w Cleablue. Na tych paskowych jest cień. Ewidentny... To tesy z Allegro?

Tak, dostałam w gratisie do testów owulacyjnych. Przy pierwszej ciąży te testy pierwsze wykazały ciążę 🙂

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Tak, dostałam w gratisie do testów owulacyjnych. Przy pierwszej ciąży te testy pierwsze wykazały ciążę 🙂

No właśnie mnie też nie zawiodły nigdy. I przy synu i przy ciąży poronionej wskazały na nią. Ale Cleablue też nie zawiodl. No cóż. Żaden test nie jest pewniakiem. Ale po poprzednich testach można być dobrej myśli. Jeżeli jutro rano będzie kolejna, ciemniejsza kreska, to sprawa oczywista. Ja testuję dopiero w święta.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Na ulotce pisało że przed okresem najlepiej wykonać go rano 🙂 ale moja ciekawość zwyciężyła, Trzymam kciuki za ciebie 🙂

Chyba każda ulotka tak radzi, ale my wszystkie tutaj jesteśmy niecierpliwe. Mamy tak ważny cel i chciałoby się jak najszybciej go osiągnąć. Ja wierzę, ze Tobie się udało. I dziękuję 😘

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Zakręcona24 napisał:

Hej dziewczyny;) jestem tutaj nowa. Drugi cykl starań. 4 dni do miesiaczki. 27 dzien cyklu przy 31 dniowych cyklach. Nie wytrzymałam 🤦‍♀️ zrobilam dzis test, ale no nie wiem. Cień? Można mieć nadzieję? 

20210326_223825.jpg

Dość wyraźny ten cień. Widać bez wpatrywania się. Po cichutku gratuluję 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenaa

Niecierpliwa stezenie hormonu rano jest wieksze niz w ciagu dnia bo jest  mocz  bardziej rozcienczony  a ty jestes we wczesnej  ciazy to wieksze stezenie hormonu jest we krwi niz w moczu . A jesli tobie przy czulosci 10 mlu wychodzi  cien to na moją  logike test oczulosci 25mlu moze niewyjsc . Powtorz test jutro na spokojnie . Ja robilam test co 2 dzien i widzialam jak kreska ciemnieje.  A i polecam test facella z rossmana 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Zakręcona24 napisał:

Chyba jednak nici..ten wczorajszy test byl z wieczora ok 19 facella z Rossmann dzis aby sobie potwierdzić zrobilam bejbi test z apteki na dodatek z porannego moczu i nic..

20210327_100437.jpg

A ten test o jakiej czulosci jest? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Zakręcona24 napisał:

Chyba jednak nici..ten wczorajszy test byl z wieczora ok 19 facella z Rossmann dzis aby sobie potwierdzić zrobilam bejbi test z apteki na dodatek z porannego moczu i nic..

20210327_100437.jpg

Kurcze, faktycznie powtorz jutro. Akurat ten test, który jest na zdjęciu, zawiódł mnie 2 cykle temu. Ciąży nie było, w on wskazał, ze jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...