Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Marzena na gardło polecam tandum verde forte do psikania. Stosowałam będąc w ciąży, lekarz pozwolił. 

My się dowiedzielismy dzisiaj o śmierci kuzyna męża.... Chłopak 34lata, w naszym wieku... Strasznie nami to wstrząsnęło. Niby wiedzieliśmy, że może tak być bo miał zdiagnozowany nowotwór w październiku ale i tak tragedia okropna.... 

O masakra bardzo mi przykro:( taki młody człowiek. Okropna to choroba 😞

Ona30 jak już wiesz ze negatywna to odstaw duphaston żeby Ci nie opóźnił @

Odnośnik do komentarza

Monia tak zrobię, najwyżej jak @ się nie zjawi to powtórzę test, kurcze chyba faktycznie mnie coś rozkłada bo z reguły jestem z tych "nisko temperaturowych" a po 18 zaczęło robić mi się gorąco, temperatura podwyższona o 5 kresek do tego czerwone poliki 😔

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Cześć kobietki piszę tutaj ponieważ mam problem jestem 9dni po owulacji moje cykle wynoszą 32 dni. Okres mam mieć w sobotę ale dziś nie wytrzymałam zrobiłam test z krwi który wyszedł negatywnie. Czy wynik jest wiarygodny ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenaa
11 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Cześć kobietki piszę tutaj ponieważ mam problem jestem 9dni po owulacji moje cykle wynoszą 32 dni. Okres mam mieć w sobotę ale dziś nie wytrzymałam zrobiłam test z krwi który wyszedł negatywnie. Czy wynik jest wiarygodny ? 

9 dni to bardzo szybko . Bardziej wiarygodny jest test kolo 12dpo . Nigdy niewiadomo kiedy dochodzi do zagnieżdzenia  moze to byc nawet w 14dniupo . 

Odnośnik do komentarza

Hej kochane co tam u was? 

U mnie nic nie zwiastuje nadejścia szanownej @ ale liczę się z tym że może się opóźnić bo dopadło mnie przeziębienie dobrze ze tylko katar i ból gardła bo normalnie mogę funkcjonować 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Ona30 napisał:

Hej kochane co tam u was? 

U mnie nic nie zwiastuje nadejścia szanownej @ ale liczę się z tym że może się opóźnić bo dopadło mnie przeziębienie dobrze ze tylko katar i ból gardła bo normalnie mogę funkcjonować 

Ja jestem 7 dni po owu. A przynajmniej tak mi się wydaje. Tak sobie myślę że jak teraz sie znowu nie uda to może powinnam pójść na histeroskopie ? Byłam rok temu. Ale może warto to powtórzyć? Myślicie że to może narastać ? Niby lekarz wtedy mówił że nie powinno. Ale cholera wie

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas czekam na @, już dwa dni spóźnienia, cały czas tylko niewielkie plamienie. Wizytę u lekarza mam we wtorek, chciałabym wiedzieć co jest nie tak i rozpocząć kolejny cykl starań. Niecierpliwa- trzymam kciuki! 

Odnośnik do komentarza

Klaudi rozumiem cię, a te plamienia już Ci się zdarzały?  Ja miałam jakiś czas temu też tak że w jednym cyklu był @ była słabsza i trwało to tylko 3 dni zamiast 5, gin stwierdził ze czasem tak się zdarza 🙄

Niecierpliwa ja widzę 😁

Macie może jakiś sprawdzony sposób na katar. Już mam nos jak u Rudolfa a trzeba iść do pracy 🙈

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa
Teraz, Gość Marzena napisał:

Testy paskowe mają czułość 10mlu, mam jeszcze jeden w domu, termin miesiączki przypada jutro, a test z krwi najwcześniej mogę zrobić w poniedziałek 

Przepraszam ale coś mi telefon namieszał 😕

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Poradzicie mi coś? Mam w domu elektroniczny test chciałabym go jutro zrobić jest o czułości 25mlu, jak myślicie wykryje ciążę? 

A ja bym robiła już dziś. Jezeli to Cleablue, to są najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa
3 minuty temu, Gość AsiaT napisał:

A ja bym robiła już dziś. Jezeli to Cleablue, to są najlepsze.

Tak to jest ten test 🙂 tylko czy wyjdzie wynik prawidłowy, dużo piłam od rana bo jakoś mam tak sucho w ustach 😕

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Tak to jest ten test 🙂 tylko czy wyjdzie wynik prawidłowy, dużo piłam od rana bo jakoś mam tak sucho w ustach 😕

Mi wyszedł 2 dni przed okresem, w połowie dnia. Zrobiłam z głupa, bo kompletnie nie spodziewalam się ciąży. Teraz syn ma 15 msc, więc nie mylił się.

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa
5 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Mi wyszedł 2 dni przed okresem, w połowie dnia. Zrobiłam z głupa, bo kompletnie nie spodziewalam się ciąży. Teraz syn ma 15 msc, więc nie mylił się.

Jak długo wytrzymała Ci bateria w nim? Tzn jak długo pokazywał się wynik 🙂

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Jak długo wytrzymała Ci bateria w nim? Tzn jak długo pokazywał się wynik 🙂

Szczerze, to nie pamiętam dokładnie, ale wyrzuciłam go niedługo przed porodem i nadal był wynik. Trzymałam długo, bo wrzuciłam do szafki i tak leżał.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...