Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ania kwas foliowy biorę metylofolian z firmy aliness tam jest dawka 600jednostek. Ogolnie przy mthfr może się odkładać właśnie sztuczny kwas foliowy stąd np u Ciebie nadwyżka (jeżeli bierzesz zwykły kwas, nie ważne czy na receptę czy nie). Ważna jest formą aktywna tego kwasu (metylowana). 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia B

Zrobiłam dzisiaj test i negatywny, brzuch przestał boleć także obawiam się że w tym tygodniu przyjdzie @. 😑 ale poczekam może jeszcze za wcześnie żeby test coś pokazał (planowo miesiączka ma być w środe) 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Ona30 napisał:

Dziewczyny nurtuje mnie jedna myśl ciągle czy skoro owulacja się przesunęła z 14dc na 17dc to cykl nadal będzie trwał 28dni czy @ też się przesunie 

Raczej powinna się przesunąć, bo @ zazwyczaj przychodzi ok14 dni po owulacji. To tak książkowo 🙂

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny w sobote beta 100,8

a dzis beta 383 ❣ 

chyba jest dobrze . Chodz dopadlo mnie przeziebienie i sie tym martwie bo mnie gardlo boli 

Super Kochana! Oby tak dalej 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenaa

Kochane powiedzcie mi ile razy powtarzac bete ? Bo chcialam isc jeszcze jutro to bedzie 3raz. to wystarczy czy jeszcze robic ? 

Caly czas w to niewierze ze sie udalo. co ide do toalety to boje sie ze krew zobacze. glowa mi wariuje 🙈🙈

Odnośnik do komentarza

Marzena myślę że 3 razy wystarczy, ale jeśli dzięki temu będziesz spokojniejsza i masz możliwość to możesz chodzić do wizyty u lekarza 😊

KasiaF dziękuję, niby to wszystko jest takie logiczne, ale mam cały czas uczucie "mokra" jak nigdy przed @ i ten wczorajszy chwilowy ból brzucha troche mi na mieszało w głowie 🙈

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marzena napisał:

Dzisiejsza beta 688,8 zaczynam sie martwić bo troche maly przyrost jest😔

Jest wzorowy 🥰 Ja dzis zbadalam tarczyce i krew, badania OK, wiec kolejny cykl staran o drugie bobo. 6 cykl.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Dzisiejsza beta 688,8 zaczynam sie martwić bo troche maly przyrost jest😔

Przyrost jest w normie 🙂 też tak miałam, że oczekiwałam podwajania się bety a jak było trochę mniej to już czarnowidztwo. Dzisiaj ta moja beta mniej niż 100% jest w 34tc 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...