Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzena
13 godzin temu, Gość Ona30 napisał:

Dziewczyny rośnijcie dalej zdrowo 😘

Marzena ty kiedy masz w planach sięgnąć po test? Ja koło 20/21 marca 

No na 13.03 mam termin @ wiec wtedy mam zamiar testowac. chodz ostatnio test w ciazy biochemicznej wyszedl mi 3lub 4 dni wczesniej troche mnie kusi szybciej ale boję sie

Odnośnik do komentarza

Marzena Zawsze możesz powtórzyć w dniu @, u mnie test w ciąży biomechanicznej pozytywny wyszedł w dniu @ ale to była bardzo bladziutka kreska, mimo że w domu mam zapas testów to jednak pojadę na betę 20 marca 

Odnośnik do komentarza
Gość Marzena
8 godzin temu, Gość Ona30 napisał:

Marzena Zawsze możesz powtórzyć w dniu @, u mnie test w ciąży biomechanicznej pozytywny wyszedł w dniu @ ale to była bardzo bladziutka kreska, mimo że w domu mam zapas testów to jednak pojadę na betę 20 marca 

Powiem ci ze mnie kusi bo dzisiaj piersi mnie zaczęły bolec haha ale musze byc dzielna i czekam do terminu

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Marzena napisał:

Powiem ci ze mnie kusi bo dzisiaj piersi mnie zaczęły bolec haha ale musze byc dzielna i czekam do terminu

W takim razie czekamy z tobą i trzymamy mocno kciukasy 😁

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zmagam się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Byłam z u trychologa, dostałam m.in. zalecenie żeby zbadać krew. I wynik żelaza jest straszny. NORMA 37-145,  a ja mam 152. Nie wiem co z tym zrobić. Nie suplementuje żelaza. Oczywiście to może tez być problem z wypadającymi włosami i z płodnością 😞 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anna.a napisał:

Dziewczyny zmagam się z problemem nadmiernie wypadających włosów. Byłam z u trychologa, dostałam m.in. zalecenie żeby zbadać krew. I wynik żelaza jest straszny. NORMA 37-145,  a ja mam 152. Nie wiem co z tym zrobić. Nie suplementuje żelaza. Oczywiście to może tez być problem z wypadającymi włosami i z płodnością 😞 

Mi gin powiedziała aby dodawać sobie łyżkę stołową oleju lniane go do sałatek jest bogate w żelazo, lub siemie lniane do sosów, zup, ja akurat dodawałam do koktajli, co zaskoczyło moja gin, więc może spróbuj ☺️

Odnośnik do komentarza

Hej. Rano miała być @, bo u mnie jak w zegarku, co 28 dni. Test z około 19. Widać? Na początku cień był mniej widoczny, ale wraz z wysychaniem ciut bardziej. Co sądzicie?https://zapodaj.net/8d59465bbff32.jpg.html

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ona30 napisał:

Asia ja też widzę ta kreskę ☺️

Hej dziewczyny u mnie dziś 16dc zaczynam brac dupka, testy owu wciąż wychodzą negatywnie, pewnie cykl bezowulacyjny 🙄

A może się przesunęła ?

Duphaston ją zablokuje jeżeli jeszcze jej nie było. Ja bym nie brała.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Hej. Rano miała być @, bo u mnie jak w zegarku, co 28 dni. Test z około 19. Widać? Na początku cień był mniej widoczny, ale wraz z wysychaniem ciut bardziej. Co sądzicie?https://zapodaj.net/8d59465bbff32.jpg.html

 

Widać Widać 🙂 po cichu gratuluję 🙂

Odnośnik do komentarza

@ przyszła. Ostatni raz robiłam test przed okresem lub w dniu jego nadejscia. Tylko nerwy i zawod. Czytam i czytam ten madry Internet, podobno ciaze biochemiczne to mega duzy odsetek. Mimo to chyba czas na jakies badania pod katem tego czy nie mam problemow z utrzymaniem ciazy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Ona30 napisał:

Ja teraz miałam ciążę biomechaniczną poronienie nastąpiło 23 lutego, zrób badanie progesteronu może tu leży problem bo nie może się zagnieździć. U mnie niestety tak było 😔

Zrobie. Ma znaczenie w ktorym dniu cyklu?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

AsiaT badałaś tarczyce? 

Ost nie, ale w udanej ciąży tak i było ok, poza kilkutygodniowym epizodem że zbyt wysokim TSH, ale Endo powiedział, ze to się zdarza, pozostałe wskaźniki byly w porządku. Chodzi mi o ft3 i 4. Chyba powinnam. Mi ogólnie bardzo ciężko przytyć... Może jest coś na rzeczy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...