Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Gość Kawa napisał:

Jak długo się staracie? 

Kilka dni temu był pęcherzyk, w piątek estradiol 300.. Nie wiem co to znaczy bo wizyta jutro i znowu mam zbadać estradiol.. 

Mimo, że pęcherzyk był mały to wczoraj były przytulanki. 🙂 bo ciche dni minęły 😛 i dzisiaj też spróbujemy.. A może akurat jakiś cud.. 

 

My już od sierpnia i na razie nic 😕 jedyną różnice jaką widze to mocne krwawienie w pierwszy dzień. Jestem już tym przygnębiona 😔

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Madziak83 napisał:

Dzięki za odpowiedź. Zakres 1,5-20. Dziwne bo myslalam ze mniej niż 5 świadczy o braku owulacji? Nie wiem czy to ma związek z odżywieniem endometrium ale mocno mi narasta endometrium w ciągu cyklu i przez to mam mocne miesiączki, czy to znaczy ze jest odżywione nie wiem.

A jakie mialas te  plamienia, moje zwykle byly brazowe, zmieszane ze śluzem, a w tym cyklu sa takie jasno czerwone (pomaranczowo rozowe) i dosłownie pojedyncze niteczki. Dzis 25 dc, 3 dni do okresu. Macica boli mnie od 16 dc niezmiennie i czasem prawy jajnik, no i temperatura wciąż wysoka, w ciągu dnia 37,7-37,8 ale nie wiem ile przed okresem powinna spaść, no i to nie ta poranna bo wstaje do młodego w nocy i nie mam jak zmierzyć po kilku godzinach snu i przed wstaniem hihi ale w nocy spada na jakieś 37,1-37,2 - na termometrze do ucha 🙂

Ja słyszałam,że powyżej 10 świadczy o tym,że owulacja była. Myśle że w takim razie u Ciebie to z kolei odwrotnie,bo ja miałam endometrium słabe i skąpe bardzo miesiączki. Plamienia u mnie zaczynały się koloru kawy z mlekiem a potem to aż do brunatnych. A plamienie różowe miałam raz tydzień przed okresem i to na pewno była implantacja bo zaszłam wtedy w ciążę. Więc jedyne co mi przychodzi do głowy to właśnie to 🙂 A temperatura mi spadała 1 dzień przed @ ale to ponoć może być różnie. A staracie się o 3 bobo ?

Odnośnik do komentarza

No nie staramy się, ale stosunek przerywany to żadna antykoncepcja, tym bardziej ze pierwszy jest z takiego hihi takze nie wykluczam. Zrobilam dzis rano test z allegro i negatyw, dzis 26 dc, sądzę za 12 dpo, ostatni stosunek byl 16 dc, potem już mnie brzuch bolal i zle sie czułam i nic nie bylo. Nie wiem na ile te testy z allegro sa wiarygodne przed terminem miesiączki. W poprzedniej ciazy dopiero 10 dpo (rzeczywistej bo byl to już 28 dc) mialam  bede 4,3. Test wyszedl 12 dpo czyli w 30 dc. Tylko tym razem nie bylo pozniej juz stosunkow wiec mysle ze juz by cos bylo. No ale nie wiem... Na 17 ide do ginki, wezme recepte na euthyrox, bo ths nie zaszkodzi wyrównać. A resztę to niech się ona martwi. 

No i wczoraj było ciut więcej krwi, takiej rdzawej to chyba sporo zelaza w niej, ale nadal telko palmienie, muslalam ze okres a na razie dzis nic a nawet palcem w srodku sprawdzałam. A macica mnie dla odmiany kluje. Dam znać po wizycie jak się czegokolwiek dowiem.

Odnośnik do komentarza

Madziak, jeżeli uważasz,że ze stosunku z 16 dc nie było większych szans to ok. Inaczej na test może być za wcześnie. Mi najwcześniej test pokazał cien w 11dc (2razy 🙂) i to slabiutenki. Jeśli nadal plamisz, myślę,że jesteś przed miesiączką. U mnie plamienie zawsze sprowadzało okres. Ja już od połowy cyklu wiedziałam,że nic z tego nie będzie. Życzę Tobie,aby ułożyło się tak jak tego oczekujesz. Daj znać co powie ginekolog bo jestem ciekawa. 

Odnośnik do komentarza

Zle napisalam, ten ostatni stosunek byl 15 dc, mi sie wydaje se to dzien po owu bo sluz zanikl, no ale mogl to być rownie dobrze dzien owu lub dzien przed owu, byl to stosunek przerywany, prawie do końca w srodku, takze ryzykowny. Potem już nic nie bylo bo na drugi dzień zaczal mnie boleć brzuch. Dzis jest 12 dzien od tego stosunku, wydaje mi się ze test by wyszedl juz, a jest negatywny, plus plamienie, utrzymuje się ale jest mikroskopijne i zaczęło się duzo wczesniej niż zwykle. Sądzę że okres idzie tylko nie wiem skąd te wszystkie dolegliwości, na początku cyklu sprawdzę pozostałe hormony i moze cos się wyjaśni. Dam znać po wizycie.

Odnośnik do komentarza

PannaAnna nie staramy się, choc jak pisałam przerywany to tez zadna antykoncepcja i jak się przytrsfi to plakac nie będę 🙂 ale tsh przy moim złym samopoczuciu należy wyrównać. Dostalam euthyrox 50, trochę duzo ale jak za mocno spadnie to mam brac po pol. No i tak jak podejrzewałam niedomoga lutealna, zalecone plastry na 3-4 miesiące zeby wyregulować cykl, bo organizm wariuje,  i stąd ciagle cos mnie boli i cos sie dzieje. Jestem 2 dni przed okresem  cialko żółte juz zniklo, a endometrium 15 mm to dość grube, bo wystarczyłoby 10 mm na ta faze cyklu. Stąd tak obfite miesiączki i stąd spadła hemoglobina. Mam tardyferon na to. A gdy cykl sie wyreguluje to miejmy nadzieje ze i te miesiączki wrócą do normy.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny nie odzywalam sie troche bo musialam zebrać  siły  po tej ciazy biochemicznej. Bylam dzisiaj u gin i mi wszystko wytłumaczył  i doradzil co robic jakby znowu takie cos sie stalo.Zrobil usg i i na jajniku jest 14mm pecherzyk a jestem teraz w 12dc. W poniedzialek  mam znowu przyjsc. Jest nadzieja 

A co u reszty dziewczyn slychac?  Ktos testuje ? 

Mamuski jak sie czuja? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Marzenaa napisał:

Hej dziewczyny nie odzywalam sie troche bo musialam zebrać  siły  po tej ciazy biochemicznej. Bylam dzisiaj u gin i mi wszystko wytłumaczył  i doradzil co robic jakby znowu takie cos sie stalo.Zrobil usg i i na jajniku jest 14mm pecherzyk a jestem teraz w 12dc. W poniedzialek  mam znowu przyjsc. Jest nadzieja 

A co u reszty dziewczyn slychac?  Ktos testuje ? 

Mamuski jak sie czuja? 

Cześć Marzenka. 

Coś nowego Ci lekarz zaproponował teraz?

O to ładny pęcherzyk jak na ten dzień cyklu. Ja byłam w 16 dc i był 18 mm i też mam duża nadzieję co do tego cyklu . dziś 23 dc

Trzymam kciuki za nas :-*

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny:) 

Marzenaa, Monia

U mnie 19dc 3cykl z clo owu była w 15/16dc. Testować będę w ostatni dzień stycznia i albo bedzie prezent urodzinowy II bo w lutym się starzeje albo będę musiała odstawić clo i czeka mnie hsg. 

Trzymajcie kciuki bo ja już sama nie mam siły.. 

 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny 🙂 

u mnie dziś 26 dc, 11 dni minęło od zastrzyku z ovitrelle i zrobiłam dziś test dla sprawdzenia czy nadal hormony są i wyszedł negatywny. Nie wiem czy to dobrze czy zle. Dziś 10 dzień biorę duphaston, jeszcze jutro 2 tabletki i potem czekam. Wydaje mi się, ze będę czekać na @. Obawy pms po ovitrelle od razu! A do tego mega wielki ból piersi ! 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Ja w niedziele testowałam, ale niestety tuż po teście dostałam okres 😞 popłakałam się ogólnie trochę przygnębiona jestem, dzwoniłam do gin i trzeba powtórzyć luteinę od 16 dc przez 10 dni zobaczymy. Najbardziej przybija to, że kuzynka urodziła pare dni temu, znajomi też będą rodzicami a u nas nic 😕 Maciej jakąś złotą radę na ciężkie dni ? 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Klaudia napisał:

Ja w niedziele testowałam, ale niestety tuż po teście dostałam okres 😞 popłakałam się ogólnie trochę przygnębiona jestem, dzwoniłam do gin i trzeba powtórzyć luteinę od 16 dc przez 10 dni zobaczymy. Najbardziej przybija to, że kuzynka urodziła pare dni temu, znajomi też będą rodzicami a u nas nic 😕 Maciej jakąś złotą radę na ciężkie dni ? 

Wiesz dokładnie kiedy masz owulację? Robisz testy owu lub chodzisz na monitoring cyklu? U mnie np w tym cyklu owu była w 17dc a w poprzednim w 13dc. Luteine czy duphaston powinno się brać po owulacji bo jeśli przed to może ją blokować. I ważne by w ostatnim dniu brania luteiny czy duphaston zrobić test najlepiej z krwi beta hcg. Jeśli negatyw to odstawiamy, jeśli pozytyw to bierzemy dalej aż do wizyty u gin. Wtedy lekarz zdecyduje w którym tyg odstawić ten lek. Nagle przestanie brania progesteronu nie jest dobre dla rozwijającego się zarodka temu trzeba sprawdzić czy przypadkiem cykl nie był szczęśliwy. 

Rada? Cyc do przodu , po okresie bierz partnera w obroty bo zaczynacie nowy cykl , może to ten szczęśliwy? 😉

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Monia napisał:

Cześć Marzenka. 

Coś nowego Ci lekarz zaproponował teraz?

O to ładny pęcherzyk jak na ten dzień cyklu. Ja byłam w 16 dc i był 18 mm i też mam duża nadzieję co do tego cyklu . dziś 23 dc

Trzymam kciuki za nas 😘

Dal mi czas 3 miesiace na naturalne zajscie bo stwierdzil ze jesli teraz pecherzyk jest  to chce sprawdzić czy w nastepnych miesiacach tez bedzie mam miec monitoring . Jeśli niebedzie owu to stymulacja i badania. 

Natalia i anna.a  monia trzymam kciuki zeby zobaczylyscie II kreseczki 🤞 

Odnośnik do komentarza

Aniu, tulee.. 😔ale my się tutaj nie poddajemy!! Wszystkie wiemy jak boli kolejny nieudany cykl..

PannaAnna, Anna.a trzymam kciuki za kolejny cykl 😘

U mnie 23dc, testować będę za 7dni chociaż od wczoraj męczy mnie już ból podbrzusza wiec podejrzewam, że @ może przyjść wcześniej. Jak się zjawi to zapisuje się na hsg bo dostałam skierowanie od mojego gin i cóż będziemy działać dalej.. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Anna.a napisał:

Dziś zakończył sie mój 13 cykl. Zaczął się kolejny. Popłakałam się. Poddaje się. 

Ania, może zmień lekarza? Pisze też na grupie gdzie dziewczyny starają się kilka lat. Szukają przyczyny braku ciąży. Czasami wystarczy zbadać jeden hormon... Wiem, że czasami brakuje sił.. Sama ciągle siedzę w diagnostyce.. Bo co chwilę jakieś badania. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Ania, może zmień lekarza? Pisze też na grupie gdzie dziewczyny starają się kilka lat. Szukają przyczyny braku ciąży. Czasami wystarczy zbadać jeden hormon... Wiem, że czasami brakuje sił.. Sama ciągle siedzę w diagnostyce.. Bo co chwilę jakieś badania. 

Jestem już po zmianie lekarza. Teraz chodzę myśle, ze do naprawdę fajnej specjalistki. Robi coś... bo poprzedni lekarz nie robił nic. Znowu umówię się na monitoring. Pewnie znowu dostanie ovitrelle i duphaston (teraz był mój pierwszy cykl z tym zestawem) nie robiłam sobie wielkich nadziei, ale jak @ dziś przyszła to coś we mnie pękło. Zastanawiamy się z mężem czy nie zbadać jego żołnierzy 😄

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Gość Anna.a napisał:

Jestem już po zmianie lekarza. Teraz chodzę myśle, ze do naprawdę fajnej specjalistki. Robi coś... bo poprzedni lekarz nie robił nic. Znowu umówię się na monitoring. Pewnie znowu dostanie ovitrelle i duphaston (teraz był mój pierwszy cykl z tym zestawem) nie robiłam sobie wielkich nadziei, ale jak @ dziś przyszła to coś we mnie pękło. Zastanawiamy się z mężem czy nie zbadać jego żołnierzy 😄

Jak tego nie robiliście jeszcze to to świetny pomysł! Mnie nowy gni na pierwszej wizycie zapytał o wyniki męża i u nas to problem z mojej strony ech..

Może wystarczy nafaszerować męża witaminami i będzie dobrze 

💊 🙃

 

Odnośnik do komentarza

Witajcie Kochane, jestem tu nowa. 

Mam nielada zagadkę - moje cykle od dłuższego czasu były dość regularne 28/29 dni, a miesiączka od zawsze trwa 5 dni. W tym miesiącu w 23 dniu cyklu dostałam 3 dniowych plamień (nigdy w życiu mi się to wcześniej nie zdarzyło). 2 dni przed planowaną miesiączką zrobiłam test i wyszło to co widać na zdjęciu - z tym że nie był robiony z porannego moczu. Do lekarza lecę dopiero we wtorek, a dziś już 3 dni spóźnienia.. Co o tym myślicie? Pozdrawiam i dziękuję za poradę 

Screenshot_20210124_212516.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...