Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość AsiaT napisał:

A ja dziś czuje się dokładnie jak na okres. Raczej nie wierzę w ten cień. Pewnie błąd testu. 

Mam nadzieje, ze to będzie jednak ciąża 🍀✊🏻✊🏻
 

Bylam na monitoringu. 14 dc i w prawym jajniku małym pęcherzyk, a w lewym taki co ma 20,4 mm. Dziś przytulani i od 4-12 godz po tym zastrzyk z ovitrelle, a dwa dni po zastrzyku duphaston 2x1 przez 11 dni. Także jestem pełna nadziei 🤞🏻❤️

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Anna.a napisał:

Mam nadzieje, ze to będzie jednak ciąża 🍀✊🏻✊🏻
 

Bylam na monitoringu. 14 dc i w prawym jajniku małym pęcherzyk, a w lewym taki co ma 20,4 mm. Dziś przytulani i od 4-12 godz po tym zastrzyk z ovitrelle, a dwa dni po zastrzyku duphaston 2x1 przez 11 dni. Także jestem pełna nadziei 🤞🏻❤️

👌👌👌 pełen optymizm! Super 🙂

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Anna.a napisał:

Mam nadzieje, ze to będzie jednak ciąża 🍀✊🏻✊🏻
 

Bylam na monitoringu. 14 dc i w prawym jajniku małym pęcherzyk, a w lewym taki co ma 20,4 mm. Dziś przytulani i od 4-12 godz po tym zastrzyk z ovitrelle, a dwa dni po zastrzyku duphaston 2x1 przez 11 dni. Także jestem pełna nadziei 🤞🏻❤️

Super. Dobre wieści. Trzymamy kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Zastrzyk zrobiony ! Nie taki diabeł straszny jak go malują 😅 jak zobaczyłam ta mała igle to od razu przestałam się bać i chwila moment i po zastrzyku 😄 a od poniedziałku zaczynam przygodę z duphastonem. Dobrze ze ten acard biorę cały czas. Mam nadzieje, ze to wszystko pomoże 🙂 🤞🏻✊🏻🍀

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Anna.a napisał:

Zastrzyk zrobiony ! Nie taki diabeł straszny jak go malują 😅 jak zobaczyłam ta mała igle to od razu przestałam się bać i chwila moment i po zastrzyku 😄 a od poniedziałku zaczynam przygodę z duphastonem. Dobrze ze ten acard biorę cały czas. Mam nadzieje, ze to wszystko pomoże 🙂 🤞🏻✊🏻🍀

Trzymam kciuki Ania 😍 Szalejcie z mężem jeszcze te 2 dni bo po Ovitrelle pęcherzyk pęka w ciągu 24-36h. A i nie rób testów ciążowych przez najbliższe dni bo mi wychodził pozytyw nawet po 14 dniach od zastrzyku i niepotrzebnie się cieszyłam... Mi lekarka od razu kazała iść na bete po 14 dniach

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Trzymam kciuki Ania 😍 Szalejcie z mężem jeszcze te 2 dni bo po Ovitrelle pęcherzyk pęka w ciągu 24-36h. A i nie rób testów ciążowych przez najbliższe dni bo mi wychodził pozytyw nawet po 14 dniach od zastrzyku i niepotrzebnie się cieszyłam... Mi lekarka od razu kazała iść na bete po 14 dniach

Czytałam ulotkę, ale dziękuje za radę 😘 to znaczy ze test może wyjść pozytywny, a ciąży nie będzie ? Z krwi będzie pewniejszy wynik ? 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Anna.a napisał:

Zastrzyk zrobiony ! Nie taki diabeł straszny jak go malują 😅 jak zobaczyłam ta mała igle to od razu przestałam się bać i chwila moment i po zastrzyku 😄 a od poniedziałku zaczynam przygodę z duphastonem. Dobrze ze ten acard biorę cały czas. Mam nadzieje, ze to wszystko pomoże 🙂 🤞🏻✊🏻🍀

Na pęknięcie pęcherzyka zrobiłaś sobie sama zastrzyk? Ja robię sobie z heparyny to już zaprawiona jestem 🙂

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

hejka!w

wczoraj dostałam wyniki hcg 🙂 219 jednostek 😁 jest dzidzior w brzuszku!

 

 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość AQC napisał:

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

hejka!w

wczoraj dostałam wyniki hcg 🙂 219 jednostek 😁 jest dzidzior w brzuszku!

 

 

Super gratulacje 😊

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Martyna nikt nie mydli jej oczu. Prosiła o nasza opinie, wiec ja dostała. Nikt by nie mydlił nikomu oczu, bo każda z nas czeka na te kreseczki i wiemy jaki to czasem stres. Może na Twoim telefonie nic nie widać, ja na swoim widze cień kreseczki 😉

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Anna.a napisał:

Martyna nikt nie mydli jej oczu. Prosiła o nasza opinie, wiec ja dostała. Nikt by nie mydlił nikomu oczu, bo każda z nas czeka na te kreseczki i wiemy jaki to czasem stres. Może na Twoim telefonie nic nie widać, ja na swoim widze cień kreseczki 😉

O dziwo ja widzę drugą krechę. Zaczęłam wypowiadać w tym temacie gdy coś rzeczywiście widzę. A Jak nie widziałam nawet cienia to zaraz byłam reprymendowana 🤣

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość AQC napisał:

Zrobiłam test rano 🙈

8823B1A4-_qqsxqsh.jpg

Chyba będzie ten dzidzior! 
Niesłychane! Owszem przez ostatnie pół roku mocno się przygotowywaliśmy ale nie sądziłam, ze w wieku 30 lat Uda się za pierwszym razem!

 

hejka!w

wczoraj dostałam wyniki hcg 🙂 219 jednostek 😁 jest dzidzior w brzuszku!

 

 

Pięknie ❤️

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Martyna napisał:

Bez kitu... nie widać kreski. Ustawiłam największy kontrast i nic nie ma. Nie mydlcie oczu dziewczynie. Może za wcześnie test zrobiła.
 

Z całym szacunkiem ale ja również widzę cień drugiej kreski. Zrobiła za wcześnie bo napisała, że przed okresem dlatego jest ledwo widoczna (o ile test nie jest lewy). Również miałam taki ledwo widoczny cień, był taki ledwo widoczny że prawie go wyrzuciłam myśląc że negatyw. Teraz jestem w 24tc.

AQC super, trzymam dalej kciuki. 

Ania no mi wychodził pozytyw jak miałam zastrzyki z Ovitrelle niestety i to nawet 14 dni po nim. Lekarka kazała mi bete robić po 14 dniach i wychodziła mi wartość np bhcg 5 więc wiedziałam, że nic z tego, a na teście była druga kreska niestett

 

Odnośnik do komentarza

KasiaF o kurcze dobrze, ze mi o tym napisałaś, bo jeszcze zrobiłabym sobie złudna nadzieje. To pozostaje mi nic innego jak działać, a potem czekać 😄 poczytałam trochę o tym zastrzyku i ostudziłam już trochę emocje 😉 także nie ma co się za bardzo nastawiać 🙂 

a tak w ogóle to Ciebie tez biało to miejsce wkucia i wokół niego ? Nie mam siniaka, krew nie leciała, ale boli. Może jutro będzie lepiej. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...