Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia1811

Dziewczyny muszę się komuś wyżalić, wczoraj byłam na kolejnej części wizycie równo 6+0 i na USG wyszedł tylko pęcherzyk ciążowy.... Lekarz kazał dalej brać cały zestaw leków i przyjść za tydzień już mam dość😔 odszukalam wczoraj USG z przed 5 lat z córką i na USG byłam w 6+2 i był piękny zarodek z serduszkiem a tutaj nic....😣 Nie dam rady chyba pogodzić się z czwarta strata😔 mój brzuch jest cały siny od zastrzyków z heparyny plus duuuzo innych leków i chyba znów się nie udało😕

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Natalia1811 napisał:

Dziewczyny muszę się komuś wyżalić, wczoraj byłam na kolejnej części wizycie równo 6+0 i na USG wyszedł tylko pęcherzyk ciążowy.... Lekarz kazał dalej brać cały zestaw leków i przyjść za tydzień już mam dość😔 odszukalam wczoraj USG z przed 5 lat z córką i na USG byłam w 6+2 i był piękny zarodek z serduszkiem a tutaj nic....😣 Nie dam rady chyba pogodzić się z czwarta strata😔 mój brzuch jest cały siny od zastrzyków z heparyny plus duuuzo innych leków i chyba znów się nie udało😕

Natalia zamartwianie się to ostatnia rzecz ktorą powinnaś teraz robić. Wierze że wszystko będzie dobrze 🥰

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Natalia1811 napisał:

Dziewczyny muszę się komuś wyżalić, wczoraj byłam na kolejnej części wizycie równo 6+0 i na USG wyszedł tylko pęcherzyk ciążowy.... Lekarz kazał dalej brać cały zestaw leków i przyjść za tydzień już mam dość😔 odszukalam wczoraj USG z przed 5 lat z córką i na USG byłam w 6+2 i był piękny zarodek z serduszkiem a tutaj nic....😣 Nie dam rady chyba pogodzić się z czwarta strata😔 mój brzuch jest cały siny od zastrzyków z heparyny plus duuuzo innych leków i chyba znów się nie udało😕

Kochana ! Nie denerwuj się (wiem, ze łatwo powiedzieć :/) ale stres Ci w niczym nie pomoże, a może zaszkodzić. Poczekaj tydzień i zobaczysz, ze wszystko będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki za was 🍀🍀🍀

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Werson napisał:

dziewczyny zapraszamy na nową grupę szaraczek Fb „Staraczki Testomaniaczki”

Wysłałam prośbę o dołączenie 😃 Na razie nie mam profilowego, bo traktuje FB jako komunikator. Kiedys podszlifuje FB, wrzuce troche fotek 🤪

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość kasiek_11 napisał:

Ja tez 🙈😂 mam Leona i mysle ze Laura lub Liwia by pasowala😂😂

 

Zaraz sie odezwe na maila dziewczyny 

Aaa, ja mam córkę Liwię 🙂 ma charakterek..

Wybierając imię szukaliśmy mniej popularne i nie dziwaczne. 

Na razie nie znamy żadnej innej Liwii i jest ok 🙂

A do Liwki na razie pasują mi tylko chłopcy 🙂 Olaf i Witek 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
11 minut temu, Gość Kawa napisał:

Aaa, ja mam córkę Liwię 🙂 ma charakterek..

Wybierając imię szukaliśmy mniej popularne i nie dziwaczne. 

Na razie nie znamy żadnej innej Liwii i jest ok 🙂

A do Liwki na razie pasują mi tylko chłopcy 🙂 Olaf i Witek 🙂

Drugie charekterne to sobie jak zajde odrazu kaftan kupie 😂🙈 

Nie no spodobalo mi sie to imie 5 lat temu (wtedy pierwszy raz sie z nim spotkalam ) u dziewczynki z klasy gdzie zaczynalam prace 🙂 i tak chodzi za mną 🙂

Koleżanka ktora urodzila 1 stycznia dala Olaf 😉 fajne imie 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Ja dokładnie rok temu byłam w ciąży a 6 stycznia dowiedziałam się że jednak nic z tego... A teraz, rok po tym jestem w 24 tc. Ja już nawet nie patrze na to kiedy miałam terminy porodów utraconych ciąż. Chociaż w sumie pierwsza pamietam, bo wypadała idealnie na dzień urodzin mojego brata. Trzymam mocno za Ciebie kciuki i wierzę, że będzie dobrze 😍😘 kiedy idziesz na monitoring? 

Muszę się zapisać na przyszły tydzień. Ale cieszę się że chociaż to szczepienie się udało dziś zrobić :)

Ja niestety nadal żyję ta..Ale dobra ogarniam się już nie będę się smucić 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Anna.a napisał:

Monia super, ze udało się dziś z tym szczepieniem 😊

ja mam monitoring w piątek, będzie to 14 dc. Nie wiem czego się spodziewać, bo poprzedni cykl miał, aż 38 dni 😕 

Właśnie też będę celować tak w 14 czy 15 dc

Może teraz nam się uda 🙂

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Monia napisał:

Właśnie też będę celować tak w 14 czy 15 dc

Może teraz nam się uda 🙂

Oby, bo jak długo można walczyć o marzenia 😞 my z mężem nigdy się nie zabezpieczaliśmy, a tak konkretnie to już 13 cs. Wiem ze niektóre z nas starają się o wiele dłużej, ale dobija mnie to. To już ponad rok i nic 😞 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Natalia1811 każda ciąża jest inna i nie możesz porównywać. Wystarczy że owulacja przesunęła się o dwa dni dalej i już jesteś w innej sytuacji. Narazie to bardzo wczesna ciąża, nie denerwuj się, poczekaj tydzień i wszystko będzie wiadomo. Wierzę, że będzie dobrze. 

Ania dobrze ze idziesz na monitoring, będziesz wiedzieć na czym stoisz. Bierzesz olej z wiesiolka? Ty Monia też? Polecam dziewczyny mocno olej z wiesiolka, olej lniany, olej z czarnuszki (dla siebie i męża 😀) i siemie lniane 💓 ja jeszcze piłam zakwas z buraka. 

Odnośnik do komentarza
Gość Madziak83

Cześć dziewczyny, dawno do was nie zagladalam, mam nadzieję że starania ida owocnie. A ja mam pytanie, co miesiąc od 11 do 14 dc boli mnie macica (jestem po dwóch cc i jest tak od tego drugiego ciecia), nie bola mnie jajniki, cykle mam ok 28 dni, plus minus 2 dni. Sądzę że to bole owulacyjne, choc takie troche nietypowe. Czy wiecie może czy ostatni dzień bólu to dzień owulacji? Jak to z tymi bólami jest? W Google nie znalazlam odpowiedzi  jedynie ze w srodku cyklu i związują owulwcje.

Wczoraj miałam 13 dc, a te bole dosc silne, i temp 2 ciagu na termometrze do ucha 37,6. Zastanawiam się czy to dzień owulacji czy dzis gdy już wszystko ustalo. Macie jakąś wiedzę na ten temat?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Natalia1811 każda ciąża jest inna i nie możesz porównywać. Wystarczy że owulacja przesunęła się o dwa dni dalej i już jesteś w innej sytuacji. Narazie to bardzo wczesna ciąża, nie denerwuj się, poczekaj tydzień i wszystko będzie wiadomo. Wierzę, że będzie dobrze. 

Ania dobrze ze idziesz na monitoring, będziesz wiedzieć na czym stoisz. Bierzesz olej z wiesiolka? Ty Monia też? Polecam dziewczyny mocno olej z wiesiolka, olej lniany, olej z czarnuszki (dla siebie i męża 😀) i siemie lniane 💓 ja jeszcze piłam zakwas z buraka. 

Tak tak biorę wiesiołka :)

zakwas z buraka mi nie przejdzie ;D okropny jest. Ale moja Homocysteina w normie. Biorę codziennie b compleks 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Natalia1811 każda ciąża jest inna i nie możesz porównywać. Wystarczy że owulacja przesunęła się o dwa dni dalej i już jesteś w innej sytuacji. Narazie to bardzo wczesna ciąża, nie denerwuj się, poczekaj tydzień i wszystko będzie wiadomo. Wierzę, że będzie dobrze. 

Ania dobrze ze idziesz na monitoring, będziesz wiedzieć na czym stoisz. Bierzesz olej z wiesiolka? Ty Monia też? Polecam dziewczyny mocno olej z wiesiolka, olej lniany, olej z czarnuszki (dla siebie i męża 😀) i siemie lniane 💓 ja jeszcze piłam zakwas z buraka. 

Kasia w jakiej formie brałaś olej z wiesiołka? Chciałam zamówić ale wyczytałam że to bierze się na początku cyklu chyba więc zacznę od kolejnego. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Kasia w jakiej formie brałaś olej z wiesiołka? Chciałam zamówić ale wyczytałam że to bierze się na początku cyklu chyba więc zacznę od kolejnego. 

W pierwszej fazie cyklu do owulacji brałam. Stosowałam i taki do picia ale i taki w tabletkach. Ja miałam z firmy gal a ostatnio z firmy aliness. Z tej aliness miałam też olej z czarnuszki. 

Kawa tak, ja brałam kapsułki 🙂 olej z czarnuszki piłam też z buteleczki ale mężowi nie przechodził przez gardło więc kupiłam tabletki 😂

Odnośnik do komentarza
Gość Edzia 3 plan

Dziś rano zrobiłam test nic nie wyszlo tak mi się wydawało. Jednak po chwili wróciłam do testu i była tam delikatna linia jak cień. 

Starałam się nie wmawiać sobie że coś może z tego być. 

Jednak tak bardzo pragnę maleństwa że przed chwilą zrobiłam kolejny test ( kupiłam na allegro hurtowo po 3 zł więc próbuje )☺️ i po około 3 minutach pojawiła się taki sam cień jak na tym z rana. 

Cycki bolą mnie strasznie jak nigdy zawsze je czułam ale nie tak mocno. Apetyt mam jak przed okresem mogłabym zjeść wszystko i o każdej porze. A mojego męża gdybym mogła to bym go udusiła tak mi działa momentami na nerwy 😂😁

 

Mam nadzieję że jutro wyjdzie już kreseczka a nie jest to spowodowane zbliżającą się @ która ma byc za 3 dni.

Czy w dniach przed @ test może wskazywać ciążę z powodu wariujacych hormonów ?? 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Edzia 3 plan
5 minut temu, Gość Edzia 3 plan napisał:

Dziś rano zrobiłam test nic nie wyszlo tak mi się wydawało. Jednak po chwili wróciłam do testu i była tam delikatna linia jak cień. 

Starałam się nie wmawiać sobie że coś może z tego być. 

Jednak tak bardzo pragnę maleństwa że przed chwilą zrobiłam kolejny test ( kupiłam na allegro hurtowo po 3 zł więc próbuje )☺️ i po około 3 minutach pojawiła się taki sam cień jak na tym z rana. 

Cycki bolą mnie strasznie jak nigdy zawsze je czułam ale nie tak mocno. Apetyt mam jak przed okresem mogłabym zjeść wszystko i o każdej porze. A mojego męża gdybym mogła to bym go udusiła tak mi działa momentami na nerwy 😂😁

 

Mam nadzieję że jutro wyjdzie już kreseczka a nie jest to spowodowane zbliżającą się @ która ma byc za 3 dni.

Czy w dniach przed @ test może wskazywać ciążę z powodu wariujacych hormonów ?? 

 

https://zapodaj.net/5fcee25370c01.jpg.html

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

W pierwszej fazie cyklu do owulacji brałam. Stosowałam i taki do picia ale i taki w tabletkach. Ja miałam z firmy gal a ostatnio z firmy aliness. Z tej aliness miałam też olej z czarnuszki. 

Kawa tak, ja brałam kapsułki 🙂 olej z czarnuszki piłam też z buteleczki ale mężowi nie przechodził przez gardło więc kupiłam tabletki 😂

Kasia dziękuje😘

Edzia wygląda to dobrze 😁

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...