Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Natalia ja zmęczona po świętach, najchętniej położyłabym się teraz odpocząć ale mój prawie 3 latek weryfikuje moje potrzeby 🙂

Natalia będę trzymać kciuki

Monia a jak tam Twoja @??

Jeszcze nie przyszła. Ale test z dzisiaj Ujemny. Nadzieja umarła. 

Odnośnik do komentarza

Cześć, dołączam do Was

Za nami pierwszy cykl starań. Dziś 30dc, w 28dc zrobiłam test ale negatywny. Cykle 31 dniowe, @ powinna przyjść jutro. Wiec czekam, nie nastawiam sie ze za 1 razem nam sie udało, a test był zrobiony bo juz nie wytrzymałam. Na chwilę obecną od wczoraj mocne bóle podbrzusza z pewnością zapowiadające na jutro. 

Pozdrawiam i życzę wszystkim II kresek 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Monia też mam pcos, kiedyś słyszałam, że przy nieregularnych dobrym pomysłem jest poczekać z testem tyle dni ile trwały cykle w ostatnich miesiącach. Ale nie wiem ile w tym prawdy. 

W tej straconej ciąży robiłam test właśnie w 32 dlatego i teraz tak zrobiłam. 

@ właśnie przyszła

Odnośnik do komentarza

Hej Iza życze Ci żeby Twoja przygoda tutaj zakończyła się szybko. 

Chyba w nowy rok wejdziemy wszystkie z nowym cyklem.. U mnie niby plamienie było ale tylko rano teraz cisza. 

Ja nawet nie mam recepty na kolejny cykl bo moja gin tak wierzyła, że  się uda tym razem i mi nie wypisała, a ja głupia nie nalegałam😞 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Gość Ola napisał:

Mam pytanie może któraś z Was bierze duphaston? 🙂

Ja brałam przy poprzednich staraniach i ciąży,  może pomogę:)

 

U nas jednak padła decyzja o staraniach, pierwszy cykl w trakcie obecnie 19dc 🙂 staralismy się sumiennie ale cos owu nie czułam i sluzu nie było wiec nie wiem czy była w ogole ale narazie pełen luzik 🙂 szczęśliwego,  pełnego dwóch kresek roku dziewczyny💪

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kasiek_11 napisał:

Ja brałam przy poprzednich staraniach i ciąży,  może pomogę:)

 

U nas jednak padła decyzja o staraniach, pierwszy cykl w trakcie obecnie 19dc 🙂 staralismy się sumiennie ale cos owu nie czułam i sluzu nie było wiec nie wiem czy była w ogole ale narazie pełen luzik 🙂 szczęśliwego,  pełnego dwóch kresek roku dziewczyny💪

Duphaston biorę od 14 dc do 23 DC. Dzisiaj jest 19 DC. Przez pierwsze dni czułam się Ok. Ale od poniedziałku jeste maskara. Jest mi niedobrze , boli mnie głowa , czasami brzuch i plecy przy kości ogonowej. Dosłownie jak by ktoś mi rozciągał pośladki plecy nad. Czy takie mogą być skutki uboczne duphastonu czy jest ze mną coś nie tak i muszę iść do lekarza. ? 

Dodam że staramy się z mężem o dziecko. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Gość Ola napisał:

Duphaston biorę od 14 dc do 23 DC. Dzisiaj jest 19 DC. Przez pierwsze dni czułam się Ok. Ale od poniedziałku jeste maskara. Jest mi niedobrze , boli mnie głowa , czasami brzuch i plecy przy kości ogonowej. Dosłownie jak by ktoś mi rozciągał pośladki plecy nad. Czy takie mogą być skutki uboczne duphastonu czy jest ze mną coś nie tak i muszę iść do lekarza. ? 

Dodam że staramy się z mężem o dziecko. 

Nie wiem czy to wina dupka nie wiem jakie masz problemy ale ja w ubiegłym roku walczyłam z bólem w odcinku lędźwiowym i bólem miednicy. Miałam mnostwo badań od RTG po rezonans magnetyczny i 2 tygodniową rehabilitację, która nie pomogła mi wcale, aż koncowo wysłano mnie do neurochirurga który zauważył asymetrię miednicy ale twierdził, że nie w tym problem i dopiero on zadał mi pytanie czy nie mam problemów ginekologicznych jak powedziałam, że pcos to się usmiechnął i powiedział, że wszystko jasne. Dostałam jakieś zastrzyki domięśniowo ale sam powiedział, że ból i tak będzie wracał. Więc często jestem na tabletkach przeciwbólowych bo ból jest taki jak piszesz rozrywajacy ja zawsze mowie że czuje się jakby mi ktoś tam wrzatku wlal, czasami to mam problem żeby się na łóżku na drugą stronę przekrecic 🙈

Odnośnik do komentarza
Gość kasiek_11
34 minuty temu, Gość Ola napisał:

Duphaston biorę od 14 dc do 23 DC. Dzisiaj jest 19 DC. Przez pierwsze dni czułam się Ok. Ale od poniedziałku jeste maskara. Jest mi niedobrze , boli mnie głowa , czasami brzuch i plecy przy kości ogonowej. Dosłownie jak by ktoś mi rozciągał pośladki plecy nad. Czy takie mogą być skutki uboczne duphastonu czy jest ze mną coś nie tak i muszę iść do lekarza. ? 

Dodam że staramy się z mężem o dziecko. 

 

Niestety tak..ja tak mialam , bardzo zle sie po nim czułam (progesteron wiec takie nasilone objawy pms). Bylam nabrzmiala,  czułam się jak bania,  zbierałam wodę, mialam wahania nastrojów.. różne bóle, nie byl to lek dla mnie , lekarz zmienił mi na zwykla luteinę i było o niebo lepiej 😉 brałam ja pozniej tez cala ciążę, pogadaj z ginem 😉

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Natalia napisał:

Nie wiem czy to wina dupka nie wiem jakie masz problemy ale ja w ubiegłym roku walczyłam z bólem w odcinku lędźwiowym i bólem miednicy. Miałam mnostwo badań od RTG po rezonans magnetyczny i 2 tygodniową rehabilitację, która nie pomogła mi wcale, aż koncowo wysłano mnie do neurochirurga który zauważył asymetrię miednicy ale twierdził, że nie w tym problem i dopiero on zadał mi pytanie czy nie mam problemów ginekologicznych jak powedziałam, że pcos to się usmiechnął i powiedział, że wszystko jasne. Dostałam jakieś zastrzyki domięśniowo ale sam powiedział, że ból i tak będzie wracał. Więc często jestem na tabletkach przeciwbólowych bo ból jest taki jak piszesz rozrywajacy ja zawsze mowie że czuje się jakby mi ktoś tam wrzatku wlal, czasami to mam problem żeby się na łóżku na drugą stronę przekrecic 🙈

U mnie lekarz nie stwierdził pcos. Duphaston dostałam bo mam nieregularne miesiączki i mam niski progestor. Co do bólu to nigdy brak nie miałam. Bolało trochę przy miesiączce ale nie aż tak. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość kasiek_11 napisał:

 

Niestety tak..ja tak mialam , bardzo zle sie po nim czułam (progesteron wiec takie nasilone objawy pms). Bylam nabrzmiala,  czułam się jak bania,  zbierałam wodę, mialam wahania nastrojów.. różne bóle, nie byl to lek dla mnie , lekarz zmienił mi na zwykla luteinę i było o niebo lepiej 😉 brałam ja pozniej tez cala ciążę, pogadaj z ginem 😉

Dziękuję za odpowiedź. Ten cykl się za chwilę kończy więc jakoś dotrwam. A później  później pójdę do gina i zobaczę co mi powie. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz biorę leki więc jestem totalnie zielona. 🙂 Nie wiem czego się spodziewać.  Starania były ale nie robię sobię nadziei że się uda tak od razu. 🙂 Zobaczymy czy @ chociaż przyjdzie w terminie. 

jutro sylwester więc może jakieś winko wleci dla relaksu. 🙂🙂

Odnośnik do komentarza

Kurde... Koniecznie muszę iść do lekarza .. nie dawno wymiatowalam a otworzyłam tylko słoik z ogórkami żeby je wyrzucić.. ledwo do. łazienki zdążyłam. Musze zmienić ten lek na coś innego bo się wykoncze. Wyczytałam w ulotce że wymioty ma 1 na 100 badanych także spoko... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...