Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze o rade od dluzszego czasu robilam test owulacyjny i wyszedl taki  czy to juz pozytyw kiedy dzialac ?  

Bo ostatnio mialam testy z allegro i przez 2 miesiace zadnej kreski niebylo. A teraz 3 miesiac i kupilam  z rossmana i takie kreski 

Screenshot_20201117-202749_Gallery.jpg

Edytowane przez Marzenaa

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny z mthfr jaka jakiej firmy Wit d3 bierzecie? W jakich dawkach? Razem z k2 czy sama?

Ja miałam krople z wish i właśnie się skończyły. Zastanawiam się czy zmienić czy pozostać przy tym. 

Na ostatnich badaniach była na poziomie 60.

Ja w ciazy i przed brałam krople Devikap 🙂 po 5 kropli 🙂

teraz biore jak sobie przypomnę, albo jak daje synkowi. 

brałam sama bez K2 , ta mialam w suplemencie ciążowym jak dobrze kojarze tylko 🙂 za to osobno brałam metylowa b12 i kw foliowy ze swansona

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny z mthfr jaka jakiej firmy Wit d3 bierzecie? W jakich dawkach? Razem z k2 czy sama?

Ja miałam krople z wish i właśnie się skończyły. Zastanawiam się czy zmienić czy pozostać przy tym. 

Na ostatnich badaniach była na poziomie 60.

Ja w ciazy i przed brałam krople Devikap 🙂 po 5 kropli 🙂

teraz biore jak sobie przypomnę, albo jak daje synkowi. 

brałam sama bez K2 , ta mialam w suplemencie ciążowym jak dobrze kojarze tylko 🙂 za to osobno brałam metylowa b12 i kw foliowy ze swansona

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Marzenaa napisał:

Prosze o rade od dluzszego czasu robilam test owulacyjny i wyszedl taki  czy to juz pozytyw kiedy dzialac ?  

Bo ostatnio mialam testy z allegro i przez 2 miesiace zadnej kreski niebylo. A teraz 3 miesiac i kupilam  z rossmana i takie kreski 

Screenshot_20201117-202749_Gallery.jpg

Marzena wydaje mi się że ten jest pozytywny. Mogłabyś dla porównania zestawić z dwoma poprzednimi. Ale wg mnie pozytywny. Zawsze mówią że owulacja będzie do 36-48 godzin od pozytywu więc działajcie już! 😘😍 Owocnych starań 💓😉 Zrób też test dzisiaj, zobaczysz jaki będzie 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Marzenaa napisał:

Prosze o rade od dluzszego czasu robilam test owulacyjny i wyszedl taki  czy to juz pozytyw kiedy dzialac ?  

Bo ostatnio mialam testy z allegro i przez 2 miesiace zadnej kreski niebylo. A teraz 3 miesiac i kupilam  z rossmana i takie kreski 

Screenshot_20201117-202749_Gallery.jpg

Według mnie pozytywny 🙂 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Mam taki problem, dopiero zaczęliśmy się z mężem starać. 6 dni po owulacji zrobiłam test i był negatywny. Następny zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i tez był negatywny. Okres spóźnia mi się już tydzień, gdzie zawsze był regularny. Wczoraj robiłam test i dalej nic. Co robić ? Któraś może miała podobnie i jednak była w ciąży ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 16/11/2020 o 1:37 PM, Anna.a napisał:

To po jakim czasie test wyszedł Ci pozytywny ? 

Jak mi pierwszy wyszedł negatywny to odpuściłam testowanie, pojechaliśmy zaraz na wakacje i dopiero po 2 czy 3 tyg od spodziewanej @ zarobiłam kolejny test. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Marzena wydaje mi się że ten jest pozytywny. Mogłabyś dla porównania zestawić z dwoma poprzednimi. Ale wg mnie pozytywny. Zawsze mówią że owulacja będzie do 36-48 godzin od pozytywu więc działajcie już! 😘😍 Owocnych starań 💓😉 Zrób też test dzisiaj, zobaczysz jaki będzie 

Z poprzednich dni to kreski sa ledwo widoczne . A dzisiaj przez 3h Tak bolala mie prawa strons ze szok ale juz mi przeszlo. Zrobie jeszcze dzisiaj  test i zobacze

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Anna<3 napisał:

Cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Mam taki problem, dopiero zaczęliśmy się z mężem starać. 6 dni po owulacji zrobiłam test i był negatywny. Następny zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i tez był negatywny. Okres spóźnia mi się już tydzień, gdzie zawsze był regularny. Wczoraj robiłam test i dalej nic. Co robić ? Któraś może miała podobnie i jednak była w ciąży ?

Cześć;) mnie test ciążowy pokazał kreskę jakieś 3 dni przed terminem @. U każdego jest inaczej. Ja na twoim miejscu zrobiłabym bete z krwi, będzie czarno na białym;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny dzisiejszy test.  Czy powinnam dalej robic testy? 

Wczoraj byly przytulanki. dzisiaj powtórzyć ? 

Screenshot_20201118-203655_Gallery.jpg

Przytulanki powtarzaj jak najczęściej przez najbliższe 2 dni 😉 Dobre winko i te sprawy 😉

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Anna<3 napisał:

Cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Mam taki problem, dopiero zaczęliśmy się z mężem starać. 6 dni po owulacji zrobiłam test i był negatywny. Następny zrobiłam w dniu spodziewanej miesiączki i tez był negatywny. Okres spóźnia mi się już tydzień, gdzie zawsze był regularny. Wczoraj robiłam test i dalej nic. Co robić ? Któraś może miała podobnie i jednak była w ciąży ?

Ja miałam tak. @ spoznila się o blisko 14dni i niestety ciąży nie bylo. Lekarz powiedział że czasami tak się zdaza (o ile to jednorazowe). Stres, zmiana duety  stylu życia... Dostalam luteine na wywołanie @ i jest oki.

Odnośnik do komentarza

Marzena testow juz nie rob, pierwszy pozytyw i juz wystarczy teraz trzeba dzialac :))

Monia no ta immunologia to ciezka sprawa, czyli nie ma szans bez szczepien i to mus?? czytalam o tym to dosyc zmudny proces i kontrola czy ta ochrona wzrasta. Kurcze to jaki plan, decydujesz sie na to??

Odnośnik do komentarza

Powiem Wam ze jak miałam mnóstwo energii to znowu mi opadła. Immunolog twierdzi że teraz każda ciąża to loteria. Nie jest powiedziane ze się zawsze nie utrzyma. Ale czy to byłaby ta druga to też nie wiadomo. Ciężko świadomie mi się teraz zdecydować na ciążę. Ogólnie mam dużo za dużo komórek nk i brakuje tej il która ochrania zarodek. Więc lipca. Organizm traktuje zarodek jak coś złego i je zwalcza ;( I na to jedynie szczepienia. Po nich szanse mocno wzrastają. I Immunologia już nie powinna być problemem. Oczywiście to też drogie jest. Czeka się długo. Wcześniej M musi badania zrobić. Ale tak ogólnie to miałam nadzieję że już problemów nie będzie 😞 a to kolejne jeżdżenia kucia 😞 znowu będę panikować jakby się wcześniej okazała ciąża to chyba zwariuje. Brakuje mi czasem siły a myślałam że jestem silna babka

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Monia napisał:

Powiem Wam ze jak miałam mnóstwo energii to znowu mi opadła. Immunolog twierdzi że teraz każda ciąża to loteria. Nie jest powiedziane ze się zawsze nie utrzyma. Ale czy to byłaby ta druga to też nie wiadomo. Ciężko świadomie mi się teraz zdecydować na ciążę. Ogólnie mam dużo za dużo komórek nk i brakuje tej il która ochrania zarodek. Więc lipca. Organizm traktuje zarodek jak coś złego i je zwalcza ;( I na to jedynie szczepienia. Po nich szanse mocno wzrastają. I Immunologia już nie powinna być problemem. Oczywiście to też drogie jest. Czeka się długo. Wcześniej M musi badania zrobić. Ale tak ogólnie to miałam nadzieję że już problemów nie będzie 😞 a to kolejne jeżdżenia kucia 😞 znowu będę panikować jakby się wcześniej okazała ciąża to chyba zwariuje. Brakuje mi czasem siły a myślałam że jestem silna babka

Ile masz koleżanko do Wrocławia km?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...