Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

U mnie 16 tydzień, w poniedziałek zaczynam 17 🙀 w piątek idę do lekarza i zaczynam się stresować. Wczoraj bolał mnie brzuch i odpuściłam sobie obowiązki (oprócz tych związanych z synkiem). Dzisiaj będę jeździć mopem na budowie 🤣

U mnie dzisiaj 20 dc. Na monitoringu nie byłam ale starania były. Jeżeli była naturalna owulacja, a wydaje mi się że tak to może to będzie szczęśliwy cykl ;) w środę mam wizyte u immunologa wiec dojadą leki na ochronę ewentualnego zarodka. 

17 tydzień ale minęło szybko, mam nadzieję że cieszysz się już ta ciaza, najgorsze minęło. Dużo buziaków dla Was. Gratuluję nowego domu :)

Odnośnik do komentarza

@Anna.a u mnie pierwszy test jakieś 3 dni po spodziewanej @ też byl negatywny, m. in. dlatego ta ciąża była dla mnie zaskoczeniem.

KasiaF zazdroszczę Ci że masz czym zająć głowę. 

Dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Wizytę miałam wczoraj, u lekarza po omówieniu wyników głowa mega spokojna, a wieczorem już mialam jakies pobolewania, jakby kolka z lewej strony brzucha. Dzisiaj to samo. Czy to już tak będzie do końca? Mam wrażenie że mój strach i psychika wywołują różne dolegliwości. Najchętniej to bym w pon znowu poszła na usg. 

Synek 07.2015 

*Aniołek 02.2020 (12tydz)*

Odnośnik do komentarza

Jej nie bylo mnie tu sto lat 🙂 pewnie malo kto pamieta , ale jak zobaczyłam nicki które kojarzę postanowiłam napisać np Pena, patka 😍

 

U nas byla dluga historia , pierwsza dzidzie urodziłam w 6 miesiącu bo serduszko przestało bić i mamy naszego aniołka,  później długie starania, nerwy, leki itd i tak oto mamy synka , za miesiąc kończy dwa latka 🙂 jest naszym oczkiem w głowie,  ja wróciłam do pracy , mlody chodzi do zlobka który uwielbia , wszystko się układa a tu maz zaczął mnie namawiac na następne bobo 🙈😅 ja ogolnie jestem na nie , ale ostatnio zaczynam się wahac i tak myślę myślę myślę i az trafiłam tu 😅 dzien dobry mamusie i staraczki! Powodzenia wszystkim ❤

Edytowane przez kasiek_11
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, pena89 napisał:

Witaj @kasiek_11! Pamiętam pamiętam! Mam córeczkę z wieku Twojego synka i w tym roku mi się synuś urodził. Myślimy o trzecim to może znów będziemy mieć dzieci z jednego wieku 🙂

Jej to cudnie, ze tak się ułożyło i już dwójka 😍 gratuluję dzieciaczków 😘 

Hehe no możliwe,  narazie się ciągle bije z myslami bo w ostatniej ciąży brałam zastrzyki z heparyny w brzucho i insuline przy końcu bo cukrzyca nie odpuszczała,  ale bylo warto bo synek jest taki kochany chodz łobuz troszkę 😅  no i starania długie i stresujace z plus te wszystkie cuda medyczne 🙈 no ale wtedy bylo tez obciazenie psychiczne bo jak się w koncu okazalo zaszlam w ciążę w zupełnie naturalnym cyklu bez wspomagaczy,  zobaczymy co życie przyniesie. 

Troszke was podczytalam i zycze z calego serca każdej dwoch kresek 🙂

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/11/2020 o 10:55 PM, Mama85 napisał:

@Anna.a u mnie pierwszy test jakieś 3 dni po spodziewanej @ też byl negatywny, m. in. dlatego ta ciąża była dla mnie zaskoczeniem.

KasiaF zazdroszczę Ci że masz czym zająć głowę. 

Dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Wizytę miałam wczoraj, u lekarza po omówieniu wyników głowa mega spokojna, a wieczorem już mialam jakies pobolewania, jakby kolka z lewej strony brzucha. Dzisiaj to samo. Czy to już tak będzie do końca? Mam wrażenie że mój strach i psychika wywołują różne dolegliwości. Najchętniej to bym w pon znowu poszła na usg. 

To po jakim czasie test wyszedł Ci pozytywny ? 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny z mthfr jaka jakiej firmy Wit d3 bierzecie? W jakich dawkach? Razem z k2 czy sama?

Ja miałam krople z wish i właśnie się skończyły. Zastanawiam się czy zmienić czy pozostać przy tym. 

Na ostatnich badaniach była na poziomie 60.

Odnośnik do komentarza

Mnie w obydwóch ciążach testy wychodziły te domowe dopiero w dniu spodziewanej miesiączki i to takie bladziochy że z latarka się dopatrywalam. Ale oczywiście beta już była zrobiona kilka dni wcześniej to wiedziałam że jest ciąża 😄 Trzecia ciąża nie była planowana i nawet nie przypuszczałam że mogę być w ciąży więc dopiero kilka dobrych dni po terminie się zorientowałam że coś jest nie tak 😄

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny byłam dziś na prenatarnych i wszystko jest w najlepszym porządku Dzidziuś na razie postanowił się nie zdradzać Ale pan doktor stwierdził że na kolejnych już mu tak łatwo nie odpuścimy 😂 

Teraz zaczęłam ba spokojnie czytać opis badania i mnie zamurowalo trochę i nie wiem jak mam rozumieć podobno gdzie mam rozpisanie jako ultrasonografia są dane lekarza dane aparatu i głowicy A następnie warunki badania: ograniczone otyłości (?!) O co chodzi z tą otyłością?

Nigdy nie miałam podwyższonego BMI zawsze prawidłowe ja wiem że odkąd biorę sterydy na astmę moje bmi jest na poziomie 24,2 ale nadal jest prawidłowe Jestem w 13 tygodniu i nadal jesteś -0,5kg względem przed ciąża Wiem że wyszedł mi brzuch i dużo osób się dziwi że dopiero na początku jestem ale z synem miałam tak samo Nawet ostatnio rozmawiałam z rehabilitanta mojej babci i on mówi że to jest złudzenie optyczne bo faktycznie brzuch nie jest duży tylko ja mam pracę przy biurku więc teraz jak zmienia się punkt ciężkości to pogłębia się lordoza i kazał mi się pilnować i bardziej prostować i mówi że po porodzie to wróci do normy bez szkody dla kręgosłupa i brzucha

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się że oni tak piszą z automatu że jak coś się nie będzie zgadzać to zwala na pacjentkę że przez jej otyłość nie można było zbadać dokładnie 😄 NNie przejmuj się tym. Mi po porodzie wpisali że byłam nacinana a nie byłam i lekarz powiedział że wszystkim tak wpisują 🙃

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Gość Monia napisał:

Dziewczyny z mthfr jaka jakiej firmy Wit d3 bierzecie? W jakich dawkach? Razem z k2 czy sama?

Ja miałam krople z wish i właśnie się skończyły. Zastanawiam się czy zmienić czy pozostać przy tym. 

Na ostatnich badaniach była na poziomie 60.

Monia ja brałam Adek complex z firmy visanto tam jest 2000jednostek wit D3 i do tego witaminę d3 w kroplach 2000jednostek też z visanto. Lekarka mi powiedziała żebym tak brala, ja miałam wit d3 na poziomie 40. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Monia ja brałam Adek complex z firmy visanto tam jest 2000jednostek wit D3 i do tego witaminę d3 w kroplach 2000jednostek też z visanto. Lekarka mi powiedziała żebym tak brala, ja miałam wit d3 na poziomie 40. 

Dziękuję za odpowiedź.:) teraz w ciąży nie bierzesz już?

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Monia napisał:

Dziękuję za odpowiedź.:) teraz w ciąży nie bierzesz już?

Podbilam ładnie wit d tymi suplementami. A teraz w ciąży nie kazała mi brać. Teraz biorę metylowane kwas foliowy, metylowana wit b12, magne b6, pregne plus i acard

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Podbilam ładnie wit d tymi suplementami. A teraz w ciąży nie kazała mi brać. Teraz biorę metylowane kwas foliowy, metylowana wit b12, magne b6, pregne plus i acard

Oki dzięki. Ja nadal żyję jutrzejsza wizytą i nie mogę się doczekać ciąży 🤗

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Anna.a napisał:

A u mnie nadal nic. @ brak. Bola mnie piersi. Czasem bola na @, a czasem nie. W pierwszej ciąży bardzo bolały, a w drugiej wcale. Kupie dziś test na jutro rano, ale nie wydaje mi się żebym miała tyle szczęścia, po prostu chce wiedzieć na czym stoję. 

Ania właśnie zrób test będzie wszystko jasne. Mi w tamtym tygodniu tydzień się opóźniła @ zrobiłam 4 testy. A potem wpadłam na to że to przez miovelie. 🙄

trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...