Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gość Monia napisał:

U mnie podobne problemy.

Właśnie jestem w strachu bo miesiączka nie przyszła dziś 31dc

Boję się bo leczenie nie wdrożone jeszcze a może to ciąża 😞 zrobię dziś test. Pierwszy raz chce zeby był negatywny 😞

Monia, na pewno silna kobieta jesteś nie bój się niczego 🙂
Ja mimo młodego wieku od 3 lat walczę z cukrzycą... jest bardzo, ale to bardzo ciężko. Mam nadciśnienie i problemy hormonalne, których nijak nie ogarnę bo poziom insuliny i kortyzol ze mną nie współpracuje. 
Miesiąc temu Brca2 wyszedł mi na +, moja mama dwa razy chorowała na nowotwór piersi, obawiam się jak to będzie, te codzienne schizy, ze mam coś w piersiach 😕 
Chciałam się też wziąć za badania innych genów, ale nie wiem od czego zacząć.

3.10.2021 - Tamara 👧

Odnośnik do komentarza

Monia to dawaj znac jak sytuacja wyglad

Issness gratulacje bo widze ze jestes mloda mezatka 🙂 co do Twoich objawow, to moze byc ciaza a moze byc zblizajaca sie @ wiec trzeba czekac, a jak okres nie przyjdzie to za 2 dni powtorz test 🙂 3mam kciuki. jeszcze wszystko przed Toba. w ktorym dniu cyklu bylo owu?? bo jesli jestes juz 14 dni po owu to test powinien cos pokazac

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Monia to dawaj znac jak sytuacja wyglad

Issness gratulacje bo widze ze jestes mloda mezatka 🙂 co do Twoich objawow, to moze byc ciaza a moze byc zblizajaca sie @ wiec trzeba czekac, a jak okres nie przyjdzie to za 2 dni powtorz test 🙂 3mam kciuki. jeszcze wszystko przed Toba. w ktorym dniu cyklu bylo owu?? bo jesli jestes juz 14 dni po owu to test powinien cos pokazac

14 dni od owu będzie jutro. Cykl powinien mi wyjść 37 dniowy w tym miesiącu, owulacja była 8.10.
I dziękuję za gratulacje 🤗

3.10.2021 - Tamara 👧

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Nota83 napisał:

Natalio, KasiaF z tego forum polecała czarnuszke i siemie lniane, sprobój, nie ukrywam brałam przed ciążą,do tego zaczęłam jeść po 2 plastry ananasa swieżego. I jeszcze jedno luteina lub duphaston od owulacji do dnia spodziewanej miesiączki. To aby zajść a jak zajdziesz już to wtedy inna bajka, heparyna, acard, steryd, witaminy, dużo witamin. Aaaa i polecam brac wit.d3 w kroplach naturalną, przynajmniej 4 tys jednostek.

Maszkaron, dziewczynki inne, Wy też zachodzcie, wpadajcie...no. Z całego serca życzę powodzenia 👍

Dzięki za rady😀 ja mam usunięta tarczycę i jestem pod stałą opieką endokrynolog i co 3 miesiące badam witaminę d i od 5 lat ja suplementuje. Obecnie wystarcza mi 2000 jednostek plus magnez z b6. O czarnuszce i siemieniu słyszałam mnóstwo dobrego

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość Monia napisał:

U mnie podobne problemy.

Właśnie jestem w strachu bo miesiączka nie przyszła dziś 31dc

Boję się bo leczenie nie wdrożone jeszcze a może to ciąża 😞 zrobię dziś test. Pierwszy raz chce zeby był negatywny 😞

😶 najwyżej będzie jak u mnie, akcja- reakcja 😘

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Dziękuję Kochane 💓 

Niestety tak to w życiu bywa często dobre wiadomości są przyćmione innymi, tymi bardzo złymi. I tak jest u nas. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kuzyn męża ma nowotwór z kiepskim rokowaniem. Chłopak w naszym wieku... Jesteśmy załamani. 

Kasiu, moja mama wygrała dwa razy. Za pierwszym razem mówiono, że mamy się przygotować...(pierś + przerzuty do węzłów chłonnych, które jej wycieli później), Miałam wtedy tylko 7 lat. Mi, siedmiolatce, powiedziała, że mam się nie martwić, bo ona chce być na moim ślubie. Ślub miałam 1 sierpnia, mama była krótko po chemioterapii, poszło na drugą pierś. Trzymam kciuki za powrót do zdrowia dla Twojego kuzyna.

3.10.2021 - Tamara 👧

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Dziękuję Kochane 💓 

Niestety tak to w życiu bywa często dobre wiadomości są przyćmione innymi, tymi bardzo złymi. I tak jest u nas. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że kuzyn męża ma nowotwór z kiepskim rokowaniem. Chłopak w naszym wieku... Jesteśmy załamani. 

Bardzo mi przykro że z kolejową smutną sytuacja musicie się mierzyć :( to takie wszystko ciężkie. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patte napisał:

Hej:) dawno nie pisałam, ale przychodzę z dobrymi wiesciami 🙂 9 tyg 4 dni serducho bije 178 razy na min. Są rączki i nóżki i dzidziuś się rusza dość intensywnie 🙂

No no uwielbiam czytać takie wiadomości 😄 gratuluję serdecznie. 

 

Ja siedzę i myślę. I boję się zrobić test.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Monia napisał:

No no uwielbiam czytać takie wiadomości 😄 gratuluję serdecznie. 

 

Ja siedzę i myślę. I boję się zrobić test.

Testuj, ja rok testowałam I wreszcie się udało:) dziewczyny jak Wasi lekarze odnoszą się do tego nieszczęsnego wirusa. Nie chce zamykać się w domu, Ale z drugiej strony trochę się boję:(

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Issness napisał:

Monia, na pewno silna kobieta jesteś nie bój się niczego 🙂
Ja mimo młodego wieku od 3 lat walczę z cukrzycą... jest bardzo, ale to bardzo ciężko. Mam nadciśnienie i problemy hormonalne, których nijak nie ogarnę bo poziom insuliny i kortyzol ze mną nie współpracuje. 
Miesiąc temu Brca2 wyszedł mi na +, moja mama dwa razy chorowała na nowotwór piersi, obawiam się jak to będzie, te codzienne schizy, ze mam coś w piersiach 😕 
Chciałam się też wziąć za badania innych genów, ale nie wiem od czego zacząć.

Witaj nowa koleżanko 🙂

dziękuję za wsparcie , współczuję problemów, wiem co to znaczy sama się zmagam z kilkoma.

Na cukrzycę coś masz ? Ja biorę metforminę. I jestem na diecie z niskim ig.

Trzy miesiące starań to bardzo malutko 🙂 my to już tutaj weteranki jesteśmy hehe. Lekarze mówią że do roku trzeba sobie dać czas na starania bez wspomagaczy. Jesteś młodziutka więc ja na Twoim miejscu bym tak zrobiła. Albo chociaż pół roku. A potem drążyć. Iść na monitoring. Sprawdzić owulacje. I dalsze kwestie później. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Monia to poczekaj do jutra rana bedzie jeszcze bardziej wiarygodny, sluchaj los juz zdecydowal jak sie udalo to jestes a jak nie to bedzie Ci lzej 🙂

Nie wytrzymałam. Zrobiłam. Negatywny. 

Odciąży moją głowę. Bardzo się martwiłam. W nowym cyklu walczymy z nowymi lekami 💪

A teraz mi się przypomniało że zaczelam pić miovele i ona pewnie opóźniła miesiączkę 🙈

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...