Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Straszne jest to, jak często się to zdarza. Wiem co czujesz Kochana, bo wiesz, że sama jestem po 3 stratach. Teraz dobrze byłoby żebyś poszukała jakiegoś dobrego lekarza i poszła na konsultacje. Będzie dobrze, zobaczysz. Ja jestem w 3 ciąży w tym roku i narazie "idzie" w dobrym kierunku, ale byłam już u kresu rozpaczy. Nie chcesz iść na konsultacje do tej mojej lekarki? Co prawda do mutacji ona podchodzi lekko z dystansem, ale jest ogólnie dobrym lekarzem od problemów ciążowych i niepłodności. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Straszne jest to, jak często się to zdarza. Wiem co czujesz Kochana, bo wiesz, że sama jestem po 3 stratach. Teraz dobrze byłoby żebyś poszukała jakiegoś dobrego lekarza i poszła na konsultacje. Będzie dobrze, zobaczysz. Ja jestem w 3 ciąży w tym roku i narazie "idzie" w dobrym kierunku, ale byłam już u kresu rozpaczy. Nie chcesz iść na konsultacje do tej mojej lekarki? Co prawda do mutacji ona podchodzi lekko z dystansem, ale jest ogólnie dobrym lekarzem od problemów ciążowych i niepłodności. 

Kasia wlasnie taki mam plan, szukam kogos kto wezmie na powaznie moje dwa poronienia i te mutacje, bo nie wierze w tym momencie w przypadek. juz mam kilka nazwisk i Twoja lekarke tez wezme pod uwage takze poszukam bo powiedzialam sobie ze sprobuje jeszcze raz ale chyba juz ostatni. Teraz corke uwazam za cud skoro jest 1-2.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Kasia wlasnie taki mam plan, szukam kogos kto wezmie na powaznie moje dwa poronienia i te mutacje, bo nie wierze w tym momencie w przypadek. juz mam kilka nazwisk i Twoja lekarke tez wezme pod uwage takze poszukam bo powiedzialam sobie ze sprobuje jeszcze raz ale chyba juz ostatni. Teraz corke uwazam za cud skoro jest 1-2.

Ja jestem teraz w 5 ciąży... Synka również uważam za cud. Trzeba walczyć Kochana. Wiem, że teraz masz chwilę zwątpienia, bo sama tak miałam, ale proszę Cię nie poddawaj się 💓 Naprawę warto walczyć o rodzeństwo dla twojej małej. Ja będę cały czas Ci kibicować i trzymać kciuki. Będziesz robić jakieś badania teraz po poronieniu? 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Patte napisał:

Dziewczyny tak  czytam Wasze historie i aż mi się łezka w oku kręci... Ja jestem teraz w swojej pierwszej ciąży w życiu I po tym co piszecie bardzo sie martwię😞 najpierw ponad rok staran i zamatrwiania co jest nie tak, a teraz myślenie czy wszystko jest ok 😞

Patte to, że nas troszkę brutalnie życie traktuje nie oznacza, że i tak będzie z Tobą 💓 jak się czujesz? Który to już tydzień? Kiedy do lekarza idziesz? 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość KasiaF napisał:

Patte to, że nas troszkę brutalnie życie traktuje nie oznacza, że i tak będzie z Tobą 💓 jak się czujesz? Który to już tydzień? Kiedy do lekarza idziesz? 

U mnie 7 tydzień i 5 dzień dzisiaj. Czuję  się różnie, czasami pobolewa macica I lekkie mdłości, nie narzekam ogólnie. Wizytę mam 21.10 A 10.11 jestem umówiona na prenatalne. Mam nadzieję, ze jak do tej pory było dobrze to się uda 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Maszkaron napisał:

Patte jest dobrze, ciaza sie rozwija. nie mysl tak, nie masz zlych przezyc wiec bedzie dobrze. ile ciaz tyle histori, nie wszystkie sie koncza zle, a wrecz przeciwnie wiekszosc jest szczesliwa. U Ciebie tez tak bedzie

Dziękuję, że mnie wspieracie 😘 ja mam nadzieję że każdej z nas prędzej czy później się ułoży:*

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Maszkaron napisał:

Kasia F doradz jakie, jak pojde na kontrole to zapytam tez lekarza. moze wybiore sie do jednej z tych ktore polecaja.

W grupie poronienie w kwietniu/maju dziewczyny pisały bardzio dużo o badaniach jakie zrobić. Napewo pisały żeby zrobić ANA1 jakoś po poronieniu. Możesz podpytać jeszcze raz, napewo się odezwa dziewczyny. 

Ja od swojej lekarki dostałam po 2 poronieniu pod rząd takie badania do wykonania: mutacja protrombiny20210A, testosteron +SHBG, obciążenie glukoza 0-1-2 + insulina 0-1-2

A po 2 miesiącach od poronienia, jak się hormony uspokoją, miałam jeszcze zrobic: przeciewciala AFS (p.antykardiolpinowe/antykoagulant tocznia, p.przeciw b2 glikoproteinie, p. p.w fosfatydyloserynie. Do tego fenotyp KIR oraz allo mlr (tego ostatniego nie zrobiłam bo to robią w szpitalu na prokocimiu a przez koronaworusa wstrzymali płatne zlecenia). Robiłaś czynnik v leida? 

Odnośnik do komentarza

Kasia mam Vleiden, Vr2, protrombine, mthfr, pai 1, a te wszystkie p/ciala to slyszalam ze 6 tyg po poronieniu bo pozniej sie moga uspokajac a w ciazy wzrasatac wiec podobno jak jeszcze nie zdaza opasc po ciazy. jade dzisiaj do szpitala to tez podpytam moze trafie na jakiego bardziej zaangazowanego.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Kasia czytam to forum regularnie wiec mam wlasnie troche spisane.

Wiem bo Cię tam widzę 😘 ja też tam jestem (Kasik). Podpytaj się lekarzy. Niestety wielu lekarzy uznaje, że dopiero po 3 poronieniu robi się diagnostykę - nie daj się zbyć. I daj znać Kochana. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

Kasia F doradz jakie, jak pojde na kontrole to zapytam tez lekarza. moze wybiore sie do jednej z tych ktore polecaja.

Maszkaron ja po poronieniu znalazłam info w necie co trzeba zrobić. I zrobiłam ana. Antykoagulant toczniowy. Kariotyp swój I mężowi. I te beta-2-glikoproteinie. A teraz mi jeszcze gin kazała zrobić cytokiny i test imk. 

Może to też nakieruje Ciebie. Ciągle o Tobie myślę 😞 to taki trudny czas 😞

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Monia napisał:

Maszkaron ja po poronieniu znalazłam info w necie co trzeba zrobić. I zrobiłam ana. Antykoagulant toczniowy. Kariotyp swój I mężowi. I te beta-2-glikoproteinie. A teraz mi jeszcze gin kazała zrobić cytokiny i test imk. 

Może to też nakieruje Ciebie. Ciągle o Tobie myślę 😞 to taki trudny czas 😞

dziewczyny jestescie naprawde kochane 🙂 czuje wasza moc, staram sie za duzo nie rozmyslac bo wtedy sie rozklejam, po prostu zajmuje sie biezacymi sprawami, mloda zapewnia mi zajecie co chwile. dzieki niej naprawde jest dobrze i to moj ratunek. bylam na sorze, oczywiscie nic sie nie dowiedzialam ale chcialam tylko zostawic moja dzidzi bo nie wyobrazam sobie inaczej.pomogli wzieli, zrobil usg i jestem w domku. tak wlasnie zrobie te wszystkie p/ciala i ana i mam namiary na immunologa, ktory podobno powaznie traktuje pai i daje heparyne. bez niej nie wyobrazam sobie kolejnej ciazy, bo trzeba koniecznie cos zmienic bo inaczej nie zadziala.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny jestescie naprawde kochane 🙂 czuje wasza moc, staram sie za duzo nie rozmyslac bo wtedy sie rozklejam, po prostu zajmuje sie biezacymi sprawami, mloda zapewnia mi zajecie co chwile. dzieki niej naprawde jest dobrze i to moj ratunek. bylam na sorze, oczywiscie nic sie nie dowiedzialam ale chcialam tylko zostawic moja dzidzi bo nie wyobrazam sobie inaczej.pomogli wzieli, zrobil usg i jestem w domku. tak wlasnie zrobie te wszystkie p/ciala i ana i mam namiary na immunologa, ktory podobno powaznie traktuje pai i daje heparyne. bez niej nie wyobrazam sobie kolejnej ciazy, bo trzeba koniecznie cos zmienic bo inaczej nie zadziala.

Zrób sobie więcej badań może to coś wyjaśni. Dobrze ze masz córeczkę, spedzajcie ze sobą każda chwilkę.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość AsiaT napisał:

Witam, na początku chciałabym pogratulować ciężarnym i wyrazić wyrazy współczucia dla wszystkich kobiet po stratach. Jesteście bardzo silne, że nadal walczycie 😀 Z całego serca życze spełnienia marzeń o dzidziusiach. Proszę, powiedzcie mi, czy coś tu widzicie...https://zapodaj.net/8ab464799bbce.jpg.htm

Hej, ja tu widzę cień drugiej kresecdki. Też miałam taki przy pierwszym teście... następnego dnia już była bardziej widoczna . Trzymam kciuki 🙂

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Witam, na początku chciałabym pogratulować ciężarnym i wyrazić wyrazy współczucia dla wszystkich kobiet po stratach. Jesteście bardzo silne, że nadal walczycie 😀 Z całego serca życze spełnienia marzeń o dzidziusiach. Proszę, powiedzcie mi, czy coś tu widzicie...https://zapodaj.net/8ab464799bbce.jpg.html

Ja nic nie widzę. Ale jesli wy widzicie 2 kreske to myślę że przy teście 10 za pare dni bedzie juz bardziej widoczna. Lub zrob w poniedziałek betę, A wszystko będzie wtedy jasne. 3mam kciuki 😊

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość AsiaT napisał:

Witam, na początku chciałabym pogratulować ciężarnym i wyrazić wyrazy współczucia dla wszystkich kobiet po stratach. Jesteście bardzo silne, że nadal walczycie 😀 Z całego serca życze spełnienia marzeń o dzidziusiach. Proszę, powiedzcie mi, czy coś tu widzicie...https://zapodaj.net/8ab464799bbce.jpg.html

Coś widać:) zależy po jakim czasie robiłaś fotkę. Bo ja pamiętam, że kiedyś zrobiłam sobie nadzieję, a to był po prostu błyszczący pasek testowy. Rób sobie testy jak będzie ciemniec to ciąża:) albo beta I wszystko jasne. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny, wczorajszy test robiłam po południu, dziś też po południu, oto zdjęcie https://zapodaj.net/bbe8e5f6e3ed3.jpg.html. Okres powinnam dostac za 3 dni. Karmie piersia 10 msc syna, o którego staraliśmy się blisko rok, dlatego nie wierzę, ze się udało tak szybko z drugim. Zwłaszcza, że miałam dopiero drugi okres po porodzie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...