Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

u mnie nie bedzie dobrze niestey, leje sie duzo

Czemu tak uważasz ? Brązowe plamienia myślę że aż tak groźne nie są i to rzeczywiście krwiak. Groźna jest krew. Wiemy że się martwisz. My razem z Tobą ale tylko spokój nas uratuje.

 

Odnośnik do komentarza

nie wiem na czym stoje, bylo brazowe mocne krwanienie, uspokoilo sie, teraz rano jeszcze cos polecialo tez mocno brazowe. zazywam duphaston 3x1 i luteine pod jezyk 3x1. leze i zostaje mi tylko nadzieja.

Marjanna jest dokladnie tak jak opisujesz

dzieki dziewczyny za wsparcie. co ciaza to inny przebieg

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

nie wiem na czym stoje, bylo brazowe mocne krwanienie, uspokoilo sie, teraz rano jeszcze cos polecialo tez mocno brazowe. zazywam duphaston 3x1 i luteine pod jezyk 3x1. leze i zostaje mi tylko nadzieja.

Marjanna jest dokladnie tak jak opisujesz

dzieki dziewczyny za wsparcie. co ciaza to inny przebieg

 

Mówią że brązowe to stara krew, ja trzymam się wersji ze to ten chorelny krwiak sie czyści. Jesli tak to musi wszystko wyleciec i sie uspokoii. Czekam razem z Tobą z wielką nadzieją, że będzie dobrze. Mocno trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

Ja byłam na wizycie u nowego lekarza. Mam totalny metlik w głowie. Badania mam do zrobienia immunologiczne. Cytokiny i test imk. Gin powiedziała że na 95% to cukier spowodował strate. Rzeczywiście mam skoki. W ciąży robiłam krzywa. Po godzinie miałam ponad 210 po dwóch 200. Obecnie owulacja bliska. Pęcherzyk ma 17mm ale zakaz zbliżen ze względu na te cukry. Mam leki. I to bardzo w sumie dziwne że jest pęcherzyk. Pierwszy raz w życiu mam bez leków. Normalnie jakby organizm sie nastawil po stracie. Nie wiem czy się jej trzymać. Ona twierdzi że moje mutacje (pai 1 oraz mthfr) nie są wskazaniem do heparyny a byłam pewna po wcześniejszych konsultacjach że są. I że trzeba pilnować cukry oraz sprawdzić immunologie. A na pai 1 acard. 

Odnośnik do komentarza

Maszkaron ja dalej trzymam kciuki żeby to jednak był ten krwiak...

Widziałam, że pytałaś o lekarzy w Krk. Na forum polecaja Rajtar-Ciosek, Anne Wojtowicz. Ja chodzę do dr Anny Knafel. 

 

Monia super, że nowy lekarz ma nowy pomysł na Ciebie. Druga sprawa, że widać że twój organizm chce tego samego co Ty. Moja lekarka również twierdzi, że mthfr oraz pai1 nie są wskazaniem do heparyny. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Maszkaron ja dalej trzymam kciuki żeby to jednak był ten krwiak...

Widziałam, że pytałaś o lekarzy w Krk. Na forum polecaja Rajtar-Ciosek, Anne Wojtowicz. Ja chodzę do dr Anny Knafel. 

 

Monia super, że nowy lekarz ma nowy pomysł na Ciebie. Druga sprawa, że widać że twój organizm chce tego samego co Ty. Moja lekarka również twierdzi, że mthfr oraz pai1 nie są wskazaniem do heparyny. 

No właśnie pamiętam że mówiłaś że nie miałaś i masz dziecko. Cóż zostaje mi jej zaufać. Oby to była dobra decyzja. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...