Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

KasiaF wizyta  o 14 wiec nie bede musiala czekac caly dzien ale jak pomysle to mi slabo. No jakos musimy to przezyc , bo faktycznie ten stres nam nie sluzy. Ja chyba sie zaopatrze w melise bo jak Monia mowi ze mozna to sobie kupie.  Kasia brzuszek to wiesz w zaleznosci od ilosci jedzenia sie powieksza wiec ja narazie nawet nie patrze. Ale te piersi to jedyny objaw, nawet mnie nic nie kluje ani boli, zupelnie inna ta ciaza niz poprzednie i tak zastanawiam sie czy to sie dopiero zacznie czy... tyle jest scenaiuszy ze glowa mala, a wyobraznia moja duza.

Monia to bedzie jakies rozwiazanie na moj stres, no wlasnie wiem ze nie sluzy ale to jest czasem duzo silniejsze ode mnie. Ale tak naprawde to wielkiego wplywu na to nie mamy co sie stanie zwlaszcza teraz na poczatku.

Dziewczyny ktore robily trombofilie na testdna ile czekalyscie na wyniki??? bardziej 7 czy 10 dni??

Całkiem sfiksujemy z tej zgryzoty. Ja mam dokładnie to samo, mnie piersi pobolewają tylko od czasu do czasu. Jedno co zauważyłam to to, że często mi się odbija i wstaje bardzo wcześnie i spania już nie ma.

Też zrobiłam badania wysyłkowe na testdna, do nich dotarły 28.09 i jeszcze czekam. Można sie zalogowac na profil klienta i sprawdzać. Wysłali tylko info że przewidywany termin badan to 9.10 ale jest możliwosć że wykonają szybciej.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Gość Aga napisał:

Zaczarowana .. te doszukiwanie się objawów jest straszne heh . Ja ciągle coś widzę. Przez dwa dni miałam bardzo wrażliwe piersi  i podbrzusze pobolew, jakieś ciągnięcie w pachwinach haha 

Albo fiksuje 🙂

 

Nota piękna beta 

😘

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Aga napisał:

Zaczarowana .. te doszukiwanie się objawów jest straszne heh . Ja ciągle coś widzę. Przez dwa dni miałam bardzo wrażliwe piersi  i podbrzusze pobolew, jakieś ciągnięcie w pachwinach haha 

Albo fiksuje 🙂

 

Nota piękna beta 

Aga

A u Ciebie który DC? 

U mnie chyba nic z tego podbrzusze  boli jak na @

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Zaczarowana napisał:

Aga

A u Ciebie który DC? 

U mnie chyba nic z tego podbrzusze  boli jak na @

Dziś 24 dzień cyklu więc jeszcze tydzień do ewentualnego robienia testu . więc teoretycznie powinnam mieć jakieś symptomy na ewentualną @  liczę że nie przyjdzie 🙂

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nadrobiłam was z czytaniem i Sunshine, Patte super, że serduszka biją ❤️
Maszkaron kochana nie panikuj tak! Wiem, ze łatwo powiedzieć i sama tez będę panikować jeżeli uda mi się zajść, ale pomysl, ze tylko spokój może Cię „uratować” w tym stanie 😊 i myśl pozytywnie, bo wszystko będzie dobrze 😊
Niecierpliwa gratulacje ! 🥰 

co do nadań na testdna to ja wyniki miałam po 7 dniach, lecz w panelu pacjenta był błąd i nie było zadnych wnuków. Dzwoniłam kilka razy, ale nie naprawili tęgo. Wyniki wysłał mi na pocztę elektroniczna miły pan 9 dnia .

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

hej hej dziewczyny co tam u was ??? Jak po weekendzie???

u mnie jakos zlecialo, powiedzialabym ze nawet szybko, teraz byle do srody ;/ mam taka schize i na zmiane mysli ze bedzie dobrze a zaraz ze zle i taki rolllercoster. jeszcze na dodatek poklocilam sie z m., jak mnie czasem wkurzy to normalnie mam ochote wyjsc i nie wrocic.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny przeryczalam wczorajszy wieczor ze znowu sie nie udalo, bo ja nie czuje sie kompletnie w ciazy, nie mam zadnych symptomow i nie wierze ze nagle ta ciaza jest bezobjaawowa 😞 totalna zalamka nie wiem jak wytrzymam do srody, ale juz sie nastawilam na to ze bedzie lipa

Odnośnik do komentarza

Pisalam na forum wczesniej. Maszkaron, pozwole sie wtracic. Mam syna, 10 msc, i w ciazy z nim nie mialam objawow chyba do 4 msc. I tak jak Ty, myslalam, ze to zly znak. Jednak okazalo sie, że procz wstretu do drobiu i drazliwosci na perfumy nic mi nie bylo. Stres Wam zaszkodzi, obgon zle mysli 😀

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny przeryczalam wczorajszy wieczor ze znowu sie nie udalo, bo ja nie czuje sie kompletnie w ciazy, nie mam zadnych symptomow i nie wierze ze nagle ta ciaza jest bezobjaawowa 😞 totalna zalamka nie wiem jak wytrzymam do srody, ale juz sie nastawilam na to ze bedzie lipa

Widzę że ciążę po poronieniu są ciężkie psychicznie:( ciągle w głowach źle myśli krążą. Ale nie może być zawsze źle prawda? Ja jeszcze w ciąży po poronieniu nie jestem a już się boje. Że jak to nadejdzie to będę myśleć tylko o tym. Bardzo wierzę że Ci się uda. Że będzie już tylko dobrze. Czytam obecnie książkę pt Sekret. Podobno zmienia myślenie. Uczy tego że jak się wierzy w dobro to ono do nas wraca. Polecam przeczytać. Jak nie pomoże to chociaż zajmie myśli na czas czytania:*

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny przeryczalam wczorajszy wieczor ze znowu sie nie udalo, bo ja nie czuje sie kompletnie w ciazy, nie mam zadnych symptomow i nie wierze ze nagle ta ciaza jest bezobjaawowa 😞 totalna zalamka nie wiem jak wytrzymam do srody, ale juz sie nastawilam na to ze bedzie lipa

Kochana przywołuje Cię do porządku! W ciąży z synkiem (ma już 2,5 roku) nie miałam żadnych objawów! I to baaardzo długo! Będzie dobrze 💓

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny przeryczalam wczorajszy wieczor ze znowu sie nie udalo, bo ja nie czuje sie kompletnie w ciazy, nie mam zadnych symptomow i nie wierze ze nagle ta ciaza jest bezobjaawowa 😞 totalna zalamka nie wiem jak wytrzymam do srody, ale juz sie nastawilam na to ze bedzie lipa

Moja kochana wariatko. Jak przeczytałam Twój wpis to sobie pomyślałam, że to, że szargają Tobą skrajne emocje to najlepszy objaw ciąży. Ze skrajnosci w skrajność, bliscy w koło wkurzają na maxa i wszystko jest nie tak. Uspokój się, opanuj nerwa i czekamy, obie czekamy. Co będzie to będzie. Nikt nigdy nie obiecywał nam, że życie jest łatwe i przyjemne. Ja byłam w pt.na becie i dzis też poszłam, też sie martwię, też się zastanawiam bo nie wiem co jest. Uwierz, mam tak samo jak Ty, niemal 0 objawów za to milion pięćset dwa dziewięćset czarnych myśli. A określenie rolerkoster w stosunku do emocji jest strzałem w 10!

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa
34 minuty temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny mam dwie zle wiadomosci :

1/mam wyniki ;/ homozygota pai-1 i mthrf, heterozygota czynnik v (r2)

2/ rano plamienie bezowe

ide do lekarza na 14 zobaczymy co z tego bedzie

 

Maszkaron bez stresu. Na spokojnie.

Też mam pai-1 ale w Hetero i r2 w Hetero. W homo  mam Mthfr 1298. 

Jakie witaminy bierzesz? Jak zwykłe to odstaw i kup metylowany kwas foliowy (najlepiej większą dawkę- 800) b6 i b12. 

Zapytam bo nie pamiętam- robiłaś honocysteine, k.foliowy, b12, D? Jak nie to zrób. 

Jakie leki bierzesz? Luteine, acard?

Mutacje to nic strasznego jak to mówi moja gin ale wymagają specjalnego traktowania:) 

Teraz, głęboki wdech i spokojny wydech. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Maszkaron bez stresu. Na spokojnie.

Też mam pai-1 ale w Hetero i r2 w Hetero. W homo  mam Mthfr 1298. 

Jakie witaminy bierzesz? Jak zwykłe to odstaw i kup metylowany kwas foliowy (najlepiej większą dawkę- 800) b6 i b12. 

Zapytam bo nie pamiętam- robiłaś honocysteine, k.foliowy, b12, D? Jak nie to zrób. 

Jakie leki bierzesz? Luteine, acard?

Mutacje to nic strasznego jak to mówi moja gin ale wymagają specjalnego traktowania:) 

Teraz, głęboki wdech i spokojny wydech. 

dzieki kochana, jestem juz przygotowana na wszystko, nawet spokojna bo co moge zrobic

biore metylowane , kwas ( ale 0,4) b6 i b12 tez biore metyle

badan na witaminy  nie robilam w ogole, kiedys d i zazywam 8000 takze mysle ze to jest ok a reszta nie mam pojecia

biore dupaston i acard (75)

no niedlugo wszystko bedzie jasne, ja trzymam kciuki za Ciebie tez dzisiaj

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Maszkaron pogadaj z lekarzem ale ja na twoim miejscu zrobiłbym honocysteine b i D i kwas. Bedziesz wiedziała czy tu jest okej. W razie w suplementacją poprawisz wyniki.

Może warto zwiększyć acard na 150? Nie zaszkodzi A pomoc może. Pogadaj z ginem o Tym. 

Będzie dobrze, musi być ❤ dzięki za wsparcie. Sorki za wyrażenie, ale osrana jestem fest. Mam nadzieje ze wizyta mnie uspokoi.

Czekam na info jak tam po wizycie.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny mam dwie zle wiadomosci :

1/mam wyniki ;/ homozygota pai-1 i mthrf, heterozygota czynnik v (r2)

2/ rano plamienie bezowe

ide do lekarza na 14 zobaczymy co z tego bedzie

 

Koniecznie heparyna. Dużo progesteronu. Odpoczynek. Jak dobrze że brałaś acard. Trzymam kciuki żeby nie było za późno. I żeby było wszystko dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...