Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny bo mi już mózg wyprało... Mam pytanie może któraś z Was pamięta ile się czeka na wyniki: grupy krwi, morfologia, mocz, vdrl, hiv, hcv, tsh, glukoza, toksmoplazmoza Igb i igm, rozyczka igb? Wizytę mam 13.10 kazała mi zrobić badania jak najbliżej terminu wizyty A ja zapomniałam zadzwonić do laboratorium i teraz nie wiem czy mam leciec tym od razu w poniedziałek A nie pamiętam ile to trwało w pierwszej ciąży 

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Sunshine to zależy od laboratorium- najlepiej zadzwoń i zapytaj ile się czeka na wynik. W moim lab rano oddaje krew A po południu mam wyniki ale to zależy od laboratorium. Na grupę krwi czekałam tydzień ale akurat ten wynik nie jest ci potrzebny na wizytę u gin.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, sunshine napisał:

Dziewczyny bo mi już mózg wyprało... Mam pytanie może któraś z Was pamięta ile się czeka na wyniki: grupy krwi, morfologia, mocz, vdrl, hiv, hcv, tsh, glukoza, toksmoplazmoza Igb i igm, rozyczka igb? Wizytę mam 13.10 kazała mi zrobić badania jak najbliżej terminu wizyty A ja zapomniałam zadzwonić do laboratorium i teraz nie wiem czy mam leciec tym od razu w poniedziałek A nie pamiętam ile to trwało w pierwszej ciąży 

W diagnostyce na drugi dzień

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa

Ogromne gratulacje. Tak to i ja mogę się zarazac.

Dziewczyny trzymam za Was kciuki. Wiem, że ciężko się nie przejmowac i zająć czymś głowę ale wierzę, że wszystko będzie u Was dobrze.

U mnie 28dc cycki bolą ale jakoś tak nie urosły jak zawsze. Nie wiem czy mnie mdli czy chce żeby mnie mdliło i się doszukuje. Podbrzusze mnie pobolewa ale mysle, że może od tego duphastonu. Czekam do niedzieli. Będzie wtedy 30 DC i wtedy zatestuje. 

 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Patte napisał:

Dziewczyny czytałam tutaj, ze niektóre z was przyjmują euthyrox - ja miałam tarczyce powyżej 3 i mi lekarka przepisała ten lek na wszelki wypadek. Mam jakieś wątpliwości. Może któraś napisać coś więcej? Będę wdzięczna:)

Gratuluję serduszka 💓 oby tak dalej Kiedy następna wizyta? 

Jeżeli masz tsh 3 to bierz szybciutko euthyrox żeby zbic do co najmniej 2. Wartość 3 niby jest w normie ale w ciąży powinno być ono najwyżej 2.

Niecierpliwa gratulowałam już Ci na forum o poronieniu ale i tu napisze: cieszę się ogromnie i bardzo mocno trzymam kciuki 💓 

Nota83 piękna beta 🙂

Kiedy dziewczyny będziecie miały następne wizyty?? Kto w przyszłym tygodniu? 

Zaczarowana rzucamy tu na Ciebie czary mary dwóch kreseczek 😘 

Odnośnik do komentarza

Patte bierz euthyrox spokojnie, rob kontrolnie badania, bedzie ok. ja tez biore 🙂

dziewczyny rano przezylam zawal, zalamke i w ogole utarcilam wiare. powoli sie zbieram, ale obudzialam sie i macam cycyki a one nie bola. wtedy tetno skoczylo chyba do 200 bo normalnie slyszalam jak mi wali serce. koniec spania i czarne mysli ze nic z tego nie bedzie, normalnie chyba zwariuje do srody. myslalam ze sobie jakos poradze na spokojnie ale sie nie da. czy melise mozna pic w ciazy??? teraz cycyki znowu bola przy dotyku jak bolaly wiec niby bez zmian ale juz krece sobie filmy i wariuje. oczywiscie m mowi ze szaleje i panikuje, no ale ja nie umiem inaczej ;(

Odnośnik do komentarza

Patte bierz euthyrox spokojnie, rob kontrolnie badania, bedzie ok. ja tez biore 🙂

dziewczyny rano przezylam zawal, zalamke i w ogole utarcilam wiare. powoli sie zbieram, ale obudzialam sie i macam cycyki a one nie bola. wtedy tetno skoczylo chyba do 200 bo normalnie slyszalam jak mi wali serce. koniec spania i czarne mysli ze nic z tego nie bedzie, normalnie chyba zwariuje do srody. myslalam ze sobie jakos poradze na spokojnie ale sie nie da. czy melise mozna pic w ciazy??? teraz cycyki znowu bola przy dotyku jak bolaly wiec niby bez zmian ale juz krece sobie filmy i wariuje. oczywiscie m mowi ze szaleje i panikuje, no ale ja nie umiem inaczej ;(

Odnośnik do komentarza

Maszkaron wiem o czym mówisz... Mi się wydaje że brzuszek miałam większy niż mam dzisiaj i już mam czarne wizje na środę... Do tego tak strasznie boli mnie głowa że nie funkcjonuje, aż wymiotować mi się chce. Apap wzięłam bo muszę ogarnąć 2,5 latka jakoś a sama z nim jestem bo mąż na budowie. O której masz wizytę w środę? Musimy się wspierać nawzajem żeby nie zwariować 💓

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Patte bierz euthyrox spokojnie, rob kontrolnie badania, bedzie ok. ja tez biore 🙂

dziewczyny rano przezylam zawal, zalamke i w ogole utarcilam wiare. powoli sie zbieram, ale obudzialam sie i macam cycyki a one nie bola. wtedy tetno skoczylo chyba do 200 bo normalnie slyszalam jak mi wali serce. koniec spania i czarne mysli ze nic z tego nie bedzie, normalnie chyba zwariuje do srody. myslalam ze sobie jakos poradze na spokojnie ale sie nie da. czy melise mozna pic w ciazy??? teraz cycyki znowu bola przy dotyku jak bolaly wiec niby bez zmian ale juz krece sobie filmy i wariuje. oczywiscie m mowi ze szaleje i panikuje, no ale ja nie umiem inaczej ;(

Można pić Melise. Wiem że łatwo sie mówi bo sama w utraconej ciąży panikowałam ale to nikomu nie służy. Ani Tobie ani maluchowi. Położna mi doradziła żeby pić sobie właśnie Melise. 

Odnośnik do komentarza

KasiaF wizyta  o 14 wiec nie bede musiala czekac caly dzien ale jak pomysle to mi slabo. No jakos musimy to przezyc , bo faktycznie ten stres nam nie sluzy. Ja chyba sie zaopatrze w melise bo jak Monia mowi ze mozna to sobie kupie.  Kasia brzuszek to wiesz w zaleznosci od ilosci jedzenia sie powieksza wiec ja narazie nawet nie patrze. Ale te piersi to jedyny objaw, nawet mnie nic nie kluje ani boli, zupelnie inna ta ciaza niz poprzednie i tak zastanawiam sie czy to sie dopiero zacznie czy... tyle jest scenaiuszy ze glowa mala, a wyobraznia moja duza.

Monia to bedzie jakies rozwiazanie na moj stres, no wlasnie wiem ze nie sluzy ale to jest czasem duzo silniejsze ode mnie. Ale tak naprawde to wielkiego wplywu na to nie mamy co sie stanie zwlaszcza teraz na poczatku.

Dziewczyny ktore robily trombofilie na testdna ile czekalyscie na wyniki??? bardziej 7 czy 10 dni??

Odnośnik do komentarza

Maszkaron to mamy o podobnej godzinie wizyty bo ja o 13. U mnie już końcówka 10 tygodnia (9t5d) i wydaje mi się że z synkiem już miałam trochę brzuszek. Ja po prostu już wariuje, ale tłumaczę sobie, że po 3 strarach to chyba normalne, że aż tak się boję. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny przepraszam ze sie wtrąca  ale musze sie gdzies wyzalic. Dzisiaj moja przyjaciółka oznajmila ze jest w ciazy zaliczyła wpadke juz prawie 9 tydzien. A ja zamiast sie cieszyć  to jej zazdroszcze i placze co chwile jest mi tak cholernie smutno i zal czuje sie beznadziejnie 😭  

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny przepraszam ze sie wtrąca  ale musze sie gdzies wyzalic. Dzisiaj moja przyjaciółka oznajmila ze jest w ciazy zaliczyła wpadke juz prawie 9 tydzien. A ja zamiast sie cieszyć  to jej zazdroszcze i placze co chwile jest mi tak cholernie smutno i zal czuje sie beznadziejnie 😭  

To jest normalne 🙂 ja też przez to przechodziłam, jeśli mogę Ci Dac radę nie bój się mówić o swoich uczuciach, to nic złego, będzie Ci lepiej, A jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie to zrozumie 

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

Maszkaron pij smialo melise. Ona naeet pomaga w nudnosciach (to tak na pozniej). Ja robilam trombolilie na testDNA. Wyniki  w 6 dniu roboczym były.

Musimy być spokojne. Wiadomo po przejściach to nie jest łatwe.

Marzena- to normalne co czujesz. Żal zazdrość złość. Ja nie mogłam patrzeć na ciężarne. Az do czasu jak się pogodzilam ze stratą. 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gość Marzena napisał:

Dziewczyny przepraszam ze sie wtrąca  ale musze sie gdzies wyzalic. Dzisiaj moja przyjaciółka oznajmila ze jest w ciazy zaliczyła wpadke juz prawie 9 tydzien. A ja zamiast sie cieszyć  to jej zazdroszcze i placze co chwile jest mi tak cholernie smutno i zal czuje sie beznadziejnie 😭  

Zupelnie normalna reakcja... Ja w pewnym momencie odsunęłam się mocno od wszystkich ciężarnych ze swojego otoczenia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...