Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, sunshine napisał:

A więc tak: dzidziuś ma niecałe 4mm i serduszko już bije Pani doktor stwierdziła że na ten moment wygląda na ciążę 6 tygodniową i to by sie zgadzało z opóźniona owulacja Termin na razie jest płynny mówi że może być pomiędzy 25 a 27 maja Stwierdziła że będziemy weryfikować jak troszkę podrośnie Dostałam listę badań do zrobienia w przyszłym tygodniu Kolejna wizyta 13.10 i wtedy założy mi kartę ciąży 😉 

😘 😘 cieszę się

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam wyniki

Wit d 61,6

Kwas foliowy 14,41 norma do 20

Żelazo 232 norma do 170

Glukoza nacczo 95

Homocysteina 6.36

Wit b12 1014.36 norma do 883

Ferytyna 45.79 norma do 204

Tsh 2.36 norma do 4.94

Ft4 1.07 norma do 1.48

Insulina na czczo 7.1 norma do 25

Co myślicie? Nie wiem czemu Żelazo tak dużo nie biorę nic . Wit d chyba większa powinna być. A Wit b12 za dużo co. Tylko dzięki temu znowu Homocysteina jest ok

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, sunshine napisał:

A więc tak: dzidziuś ma niecałe 4mm i serduszko już bije Pani doktor stwierdziła że na ten moment wygląda na ciążę 6 tygodniową i to by sie zgadzało z opóźniona owulacja Termin na razie jest płynny mówi że może być pomiędzy 25 a 27 maja Stwierdziła że będziemy weryfikować jak troszkę podrośnie Dostałam listę badań do zrobienia w przyszłym tygodniu Kolejna wizyta 13.10 i wtedy założy mi kartę ciąży 😉 

Cudowna wiadomość 😍

Odnośnik do komentarza

Monia wyniki super. Nie wiem jak z tym żelazem, może skonsultuj to z jakimś lekarzem. Bit b12 bierz tylko trochę rzadziej i za jakiś czas znowu skontroluj. Tsh skontroluj jak zobaczysz 2 kreseczki od razu bo w ciąży powinni wynosić max 2 ale nie ma co przyzwyczajać już teraz organizmu do euthyroxu. Ogolnie tylko działać 😉

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość KasiaF napisał:

Monia wyniki super. Nie wiem jak z tym żelazem, może skonsultuj to z jakimś lekarzem. Bit b12 bierz tylko trochę rzadziej i za jakiś czas znowu skontroluj. Tsh skontroluj jak zobaczysz 2 kreseczki od razu bo w ciąży powinni wynosić max 2 ale nie ma co przyzwyczajać już teraz organizmu do euthyroxu. Ogolnie tylko działać 😉

 

Euthyrox biore 75 może na zmianę powinnam brać z 88 żeby było niższe. Lekarz w piątek. Jak da zielone światło. Będziemy działać 💪

Jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Monia narazie wystarczy 75, bo wyniki ok, tak jak KasiaF mowi, jak bedzie ciaza to wtedy mozna zwiekszac bbo napewno skoczy do gory tsh. co do zelaza to moze jesz duzo miesa i masz taki poziom. A reszta wydac ze w normie. Jest dobrze 🙂 to teraz czekamy na Twoje kreseczki 🙂

KasiaF i reszta majowek jak samopoczucie ?? kiedy wizyta???

 

Odnośnik do komentarza

Ja dziewczyny czuje się dobrze. Jedyne co to muszę dużo jeść, bo mam napady wilczego głodu, że aż mi brzuch skręca. A jak zjem to później mnie trochę mdli. Piersi mi urosły i są bolesne. No i cierpię na bezsenność. Wizytę mam dokładnie za tydzien. 

A Wy jak dziewczyny? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/9/2020 o 10:55 AM, Gość Maszkaron napisał:

Monia narazie wystarczy 75, bo wyniki ok, tak jak KasiaF mowi, jak bedzie ciaza to wtedy mozna zwiekszac bbo napewno skoczy do gory tsh. co do zelaza to moze jesz duzo miesa i masz taki poziom. A reszta wydac ze w normie. Jest dobrze 🙂 to teraz czekamy na Twoje kreseczki 🙂

KasiaF i reszta majowek jak samopoczucie ?? kiedy wizyta???

 

Dzięki :) też na nie czekam hehe

Odnośnik do komentarza
W dniu 30/9/2020 o 10:55 AM, Gość Maszkaron napisał:

Monia narazie wystarczy 75, bo wyniki ok, tak jak KasiaF mowi, jak bedzie ciaza to wtedy mozna zwiekszac bbo napewno skoczy do gory tsh. co do zelaza to moze jesz duzo miesa i masz taki poziom. A reszta wydac ze w normie. Jest dobrze 🙂 to teraz czekamy na Twoje kreseczki 🙂

KasiaF i reszta majowek jak samopoczucie ?? kiedy wizyta???

 

Wciąż czekam na objawy, doszukuje się w swoim ciele jakiś anomalii, ale czuje się dobrze, boje, że aż za dobrze. Wizytę mam dopiero 6.10. ale czuje że wariuje z tej niewiedzy i obawy. Dletego dziś robię bete. Zawsze to coś powie. Ach...

Odnośnik do komentarza

Nota83 a ja juz czekam do srody i jestem przygotowana na wszystkie scenariusze. Tez ciagle szukam, piersi bola, jakis tam wstret do jedzenia jest bo waga spadla, sennosc owszem. Ale tez jakos az za dobrze 😕 moze to szukanie na sile ale glowka pracuje. To czekam na wyniki bety

 Monia to super wiadomosc, 3 mam kciuki za starania 🙂

Odnośnik do komentarza

Monia super 💓 a sprawdzała czy masz jakieś pęcherzyki teraz w tym cyklu? 

Nota83, Maszkaron czekam niecierpliwie na wizyty z Wami. Ja też jakoś jestem niespokojna 😞 czuje jakby coś było nie tak. Wizytę mam też w środę więc dowiem się na czym stoję. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Monia super 💓 a sprawdzała czy masz jakieś pęcherzyki teraz w tym cyklu? 

Nota83, Maszkaron czekam niecierpliwie na wizyty z Wami. Ja też jakoś jestem niespokojna 😞 czuje jakby coś było nie tak. Wizytę mam też w środę więc dowiem się na czym stoję. 

W kupie siła 😘

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Monia super 💓 a sprawdzała czy masz jakieś pęcherzyki teraz w tym cyklu? 

Nota83, Maszkaron czekam niecierpliwie na wizyty z Wami. Ja też jakoś jestem niespokojna 😞 czuje jakby coś było nie tak. Wizytę mam też w środę więc dowiem się na czym stoję. 

Mam PCOS. Nie brałam leków więc w tym cyklu nic z tego. Owulacji nie będzie. 

Odnośnik do komentarza

🙂

Monia no to do dzieła !!! , też mam pcos i chyba nigdy nie zauważyłam objawów owulacji ;/

kurde u mnie 23 dc a mam dziwnie wrażliwe piersi - ekstra jest doszukiwać się już objawów /symptomów hehe

 

dziewczyny będzie dobrze, czekam z niecierpliwością na wiadomości po wizytach

 

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa
W dniu 19/9/2020 o 10:06 AM, Gość Maszkaron napisał:

Niecierpliwa zarazaj sie :))

Zaczarowana a Ty kiedy testujesz??

Dawno się nie odzywalam ale czytam na bieżąco. 

I uwaga: zarazilam  sie 🙂 piekne  dwie krechy w sobotę rano❤ We wtorek beta 850 w czwartek 2250. W pon ide po receptę na duphaston bo mi się kończy i pewnie szybkie usg czy jest ok. Dziś 4t5d. Trzymajcie kciuki. I pamiętajcie zeby nigdy sie nie poddawać. Ja odpuściłam ostatni cykl ze względu na wyniki badań (wykryte mutacje) I zmianę suplementów. I zaskoczyło mnie 😁 teraz mocno trzymajcie kciuki żeby wszystko było okej bo cholernie sie boję. 

🌈🌈🌈

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

Nota83 czekam na Twoja bete jak na szpilakch 😕

ale mam dzisiaj glowe spuchnieta od myslenia, w srode chyba zejde na zawal podczas usg

Wiem co przeżywasz, mam to samo. Nadal czekam na bete. Szczerze to nawet nie wiem jaki wynik będzie dobrym wynikiem, napewno duża wartość. Bo startowałam ok 4 tc z 98 potem po 4 dniach 420 a dzis??? Wy to co innego, odrazu w tysiącach. Kurde, boje się. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Dawno się nie odzywalam ale czytam na bieżąco. 

I uwaga: zarazilam  sie 🙂 piekne  dwie krechy w sobotę rano❤ We wtorek beta 850 w czwartek 2250. W pon ide po receptę na duphaston bo mi się kończy i pewnie szybkie usg czy jest ok. Dziś 4t5d. Trzymajcie kciuki. I pamiętajcie zeby nigdy sie nie poddawać. Ja odpuściłam ostatni cykl ze względu na wyniki badań (wykryte mutacje) I zmianę suplementów. I zaskoczyło mnie 😁 teraz mocno trzymajcie kciuki żeby wszystko było okej bo cholernie sie boję. 

🌈🌈🌈

Super, extra 😘

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gość Niecierpliwa napisał:

Dawno się nie odzywalam ale czytam na bieżąco. 

I uwaga: zarazilam  sie 🙂 piekne  dwie krechy w sobotę rano❤ We wtorek beta 850 w czwartek 2250. W pon ide po receptę na duphaston bo mi się kończy i pewnie szybkie usg czy jest ok. Dziś 4t5d. Trzymajcie kciuki. I pamiętajcie zeby nigdy sie nie poddawać. Ja odpuściłam ostatni cykl ze względu na wyniki badań (wykryte mutacje) I zmianę suplementów. I zaskoczyło mnie 😁 teraz mocno trzymajcie kciuki żeby wszystko było okej bo cholernie sie boję. 

🌈🌈🌈

GRATULACJE!!!!

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...