Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Dziewczyny wszystko dobrze 💓💓💓

Serduszko bije, malenstwo ma 1,94cm, ma dwie rączki, dwie nóżki i zaczyna się ruszać! Jestem szczęśliwa strasznie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 

czekalam na ta wiadomosc caly dzien, bardzo sie ciesze 🙂

Kasia jaka dawke acardu zazywasz??

Odnośnik do komentarza

ja zrobilam badania na trombofilie ciekawe co wyjdzie, juz zaczelam brac acard bez konsultacji ale po poronieniu czasem daja profilatycznie wiec mam nadzieje ze pomoze. Ciekawe jakie podejscie bedzie mial moj lekarz do tych mutacji, bo starsznie nie lubie takiego olewania sprawy.

Patte acard rozrzedza krew i zapobiega zakrzepom, rowniez tych w tetnicach macicy wiec dziecko jest lepiej odzywione, a niektore mutacje sprzyjaja powstawaniu zakrzepow. Jesli to Twoja pierwsza ciaza i wszystko ok to sie nie martw, my tu jestesmy po przejsciach wiec inne podejscie.

Jak tam wasze objawy??? macie mdlosci bo u mnie narazie nic, ale to dopiero 5tc wiec moze sie dopiero zacznie, co nie znaczy ze lubie to uczucie. w ogole dziewczyny wszystkie jestesmy z terminem na maj, i marzenie mam jedno zebysmy w tym maju wszystkie urodzily zdrowe maluszki.

Monia a Ty na jakim etapie jestes ??? czy u ciebie juz sie wszystko pogoilo i mozesz zaczac starania??

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość KasiaF napisał:

Dziewczyny wszystko dobrze 💓💓💓

Serduszko bije, malenstwo ma 1,94cm, ma dwie rączki, dwie nóżki i zaczyna się ruszać! Jestem szczęśliwa strasznie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 

Ogromnie się cieszę 😘 rośnijcie zdrowo 🙂

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Maszkaron napisał:

ja zrobilam badania na trombofilie ciekawe co wyjdzie, juz zaczelam brac acard bez konsultacji ale po poronieniu czasem daja profilatycznie wiec mam nadzieje ze pomoze. Ciekawe jakie podejscie bedzie mial moj lekarz do tych mutacji, bo starsznie nie lubie takiego olewania sprawy.

Patte acard rozrzedza krew i zapobiega zakrzepom, rowniez tych w tetnicach macicy wiec dziecko jest lepiej odzywione, a niektore mutacje sprzyjaja powstawaniu zakrzepow. Jesli to Twoja pierwsza ciaza i wszystko ok to sie nie martw, my tu jestesmy po przejsciach wiec inne podejscie.

Jak tam wasze objawy??? macie mdlosci bo u mnie narazie nic, ale to dopiero 5tc wiec moze sie dopiero zacznie, co nie znaczy ze lubie to uczucie. w ogole dziewczyny wszystkie jestesmy z terminem na maj, i marzenie mam jedno zebysmy w tym maju wszystkie urodzily zdrowe maluszki.

Monia a Ty na jakim etapie jestes ??? czy u ciebie juz sie wszystko pogoilo i mozesz zaczac starania??

Jestem w trakcie miesiączki. W przyszłym tygodniu robię badania. Jak będzie ok od następnego cyklu działamy. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, sunshine napisał:

Maszkaron kochana ty masz wizytę u gina jutro?

Dziewczyny naprawdę ja sie waszymi wizytami, testami to chyba bardziej przejmuje niż swoimi 

Ania, Marzena, Monia, Aga, zaczarowana jak się sprawy mają u was?

Dziękuję że pytasz . 

Jutro wizyta aby ocenić co dalej , czy pęcherzyk urósł . 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Maszkaron, Patte, Sunshine, Nota w którym dniu ciąży teraz jesteście? 

Maszkaron o której jutro wizyta? 

Aga daj znać po wizycie, daje Ci coś lekarz na rośniecie pęcherzykow? 

 

U mnie wg usg 6 tygodni i 1 dzien 🙂

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Monia ja na twoim miejscu zaczęłabym już od razu działać. Ogolnie będę trzymać kciuki 💓

Dziękuję. 

Niestety po poronieniu zostałam nie dokładnie wyczyszczona i muszę po miesiączce sprawdzić czy się oczyściło, w przyszłym tyg mam wizytę u nowego lekarza. Jak da zielone światło, działamy 💪

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Maszkaron, Patte, Sunshine, Nota w którym dniu ciąży teraz jesteście? 

Maszkaron o której jutro wizyta? 

Aga daj znać po wizycie, daje Ci coś lekarz na rośniecie pęcherzykow? 

 

Według miesiaczki 6 tydzien+4 dni Ale obstawiam że może być 5 tydzień+4 dni bo miałam na 99% ow tydzień później We wtorek o 15 mam wizytę to się dokładnie dowiem Mam nadzieję że będzie coś już widać 😉

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Maszkaron, Patte, Sunshine, Nota w którym dniu ciąży teraz jesteście? 

Maszkaron o której jutro wizyta? 

Aga daj znać po wizycie, daje Ci coś lekarz na rośniecie pęcherzykow? 

 

tak najpierw biorę CLO a później dostałam 2 zastrzyki na 3 dni Gonal i Bemfola

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość KasiaF napisał:

Maszkaron, Patte, Sunshine, Nota w którym dniu ciąży teraz jesteście? 

Maszkaron o której jutro wizyta? 

Aga daj znać po wizycie, daje Ci coś lekarz na rośniecie pęcherzykow? 

 

ja wg om 5 tc, ide jutro na 21, ale pewnie i tak nic nie bedzie widac, nawet nie wiem czy jest sens robic usg, ale ide bo musze z nim pogadac i skonsultowac pare rzeczy, no i recepty. dzisiaj mam jakies czarne mysli bo malo objawow ciazowych, no ale tlumacze sobie ze dopiero poczatek wiec sie rozkreca.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Nota83 napisał:

Wg ostatniej @ 5tc 2 dni. 3 dni temu dr jeszcze nic nie widział, no poza ciałkiem zółtym, no i mam taką przypadłośc jak dwurożna macica, woda w macicy, tyłozgięcie. Ach...

tez mam tylozgiecie, ale dwurozna to faktycznie masz trudniej. Badalas dzis bete?? jak tam z samopoczuciem, jakies mdlosci czy cos bo ja sie za dobrze czuje i sobie wkrecam

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, sunshine napisał:

Maszkaron kochana ty masz wizytę u gina jutro?

Dziewczyny naprawdę ja sie waszymi wizytami, testami to chyba bardziej przejmuje niż swoimi 

Ania, Marzena, Monia, Aga, zaczarowana jak się sprawy mają u was?

A dziękuje, że pytasz 🙂 u mnie 10 dc. @ trwała 8 dni 😕 na chwile obecna kończę leczyć infekcje, bo @ przerwała 😕 a potem zobaczymy co będzie. Kupiłam metyle, wizyta u lekarza na początku listopada 🤦🏼‍♀️ Wiec trochę jeszcze poczekam. Zaczęłam 10 cykl starań. 
 

dziewczyny miło się czyta, ze u was wszystko dobrze. Kibicuje każdej z was z osobna. Teraz już musi być dobrze. KasiaF bardzo się cieszę, ze jest serduszko ❤️

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Maszkaron napisał:

tez mam tylozgiecie, ale dwurozna to faktycznie masz trudniej. Badalas dzis bete?? jak tam z samopoczuciem, jakies mdlosci czy cos bo ja sie za dobrze czuje i sobie wkrecam

Nie planuje robić bety. Mam zlecone przez lekarza homocysteine i ca125.

Piersi pobolewają, ale w poprzedniej ciąży bardziej bolały, czasem mnie zemdli ale jestem przekonana że to bardziej przez leki, bo mdli zaraz po zażyciu a łykam je GARŚCIAMI tyle mam. No i nierwz mi się tak dziwnie odbije. Dziś przez kilka godzin bolalo mnie podbrzusze, co chwile latałam do wc sprawdzic czy mam cos na bieliźnie, bo czułam mokre, ale to tylko luteina.

Wiem o czym mowisz, tez mam obawy że jesli objawy będą nieodczuwalne to dzieje się coś złego, bo przechodziłam to. A dzis to w ogóle sie martwiłam tymi bólami brzucha.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...