Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny moja beta z dzis 1669  🙂 , jutro 5 tc wg om, ale wiecej nie robie bo nie chce sie stresowac a i tak usg swoje pokaze

Nota i sunshine czy macie juz jakies objawy?? u mnie tylko to piersi ale tak przy dotknieciu i ciagle chodze i sie macam czy nadal bola

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny moja beta z dzis 1669  🙂 , jutro 5 tc wg om, ale wiecej nie robie bo nie chce sie stresowac a i tak usg swoje pokaze

Nota i sunshine czy macie juz jakies objawy?? u mnie tylko to piersi ale tak przy dotknieciu i ciagle chodze i sie macam czy nadal bola

Super wyniki, ciesze się i trzymam kciuki aby dalej było jeszcze lepiej

Odnośnik do komentarza

KasiaF Ty wiesz ze ciagniesz nasz peleton wiec czekamy na dobre wiesci.

sunshine a no tak, zapomnialam tez mi sennosc dokucza

Nota83 tzn ze krew juz bardzo rozrzedzona skoro tak dlugo krwawisz, ja dzisiaj jade z acardem , u mnie zawsze podczas pobierania to powoli leci, wiec moze pomoze. no ja mam nadzieje ze wszystkie bedziemy przynosic tylko dobre wiadomosci

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość KasiaF napisał:

Dziewczyny wszystko dobrze 💓💓💓

Serduszko bije, malenstwo ma 1,94cm, ma dwie rączki, dwie nóżki i zaczyna się ruszać! Jestem szczęśliwa strasznie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 

Kasiu, życzę zdrówka wam obojgu, cieszę się, że ta wizyta Cię podbudowała i uspokoiła. Spokojnej ciąży 😘

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gość KasiaF napisał:

Dziewczyny wszystko dobrze 💓💓💓

Serduszko bije, malenstwo ma 1,94cm, ma dwie rączki, dwie nóżki i zaczyna się ruszać! Jestem szczęśliwa strasznie. Kolejna wizyta za 2 tyg. 

Wspaniale !!! Dziewczyny czekam na dalsze cydowne wiadomosci....to jest mega budujace😍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...