Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Sunshine, cudownie! to trzymam kciuki! Koleżanka ta po chlamydii zaszła w drugim cyklu i wszystko dobrze się skończyło, u ciebie też tak będzie. 💪😊

Nie martw się że lekarka nic nie widziala na usg, mi np do 36 DC testy wychodziły negatywne a beta była już albo dopiero 112 przy 28-dniowych cyklach , w 6+3 lekarka nie widziała nawet jaja płodowego a kolejnego dnia poszłam do lekarza innego z nowym lepszym USG i on wszystko bez problemu widział. 

Gratuluję wszystkim zakreskowanym! 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny dwie kreseczki, ciesze sie i sie boje 😀

ale teraz bedziemy miec grupe wsparcia wiec dokulamy sie do konca razem tego nam zycze 🙂

 

A A A A A A A cudownie!!!!!!!

Buziaki Kochana. Nudnej ciąży 😄

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Maszkaron napisał:

dziewczyny dwie kreseczki, ciesze sie i sie boje 😀

ale teraz bedziemy miec grupe wsparcia wiec dokulamy sie do konca razem tego nam zycze 🙂

 

Gratulacje : gdzieś zagubiła mi się ta mega dobra wiadomość :!

Odnośnik do komentarza

tak sobie mysle ze fajnie by bylo jakby mozna bylo zasnac i obidzic sie juz w 20 tyg ciazy, bo nie wiem czy tylko mnie ale dla mnie ciaza to bylo dluuugie 9 miesiecy. I teraz cos mi sie wydaje ze tez bedzie podobnie zwlaszcza na samym poczatku, tego niepewnego oczekiwan

za tydzien ide do lekarza ale glownie po recepy bo na usg to za wczesnie chyba ze bedzie chcial zobaczyc sam.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję kochane na wsparcie 😘😘😘

Wie któraś jak dobrze policzyć tydzień ciąży przy takich długich cyklach? Średnią długość cyklu to 34 dni Każdy był innej długości Ostatnia miesiączka 10.08 według tego wychodziłby dzisiaj 6 tydzień+6 Wedlug wczorajszej bety ciąża mieści się w granicach dla 4 tygodnia Z moich obserwacji wynika że owulacja byla miedzy 20 a 22 dniem cyklu

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Maszkaron napisał:

sunshine wydaje mi sie ze u Ciebie bedzie rozbieznosc, bo jak mialas owu tak pozno to bedzie tydzien roznicy. Wiec teraz pewnie 5 tydzien leci 🙂

 

Kiedyś gdzieś czytałam że trzeba odliczyć różnicę między dlugosciami cyklu czyli teoretycznie u mnie licząc od średniej długości 34-28= 6 dni czyli że powinnam liczyć ciążę od 17.08? 

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Anna.a napisał:

Odebrałam wyniki i MRHFR heterozygotyczny nieprawidłowy oraz PAI 1 heterozygotyczny nieprawidłowy. 
Dziewczyny mające te mutacje podpowiecie coś? 

Ania musisz brać wit metylowane. Zrob badanie homocysteiny, kwasu foliowego, b12 i wit d 25 OH. Na Facebooku jest grupa mthfr polska, jest tam bardzo dużo informacji, łącznie z tym jakie wit polecają brać. Ja mam mthfr het i PAI homo czyli jeszcze gorzej... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...