Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niecierpliwa

KasiaF bardzo mądrze podchodzisz do tematu. Zdrowa mama zdrowe dzieciątko. Co do czarnuszka to sama stosuje ale po prostu jako dodatek najczęściej jak piekę chleb czy bułki:) poczytaj sobie bo wydaje mi się że olej z czarnuszki nie jest zalecany dla kobiet w ciąży (w ilościach leczniczych). 

Mąż przeżywa te sprawy inaczej niż Ty co nie oznacza że jest mu to obojętne. W wiekszosci Faceci raczej podchodza do tematu zadaniowo i bardziej optymistycznie niż my Kobiety. Ja od swojego słyszę "bedzie dobrze zobaczysz, a jakby się nie udalo teraz to będziemy próbować do skutku. Jesteśmy w tym razem". My rozkminiamy, analizujemy co może pójść nie tak.  

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

Dziękuję dziewczyny 😘😘😘 dzisiaj jestem szczęśliwa, zaczynam wierzyć ❤ jeszcze w czwartek będzie stres. Wizyta zapisana na 2 września. 

Ja trzymam za Was wszystkie cały czas kciuki 

2.09 będzie już 6tc? To może będzie coś widać. Gratuluję 

Odnośnik do komentarza

Jej nie było mnie kilka dni a tu tyle się dzieje.

KasiaF super beta, ogromne gratulacje, dajesz przykład że ważne to się nie poddawać.

Niecierpliwa jeszcze nie wszystko stracone, tez czytałam o dziewczynach co im na początku mało beta przyrastala a później z tej małej bety rodziły zdrowe dzieci.

Ja dziś 7dc i od jakiś dwóch tyg czuję takie dziwne rozpieranie w dole brzucha, jakbym miała zaraz okresu dostać czy coś. Miała któraś tak? Bo trochę mnie to martwi, najbardziej czuję jak siedzę, nie mogę się schylić bo jakby mi coś przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Aga.g napisał:

Dziś mam 18 dCi kurde przez dwa dni czuję się jak na okres . Chyba pierwszy raz jakieś bóle mam . - owulacja ? 

Cykl bez stymulacji ale bym się śmiała gdyby się udało 

Aga wszystko jest mozliwe 😉 dzialajcie! 

Odnośnik do komentarza

Apropo objawow ciazowych dziewczyny - u mnie od samego początku nic. Wiec czasami myślimy ze nic z tego nie będzie a tu jednak. Ja byłam pewna ze nic w tym cyklu nie będzie i jakby nie ta beta i to ze mialam miec okres w poniedziałek to dalej bym myslala ze napewno nie jestem w ciazy

Odnośnik do komentarza

Kasia jak nam się udało to też nic nie czułam . Zobaczyłam cień cienia i poszłam na betę i jakoś do końca przekonana też nie byłam .

 

Chyba pierwszy raz mam jakieś bóle . 

Chociaż tamten cykl byłam pewna że się udało miałam ból zbliżony do tego z 1 ciąży a jednak . Więc chyba nie ma co przypisać 🙂

obuy był nudna i spokojna 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo Wam gratuluje i sciskam kciuki zeby wasze fasolki rosly zdrowo😊 takie historie dodaja czlowiekowi troche otuchy i nakrecaja poklady nadziei. 

A ja bylam na wizycie u swojej  gin to byl 17 dc nie byLa pewna czy owylacja juz byla czy nie bo nie bylo widac cialka zoltego a pecherzyk byl za maly jesli bylabym tuz przed. W kazdym razie powiedzialam jej o tym ze mam plamienia przed okresem i znowu wyslala mnie na progesteron. Zrobilam sobie  w 22 dc i wynik to 8.54 ng/ml a w 24 dc 11.59 ng/ml cykle mam 28 dniowe. Teraz ma zdecydowac czy mam wlaczyc duphaston czy nie. Pozatym dostalismy namiary na lekarza w klinice nieplodnosci  tu szczegolnie chodzi o meza i jego morfologie 1 % i wyobrazcie sobie ze nie maja terminow juz do konca roku i nie zapisuja nowych par. Ale maz dzielnie walczy...z calych sil wierzy ze poprawi morfologie. 

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra

Cześć dziewczyny! staramy się z partnerem o dziecko. Okres miałam dostać 22.08 a dostałam 16.08. Miesiączka była inna niż zwykle. Zawsze kilka godzin przed zaczyna boleć mnie brzuch i ból trwa zazwyczaj cały pierwszy dzień. Tym razem nie odczuwałam żadnego bólu. Kilka dni przed miesiączka piersi zaczęły mnie boleć i tak utrzymuje się do dziś (26.08). Czasami czuję też delikatny ból w podbrzuszu. Czuję się zmęczona i czasem miewam mdłości. 17.08 robiłam test który wyszedł negatywnie. Czy jest możliwość że mimo okresu jestem w ciąży a na test było za wcześnie?

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mi się śniło że obudziłam się zalana krwią i że znowu poronilam... Obudziłam się z pomyślałam #$rwa czemu znowu mnie to spotyka. Na szczęście to nie prawda, mam nadzieję że sny czyta się odwrotnie. Czekam właśnie na betę która dużo mi dzisiaj powie. Miłego dnia dziewczynki 💓

Odnośnik do komentarza

Kasia czekamy 🙂

tak sny się interpretuje odwrotnie 🙂 wiec same plusy . 

Aleksandra - może być wszystko . 

myślę że możesz powtórzyć test bliżej okresu ew. Beta . Oby było pozytywnie 🙂

Karola może suplementami tą morfologię da się podnieść ? 

 

Odnośnik do komentarza

KasiaF czekamy na wynik bety, ale jakos tak jestem spokojniejsza niz ostatnio 🙂 bo bedzie wszystko dobrze. A z koszmarami to zawsze jest tak ze snia nam sie nasze obawy, ale jak sie obudzilas to moglas sobie odetchnac z ulga bo to byl tylko koszmar 🙂

Aleksandra jak byl okres to raczej ciaza wykluczona, ale pewnosc 100% da zrobienie bety.

Karola to bardzo dlugo trzeba czekac na ta wizyte. ale niech maz zazywa suplementy cynk, duzo witaminy d i co tam macie jeszcze zapisane i dzialajcie, a Twoj progesteron to chyba jest ok, jakos sie 10 dni po owu robi zeby sprawdzic poziom.

Odnośnik do komentarza
Gość Niecierpliwa

KasiaF dzisiaj zaczęłam lekko plamic. Źle spalam w nocy - bolał mnie brzuch. Piersi przestały mnie boleć. Ogolnie źle się czuje i boję się jak cholera ze to koniec. Narazie leze i obserwuje plamienie. Dokładnie miesiąc temu mialam okres i mam nadzieje ze to organizm z przyzwyczajenia zachowuje się jak na okres i wszystko dobrze się skończy. Póki nie ma krwi czekam. Jak sie pojawi jadę do szpitala sprawdzić. Obym doczekała do wizyty w poniedziałek u mojej doktorki. Ostatnio nie doczekalam poniedziałkowej wizyty, w niedzielę bylam na oddziale...

Czekam na wyniki Twojej bety-  będą książkowe zobaczysz :*❤

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...