Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Anna.a ehh ja też miałam podobnie 😞

wściekłość, gniew, żal itp i byłam mega wkurzona bo miałam inne plany heh 🙂

 

ja jestem już w 11 DC i jakoś dziś mnie naszło że czas bardzo szybko leci 😞

u mnie rok chyba taki jak każdy  zawsze coś jest źle 🙂

Kasia jesteś nadzieja na ten cykl ! 

mysle że nas nie zawiedziesz 🙂 czeczekamy na wyniki 

Odnośnik do komentarza

AgaAgaAga masz racje czas bardzo szybko leci. A nieudane próby są dobijające. Zawsze marzyło mi się żeby różnica wiekowa między moimi dziećmi nie była duża, jednak to moje marzenie nie będzie spełnione. Nawet jeżeli uda mi się w najbliższym czasie to różnica będzie już 5 lat (synek skończył w tym roku 4 latka) także wszystko jak zwykle idzie nie po naszej myśli 😕 tak jak Maszkaron napisała zawsze się na coś czeka i to czekanie jest najgorsze 😕 mam brata 13 lat młodszego, w tej chwili jest on dzieckiem i chodzi do szkoły podstawowej. Nie chce żeby różnica wiekowa pomiędzy moimi dziećmi byla tak ogromna jak pomiędzy mną, a moim jedynym bratem. 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

kasia mam ciarki , jakby to była moja beta 😄

co lekarka ?

 

Anna.a też bardzo bym chciała żeby różnica nie była taka duża mój ma zaraz 3 lata

chociaż bardziej mi zależy na czasie bo mam trochę obciążenie zdrowotne a do tego wiek mój już nie taki fajny

Odnośnik do komentarza

Anna.a od czego to by zacząć 😜 oprócz pocs , mam dwa mięśniaki , mam ogólnie średnie wyniki z krwi, mam problem z cukrem,wątrobą, ciśnieniem, wagą oprócz tego mam trochę problemów gastrologicznych. a wiek 36  - skończone.

w 1 ciąży brałam pierdylion tabletek ;/

 

niecierpliwa - piatek to już 🙂 trzymam kciuki

 

Odnośnik do komentarza

A ja niby kalendarzyka dzisiaj mam owulke ale testy od poniedziałku  negatywne ha ciekawe w zeszlym miesiacu tez negatywne i chyba niemam  owulacji wogule wiec znowu cykl do dupy. A moj gin powiedzial  ze mam sie zglosic do niego jak minie rok ze staraniami. 

Trzymam kciuki za testujace🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Aga to trochę tego masz 😕 ciagle pod górkę ... 😕 a to Ci powiem, że jestem sporo młodsza 😋 ale mimo to kondycja zdrowotna kiepska 😕 

Niecierpliwa to trzymam kciuki za piątek 🤞🏻
 

Marzenaa mój gin tez mi tak powiedział, ale dziś z mężem podjęliśmy decyzje o badaniach na własna rękę i wybiorę się przy okazji do innego ginekologa, bo właśnie zaczęłam 9 cykl starań i co rozczarowanie to gorzej przeżywam. Jak tak dalej pójdzie to depresja mi wróci i już w ogóle d*pa z tego wszystkiego będzie 😕 

Odnośnik do komentarza

KasiaF to pieknie, przynajmniej jedna z nas dzisiaj z pozytywnymi wiadomosciami 🙂 Kochana teraz tylko leki i musi byc wszystko dobrze, trzyamam mocno kciuki 🙂

Anna u nas dokladnie to samo, tez chcialam niewielka roznice a jak dobrze pojdzie to bedzie tez 5 lat

Niecierpliwa u mnie ani widu ani slychu, zobaczymy jak do poniedzialku nic sie nie zjawi to tez bete zrobie bo nigdy takich jaj nie mialam. A za piateczek trzymam kciuki, oby oby 😉

Aga no ja tez sie spiesze bo wiek juz nie ten ale los z nas drwi i plany mozna miec a zycie i tak swoje

Marzena jak masz dlugie cykle to i owu pozniej moze jeszcze testy pokaza, testuj caly czas bo te kalendarzyki to czasem tez zle licza. Albo testy na Ciebie nie dzialaja bo sa tez dziewczyny ktorym sie nie sprawdzaja

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny. Tzrymajcie mocno kciuki bo jesli stracr trzecia ciaze w tym roku to serce mi pęknie chyba i juz kompletnie sie zalamie... 

Lekarka przepisała mi utrogestan i zastrzyki z neoparyny. Kazala w piatek powtorzyc bete i zrobic progesteron.

Normalnie nie wierzę,  tak strasznie sie boje... Nawet mezowi nie powiedziałam jeszcze 

Poprostu nie wierze... Z zacisnietym gardlem bede robić tą bete w piątek... 

Odnośnik do komentarza

Anna.a. to tez moj 9 cykl starań do listopada daje sobie czas tak stwierdziliśmy z mezem.

@Maszkaron cykle mam 28-29dni. 2 razy mi sie zdarzylo ze mialam 49 i 32 ale to bylo w kwietniu i czerwcu. Kiedys mialam inne testy to pokazywaly a teraz zamowilam jakies z allegro co nawet czasami nie zafarbiaja sie na czerwono jak mocz idzie po pasku czasami nawet jak pasek jest dlugo zamoczony to mocz nie idzie po pasku masakra jakas. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

KasiaF supcio, ogromne gratulacje !!! Jesteś obstawiona lekami, będzie dobrze.

Ja dzisiaj małe załamanie przeżywam, mam nadzieję że szybko minie bo siedzę w pracy i oczy mokre od niewypłakanych łez, a nie mam nawet komu się zwierzyc, i mąż chyba też ma już przesyt.

Odnośnik do komentarza

Niecierpliwa Mi też zawsze pomaga wygadanie się. Mam 2dc i już jestem prawie po @, nie wiem co się dzieje, chciałam powtórzyć badania chormonow ale gin za miesiąc dopiero a prywatnie nas nie stać, jeszcze żołądek o swoim istnieniu znów przypomniał wielkim hukiem. Też zawsze chcialam mała różnice wieku a tu córka już 6 lat kończy, a ja nie umiem się pogodzić ze może być tylko ona, mąż jedynak ja mam niepelnosprawnego brata, więc oboje chcieliśmy duza rodzine, i jakoś tak mnie załamało dzisiaj. 

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

KasiaF chodze do nowego od poronienia, ale niewiele moge powiedziec bo bylam na dwoch lub trzech wizytach. Pracuje takze w szpitalu uniwersyteckim i wydaje sie milym i kompetentnym czlowiekiem. duzo pacjentek zawsze i niestety opoznienia ale wydaje sie dobrym fachowcem. a czy masz jakiegos endokrynologa do polecenia??

Kasie pisz jak nie masz sie komu wygadac bo u nas pelne zrozumienie tematu, zwlaszcza ze kazda przezywa to samo mniej lub bardziej. czasem zdarza sie krotszy okres, cienkie endometrium i dlatego slabe krwanienie.

Karola wszystkie badania dotychczasowe wychodz ok czy sie na cos leczysz. Ciezko cokolwiek doradzic a na konsultacje warto sie wybrac moze jakies suplementy dla meza. czasem trzeba poczekac na poprawe wynikow kilka miesiecy. 28 lat to nie duzo ale trzeba podjac jakies dzialania zeby nie bylo za pozno.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...