Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

olej z wiesiolka tez zazywam z gala 🙂 mysle ze dziala ale dopiero zaczelam piewszy cykl 🙂

dziewczyny kto w kolejce do testowania?? u mnie czekanie do wtorku ale nie bede sie spieszyla tylko faktycznie poczekam juz nauczona zyciem 🙂

KasiaF to fajnie ze wizyta u lekarki poszla pomyslnie, bo jak da Ci heparyne i leki to bedziesz zaopiekowana i musi sie udac 🙂

AgaAgaAga szkoda ze sie nie udalo ale czasem zaskoczy nawet nie widomo kiedy wiec trzeba dzialac

Karola bardzo dobre podejcie, trzeba gonic marzenia.  🙂

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu mam nieregularne miesiączki. Chodzę do jednego lekarza, ale z racji tego ze wyczuwam że już nie ma na mnie pomysłu, poszłam do innego. Ale będąc u pierwszego na sprawdzeniu czy jest owulacja (bo powinna) usłyszałam - nic nie widzę. Ani nie ma, ani nie było, ani się na nic nie zapowiada. No i dlatego poszłam do drugiego lekarza. I powiedział mi to samo. Tak jakby wszystko się tam zatrzymało. Przepisał mi duphaston do brania 3x1 przez 7 dni i odstawić - na wywołanie miesiączki. I później mam brać od 16 do 25 dnia cyklu..
Jednak jestem już 6 dzień po odstawieniu i jedyne co mam to ciągły śluz. I jest taki jakis chwilami pomarańczowy. Do tego skurcze jajników, które pojawiają się co jakiś czas i wzdety brzuch. Robiłam beta hcg w 5 dzień po odstawieniu i wyszła <1.20. Czy jest możliwość, żebym była w ciąży, a beta jeszcze tego nie wykryla? Brzuch przed miesiaczka zawsze mnie bolał, a teraz nie czuje nic. Tylko ciągle mi mokro tam na dole. Co jest kłopotliwe i niehigieniczne. Proszę o pomoc, bo lekarza mam dopiero 26stego, zwariuje do tej pory. Robiąc test w 4 dniu, chwilę po czasie wyszła druga, widoczna kreska i dlatego ta beta. Ale beta nie wyszła. Nie wiem już co myśleć. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość AgaAgaAga napisał:

KasiaF powiedź mi coś więcej o czarnuszszcze ? w tabletkach ? oleju ? 

co najlepsze . bo dziś chce kupić 🙂

Czasnuszka w ziarenkach posypuje kanapki, na jajka, dodaje sobie do salatek itd. Olej wiadomo,  zawsze najlepiej olej olej, ale on jest mocno specyficzny i nie każdemu podchodzi (np mojemu mezowi 😉) dlatego kupilam tez w tabletkach dla niego. Ja kupilam akurat z aliness tylko one są naprawdę duże i jak ktos na problemy z lykaniem tabletek to moze byc problem. Podobno olej z czarnuszki ma udowodnione działanie na poprawe meskich plnikow, np na zywotnisc i ruchliwosc. Naczytalam sie duzo o nim i sama tez pije 

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ! 🙂 u mnie dziś 33 dc. Apka 4 razy „zmieniała” dzień owulacji 😄 dzień @ we wtorek. Mimo wszystko długi ten cykl, ale według ostatniej zmiany to owulacja była 23 dc. Póki co żadnych objawów nadchodzącej @, tylko od czasu do czasu ból brzucha. Piersi nie bola, a zawsze przed bolała bardzo lewa pierś tak po boku. Temp tez wyższa. Nie wiem czy się nie złamie i już jutro nie zrobie testu 😋😋😁

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Anna.a napisał:

Cześć dziewczyny ! 🙂 u mnie dziś 33 dc. Apka 4 razy „zmieniała” dzień owulacji 😄 dzień @ we wtorek. Mimo wszystko długi ten cykl, ale według ostatniej zmiany to owulacja była 23 dc. Póki co żadnych objawów nadchodzącej @, tylko od czasu do czasu ból brzucha. Piersi nie bola, a zawsze przed bolała bardzo lewa pierś tak po boku. Temp tez wyższa. Nie wiem czy się nie złamie i już jutro nie zrobie testu 😋😋😁

Trzymam mocno kciuki...ale ja bym na Twoim miejscu nie wytrzymala😁

U nas jutro beda wyniki nasienia meza...jestem mega ciekawa jak wyjda

Odnośnik do komentarza

U nas winko czasami w okolicach owulacji zeby troche się wyluzowac a nie tylko "robic dziecko". Daj znac Karola jak będziesz miała wyniki.

Anna.a trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki.

U mnie 21dc i 8 dni po owulacji. Nie wiem czemu ale pomimo przytulanek jakos czuje, że sie nie udalo i nic z tego w tym cyklu nie będzie... Czuje ze pod koniec przyszłego tygodnia bede miala parszywy humor.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Karola napisał:

Dziewczyny przyszly wyniki nasienia mojego meza...morfologia 1%...i co teraz ??

Mój miał 3% dostał od lekarza agapurin i fertil Man. Umów go do adrologa a jak nie ma.u Ciebie w okolicy to do urologa. A jak z ilością? Bo czasem morfologia słaba ale nadrabiaja chłopaki iloscia.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Kasie napisał:

Mój miał 3% dostał od lekarza agapurin i fertil Man. Umów go do adrologa a jak nie ma.u Ciebie w okolicy to do urologa. A jak z ilością? Bo czasem morfologia słaba ale nadrabiaja chłopaki iloscia.

19.52 mln/ml przy normie wiecej niz 15 mln/ml a calkowita liczba w ejakulacie 42.94 przy normie wiekszej niz 39.mln/ejakulat. W tym zywotnosc 83% przy normie wiekszej niz 58%

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny cały cykl jestem zakręcona 😄 termin @ mam na środę 🤣 ale moja temp nie spada, dziś nawet wzrosła 😊 powiem wam, że się tak nakręciłam ! I w sumie podświadomie nie dopuszczam myśli, że @ się zjawi. Temp cały czas wysoka, piersi nie bola. Musi być ciąża ! 🙂 

Maszkaron trzymam za Ciebie kciuki za jutro ! A za siebie na środę 😊

KasiaF jeszcze wszystko przed Tobą kochana! Trzymam kciuki za kreseczki 😘

Odnośnik do komentarza

Karola mój miał trochę więcej tej koncentracji ale nie martw się nic, zgłoś go do lekarza. Morfologia nie jest łatwa i szybka do poprawy , ale możliwa. Ważne że coś ma bo bywa i tak że mają po 0 % plemników, i pamiętaj że wystarczy jeden a szczęśliwiec.

Anna.a trzymam mocno kciuki bo coś pachnie mi ciąża.

Makaron jak tam? Robiłaś dzisiaj test?

KasiaF nie trać nadziei, jak tu kiedyś dziewczyny pisały, po owulacji musi być czas na zagnieżdżenie.i na te inne sprawy a to trwa.

Mi apka pokazuje @ na sobotę i wiem że przyjdzie. Za.duzo stresów miałam w tym miesiącu by się udalo, i znowu mi się żołądek odezwał. Ale, ale umawiam nas do lekarza co prowadzil ciążę znajomej, nie.mogla zajść przez 5 lat, teraza trojke rok po roku.

Odnośnik do komentarza

Kurcze dziś temp. drastycznie spadła ! 😮 ale mierzylam ja godzinę wcześniej niz zwykle, bo pies mnie obudził. Mimo wszystko piersi nie bola, śluzu przed okresem było pełno, a teraz jest jakoś inaczej. Modlę się o to żeby nie było to „zawieszenie okresu” bo coś się np. pokręciło 😕 Tak bardzo bym chciala zobaczyć jutro upragnione dwie kreseczki

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...