Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Gość Monia napisał:

dziewczyny beta z soboty 560 czy nie jest za mała?

W środę było 155

Czemu za mała? Z tego co wiem to po dwóch dniach ma się podwoić a u Ciebie po trzech dniach się potroiła. Ja nigdy nie badałam jeszcze bety ale wydaje mi się że jest ok.

Odnośnik do komentarza

Monia jest moc Super beta💪

Ania po cichu gratuluję 😍

Ja dzisiaj mam ciężki dzień według obliczeń i moich apki powinna dzisiaj przyjść @ Od wczoraj mam nawrót hemoroidow  Niestety została mi taka pamiątka po pierwszej ciąży i co jakiś czas mi doskwiera Od wczoraj że zdwojoną siłą  nic robi nie mogę bo tak mnie boli 😭 Na dodatek teścia wczoraj przywiózł mi 20kg ogórków do zaprawiania... Nie mam siły nawet o myśleniu o testowaniu Zwłaszcza że panicznie boje sie znowu zobaczyć jedną kreskę Poza tym tak naprawdę to już kompletnie nie wiem jak mam liczyć cykle co cykl to dłużej trwa 😞

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ania napisał:

Cześć dziewczyny! W zeszłym miesiącu się nie udało, ale chyba teraz mogę się zacząć cieszyć? 😊 Test robiony przed chwilą, 25dc. Spodziewana data okresu w środę 

https://zapodaj.net/339c73e4647f2.jpg.html

Noo kreseczka superr🍀 gratuluje👶 a na bete idziesz? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, sunshine napisał:

Monia jest moc Super beta💪

Ania po cichu gratuluję 😍

Ja dzisiaj mam ciężki dzień według obliczeń i moich apki powinna dzisiaj przyjść @ Od wczoraj mam nawrót hemoroidow  Niestety została mi taka pamiątka po pierwszej ciąży i co jakiś czas mi doskwiera Od wczoraj że zdwojoną siłą  nic robi nie mogę bo tak mnie boli 😭 Na dodatek teścia wczoraj przywiózł mi 20kg ogórków do zaprawiania... Nie mam siły nawet o myśleniu o testowaniu Zwłaszcza że panicznie boje sie znowu zobaczyć jedną kreskę Poza tym tak naprawdę to już kompletnie nie wiem jak mam liczyć cykle co cykl to dłużej trwa 😞

Współczuję ja w tym roku odpuscilam zrobiłam tylko kilka słoików soku z pożeczki czerwonej 

Ten strach jest okropny. Też zawsze miałam 😞

 

 

@czekając na cud niestety już tak mam, tak długo na to czekałam że bardzo się boję

Odnośnik do komentarza

Monia tak duzo z nas trzyma za Ciebie kciuki ze poprostu musi byc dobrze Kochana 🙂 nie masz wyjscia 😘

Kobietki a Wy jak tam? Kiedy testujecie? Jaki dzien cyklu? U mnie dzisiaj 8dc, płodne na dniach a tu gardlo boli strasznie ;( znacie jakies cudowne srodki na szybką gardlową pomoc???

Odnośnik do komentarza

U mnie 26dc. Niewiem kiedy była  owulacja bo testy z allegro w 14dc negatywne. Od kilku dni pobolewaja mnie jajniki raz jeden raz drugi niewiem dlaczego. 

Dziewczyny czy to normalne ze nie bolą  mnie piersi przed okresem? . Mam ta tak od kiedy stracilam ciaze . Przed ciaza  zawsze mnie bolaly po ciazy  wogule. 

Czy macie  jakies sposoby na zgage??? Od kiklu dni mam i nawet Rennie nie pomaga 

Edytowane przez Marzenaa

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Marzenaa mnie wogole nie bolą piersi przed okresem... Zero. 

Co do objawow ciazowych to pamietajcie dziewczyny, ze wcale nie musi ich byc bo kazda ciąża jest inna! Ja w pierwszej ciazy mialam objawy, bolace piersi i brzuch (strata 12tc), w drugiej nie mialam żadnych objawow (synek), w trzeciej nie mialam objawow oprocz zachcianki na grzybki marynowane (strata 5tc), w czwartej zero objawow (strata 6tc). Każda ciaza jest inna, moga byc ojawy, a moze ich nie byc. Do poki nie ma @ trzeba myslec pozytywnie. Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki i mam nadzieję, ze do konca tego roku kazda z nas będzie miala swoja piłeczkę pod serduchem. 

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Gość Czekając na cud napisał:

Ania nie trać pieniędzy na test idź na betę . Gratulacje 

Dziękuję! Nie mam możliwości iść na betę aktualnie. Poranny test również pozytywny 😊 Ale jutro termin @ i cały czas się boję, że przyjdzie jakimś cudem 😢

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...