Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Monia, KasiaF znam tą huśtawkę nastrojów, w takich chwilach najlepiej się jest wygadać, czy to komuś bliskiemu, czy tutaj na forum. mnie w takich chwilach bardzo wspiera mąż, mówi "poczekaj i na nas przyjdzie czas a jak nie to też na to nic nie poradzimy".

Anna.a strasznie Ci współczuję, pies to jak członek rodziny, napewno Wam teraz bardzo pusto w domu. My od dwóch dni mamy kota i wszyscy za nim przepadamy, wnosi wiele uamiechu.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Monia bardzo boli strata tego psiaka. Mój syn cały czas płacze, że tęskni za swoim małym futrzakiem, że go bardzo kocha. Ciężko mu wytłumaczyć, że nasz pupil już nie wróci. 
 

Kasie psiak miał coś nie tak z przegrodami nosa i bardzo chrapał. Miał mieć operacje. Teraz mój mąż mowi, że nikt mu wieczorami nie chrapie jak ogląda tv, że kto go będzie po twarzy lizał jak będzie w garażu w kanale robił samochód. To są takie „pierdoły” ale bardzo dużo znaczą. Człowiek bardzo przyzwyczaja się do zwierzaka w domu. I super, że u was kotek daje wam tyle radości 🙂 

 

Mąż widział jak oboje z synem płaczemy i jutro jedziemy po drugiego pekińczyka. W jedną stronę 400 km, bo w pobliżu nas nie ma tych psiaków. Tylko mam obawy czy pokocham nowego psiaka tak bardzo jak kochałam tamtego 😞 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny. Czytam Wasze wpisy od jakiegoś czasu ale sama sie nie udzielalam zeby sie jeszcze bardziej nie nakrecac. Za chwilke bede miala 28 lat, mamy juz ponad 2 letniego synka i od jakiegos czasu niby "na spokojnie" staramy sie o rodzenstwo. Podchodzimy do tego na luzie, jednak jak zbliza sie czas miesiaczki nakrecam sie i licze na dwie kreseczki. Powiedzcie mi czy ktorejs z Was wychodzil negatywny test w terminie okresu a po kilku dniach dopiero pozytywny?

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

Cześć Pati. Mi się tak nie zdarzyło ale czytałam wiele takich historii. Wystarczy że owulacja się przesunie tak jak mi teraz. Dzisiaj 31 dc a zazwyczaj mam 28.biorąc pod uwagę przesunięcie owu @ powinna być dzisiaj ale jeszcze nie ma. Jak nie przyjdzie to rano test 

Trzymajcie kciuki. 

Odnośnik do komentarza

lesnasarenka trzymam kciuki, oby Ci sie udalo 🙂

u mnie zawsze jak w zegarku cykl trwa 26 albo 27 dni. Ale teraz jest jakos inaczej, 28dc zrobilam test i byl negatywny, dzis jest 30dc a okresu dalej brak. Od rana czuje takie klucie i ciagniecie w prawym jajniku, takie jak przy owulacji. Ogolnie przed okresem nigdy nie mam zadnych objawow ze sie zbliza.

Odnośnik do komentarza

lesnasarenka pewności nie mam bo nie robie testow ani nie chodze na monitoring. Jedyne moje objawy to wlasnie to ciagniecie i klucie w jajnikach i sluz plodny a tak mialam kolo 15-16 dc. 

Jutro chyba powtorze test jak do tego czasu nie dostane.

Odnośnik do komentarza

@Anna.a wspolczuje straty psa. Nowego tez pewnie pokochasz tylko potrzeba czasu. 

Lesnasarenka Pati i jak testowalyscie?? 

U mnie dzisiaj 14dc co jakis czas czuje kucia w jajniku ale brak sluzu i testy owulacyjne negatywne. Ostatnio coraz czesciej mysle ze chyba mi jest pisane byc tylko mama Aniołka i ze juz tylko nie zobaczę tych II  kreseczek😞 kupilam mężowi  tabletki ktore polecila mi koleżanka i jestem tak wkurzona bo zapomina ich brac nawet jak leza na stole masakra. 

I jak tam u reszty dziewczyn ktoras jeszcze testuje ?? 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

Melduję że test negatywny ale okresu brak. Dzisiaj 32dc. 15dpo... Dziwne. Nawet cienia kreski nie było. Daję jej czas do soboty. Jak nie przyjdzie to test innej firmy. Wizytę do giną mam dopiero na 5 sierpnia i nie da rady przyspieszyć. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

KasiaF. Stawiam cię do pionu. Jeszcze za wcześnie... Możliwe że beta z krwi i by ci wyszła ale też nie ma pewności. 

Ja dzisiaj wykonałam obliczenia matematyczne. Test naj czuł szybko wykrywa ciążę 6cio dniową ALE... To jest 6 dni po zagnieżdżeniu. A zagnieżdżenie może być od 4 do 12dpo. Czyli... 12+6 daje 18dpo ostatecznie kiedy wyjdzie test. To u mnie jest w sobotę. Dlatego dopiero w niedzielę powtarzam test. 

KasiaF czekaj do dnia @😊 trzymam kciuki. 😗

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość Lesnasarenka napisał:

KasiaF. Stawiam cię do pionu. Jeszcze za wcześnie... Możliwe że beta z krwi i by ci wyszła ale też nie ma pewności. 

Ja dzisiaj wykonałam obliczenia matematyczne. Test naj czuł szybko wykrywa ciążę 6cio dniową ALE... To jest 6 dni po zagnieżdżeniu. A zagnieżdżenie może być od 4 do 12dpo. Czyli... 12+6 daje 18dpo ostatecznie kiedy wyjdzie test. To u mnie jest w sobotę. Dlatego dopiero w niedzielę powtarzam test. 

KasiaF czekaj do dnia @😊 trzymam kciuki. 😗

Kochana niby tak ale... Bylam dwa razy w tym roku juz w ciazy i dwa razy test wyszedł mi pozytywny baaardzo wczesnie 😞

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

Sunshine może być pseudo płodny. Jak owu się opuźnia na przykład albo przed okresem. Ja zawsze mam przed okresem. Stąd wiedziałam żeby się nie nastawiać za bardzo i nie rozpacza łamie jak @ przyszła. 

Odnośnik do komentarza

Lesnasarenka szkoda że ta @ przyszła, ale z drugiej strony Ci zazdroszczę bo wiesz na czym stoisz, u mnie dalej nic!. zaczynam się martwić i analizować. Brzuch trochę pobolewa i w ciągu dnia jestem jakby bardziej zmęczona ale to może tez być od spóźnionej @, rano robiłam test dla pewności i jedna kreska. 

Sunshine tak może być, 

Odnośnik do komentarza

odebrałam wyniki badania histopatologicznego jajnika i ni w ząb nic nie rozumiem, ale pojawiają się takie zwroty jak pogrubienie osłonki białawej ale bez włóknienia podścieliska, torbiel ciałka żółtego, czy któraś z dziewczyn spotkała się może z takimi określeniami?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość KasiaF napisał:

U mnie dzisiaj plamienia więc napewno w ndz będzie @...

Do tego odebralam dzisiaj kolejne wyniki badań i wyszlo ze mam mutacje PAI1... Dzisiaj moj nastrój jest w skali 0-10 jakies -100. 

Dobrze ze zrobiłaś badania. Wiemy z czym walczyć. Ja też mam. Masz hetero czy homo?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...