Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Gość Lesnasarenka napisał:

Monia jak monitoring?

Heidi witamy 😀 mężowi nic nie mów że masz płodne. Zawsze też możesz spróbować go upić i wykorzystać 😉 tylko nie przesadź z upijaniem

Wizyta dopiero o 17.20

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Lesnasarenka napisał:

Daj znać po wizycie. A u ciebie pęcherzyki pękają? Nie wiem czy się nie mylę ale acard chyba pogrubia endometrium jeśli jest brany w pierwszej fazie cyklu.

Ani nie rosną ani nie pękają:( biorę aromek a potem pregnyl 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny nie wiem co myśleć Okres dostałam po 36 dniach Wszystkie testy były ujemne nawet ten w 36dc Przez 3 dni miałam normalny okres rano w niedzielę (4dc) okazało się że się skończył w nocy bylo suchutko popołudniu w niedzielę wrócił z normalnym krwawieniem W poniedziałek do południa miałam jeszcze małe ślady i koniec Dzisiaj  (7dc) ok południa gdy byłam wc zobaczyłam że mam malutka plamke na bieliźnie A na papierze został mi mały skrzep i trochę krwi... nie wiem co mam myśleć W nocy bez stresów były przytulanki i żadnych niepokojących objawów po nich nie było Dopiero w południe Moja gin jest jeszcze na urlopie... 

Zaczął się 6 cykl starań i kompletnie nie poznaje swojego organizmu po ostatnim 😞

Pierwsza ciąża to było pstryk i  była I to dosłownie wystarczył jeden raz pomiędzy delegacjamu męża w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji... Najbardziej boję się że za długo odkładaliśmy  decyzję o drugiej ciąży i będziemy mieć takie problemy jak moja siostra... starali się o dziecko (pierwsze) 9 lat przeszli wszystkie możliwe badania i zabiegi dopiero udało im się w tym roku po in vitro we wrześniu będzie na świecie A oni do dzisiaj nie znaja przyczyny dlaczego bo wszystkie wyniki prawidłowe  

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka
39 minut temu, sunshine napisał:

Dziewczyny nie wiem co myśleć Okres dostałam po 36 dniach Wszystkie testy były ujemne nawet ten w 36dc Przez 3 dni miałam normalny okres rano w niedzielę (4dc) okazało się że się skończył w nocy bylo suchutko popołudniu w niedzielę wrócił z normalnym krwawieniem W poniedziałek do południa miałam jeszcze małe ślady i koniec Dzisiaj  (7dc) ok południa gdy byłam wc zobaczyłam że mam malutka plamke na bieliźnie A na papierze został mi mały skrzep i trochę krwi... nie wiem co mam myśleć W nocy bez stresów były przytulanki i żadnych niepokojących objawów po nich nie było Dopiero w południe Moja gin jest jeszcze na urlopie... 

Zaczął się 6 cykl starań i kompletnie nie poznaje swojego organizmu po ostatnim 😞

Pierwsza ciąża to było pstryk i  była I to dosłownie wystarczył jeden raz pomiędzy delegacjamu męża w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji... Najbardziej boję się że za długo odkładaliśmy  decyzję o drugiej ciąży i będziemy mieć takie problemy jak moja siostra... starali się o dziecko (pierwsze) 9 lat przeszli wszystkie możliwe badania i zabiegi dopiero udało im się w tym roku po in vitro we wrześniu będzie na świecie A oni do dzisiaj nie znaja przyczyny dlaczego bo wszystkie wyniki prawidłowe  

To ci się pokręciło. Ja czasami mam podobnie jeśli jestem chora albo zestresowana. A ostatni dzień to mogło być po przytulankach jeszcze nawrót. Ja tak mam jeśli jest seks zaraz po @ chociaż częściej plamienia niż skrzepy ale różniebywa.

Ewentualnie jakieś zawirowania hormonów ale to już musisz do gina. Obserwuj i czekaj. Jeśli reszta cyklu w normie to raczej nic poważnego

Odnośnik do komentarza

sunshine od czasu do czasu moze sie jakis zdarzyc taki dziwny cykl. ja tak mialam przed pierwsza ciaza ze jedne cykl 28 dni drugi 36 i nie moglam trafic w owu. a pozniej przy drugiej to testy owu i sie udalo za drugim razem. teraz tez bede uzywala testow mimo ze cykle regularne ale z owu to nigdy nie wiadomo. a z ciaza to nigdy nie wiadomo raz sie uda od razu a raz trzeba czekac dluzej niestety.

Monia bedziesz obstawiona lekami to sie uda 🙂 przynajmniej wiesz co i jak podejsc do tematu

Heidi witaj 🙂 bardzo lubie ta bajke :)) mezowi nic nie mow kiedy ma sie starac wskakuj w sexi ciuszki i do roboty :))

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Potrzebuję wsparcia :D

Ostatni okres miałam 16.06, owulacja prawdopodobnie była 28.06. Od jakichś trzech dni non stop biegam do łazienki, piersi bolesne, tkliwe. Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test, który wyszedł negatywny. Następna @ powinna przyjść w niedzielę. Czy test pokazałby już ciążę czy to zdecydowanie za wcześnie? Tak bardzo chciałabym zobaczyć dwie kreski, że już sama nie wiem czy faktycznie mogę mieć już objawy, czy tylko się nakręcam...

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Lesnasarenka napisał:

To teraz wszystkie trzymamy kciuki za Kasie bo ona pierwsza w kolejności i musi się udać.

😞

Ja na samym końcu niestety będę testowac, ze względu na laparoskopię w tym miesiącu nie było przytulanek w owu, więc dopiero kolejny cykl będzie moj .

Dziewczyny ja też już 33 lata skonczone i tak samo jak Wy żałuję że nie zaczęłam wcześniej się starać o rodzeństwo dla córki. Córka już od paru lat mówi o braciszku lub siostrzyczce a tu ciągle nic, w sumie teraz już coraz zadziej o tym mówi.

Lesnasarenka długą drogę przeszła Twoja siostra do upragnionego szczęścia, życzę jej zeby od teraz już wszystko jej się układało.

Dziewczyny nie załamujmy sie, tylko uzbrujmy w tony cierpliwości, napewno każdej z nas się uda, gorąco w to wierzę i pamiętajcie "pozytywne myślenie przynosi pozytywny skutek". 

Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

Ania za wcześnie. Poczekaj do @ mi w osostatniej ciąży 12dpo wyszedł cień zaledwie. Zależy od organizmu i od tego kiedy było zagnieżdżenie ( a może być nawet 12dpo a potem jeszcze minimum 3 dni zanim test wyjdzie) wiem że łatwo się mówi bo ja sama co miesiąc od 10 dpo najpóźniej testuję... Mimo wszystko powodzenia życzę

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Gość Lesnasarenka napisał:

Ania za wcześnie. Poczekaj do @ mi w osostatniej ciąży 12dpo wyszedł cień zaledwie. Zależy od organizmu i od tego kiedy było zagnieżdżenie ( a może być nawet 12dpo a potem jeszcze minimum 3 dni zanim test wyjdzie) wiem że łatwo się mówi bo ja sama co miesiąc od 10 dpo najpóźniej testuję... Mimo wszystko powodzenia życzę

Dziękuję! ❤️ Będę cierpliwie czekać. Chociaż już zaczynam myśleć, że raczej się nie udało 

Odnośnik do komentarza

Mnie piersi bola od dnia po owulacji. A nie widziałam kiedy była owulka 😄 myślałam, ze bola na zbliżająca się owulacje. Chociaż w sumie bólem bym tego nie nazwała tylko tylko wrażliwością. A dziś dopiero 7 dpo. Pierwsze trzy dpo temp. wynosiła 36,77, kolejnego dnia 36,84, potem dwa dni 36,9, a dziś znów 36,77. Ciekawe czy coś z tego będzie 😉 

06.2016 synek ❤️

05.2019 córcia Aniołek

Odnośnik do komentarza

ja pamietam ze podczas poprzednich staran to co miesiac mialam jakies obajwy ciazowe i testowalam a tam klapa, a jak zadnych nie mialam tylko @ sie spozniala to byly dwie kreseczki, takze glowa szaleje i wmawia nam wszystko co chcemy 🙂

 mnie tez od kilku cykli bola piersi po owu ale to progesteron rosnie wiec norma.

Lesnasarenka najlepsza na nie myslenie jest jakas praca a mysle ze przy takim maluszku to Ci nie brakuje :)) patrze z rozczuleniem na zdjecia mojego dziecka jak byla takim bobasem i normalnie juz bym chciala takiego przy sobie 🙂

Anna.a kciuki zacisniete 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lesnasarenka

każdej Maszkaron ja w każdej ciąży miałam szybko objawy. A dokładnie ból taki jak przed miesiączką ale już kilka dni po owulacji. Piersi też czasem mnie bolą po owu i nie ma ciąży ale brzuchowi ufam. Na razie niestety to jeszcze nie taki ból. Czekam dalej. 😀

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...