Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martyna 1212

Mi te testy z allegro pokazały już że coś się pokazuje po 13 sekundach przy becie 22 także są bardzo czule... Pink z rosmana dużo gorzej pokazał mi druga kreskę 🙂

u mnie wszystko dobrze zrobiłam wczoraj betę po 3 dniach bo w niedzielę zamknięte było i przyrost. 313% także spokojna jestem bo powinno być minimum 110 🙂

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Anna.a napisał:

@Marzenaa wydaje mi się, że zaczęły mi się dni płodne. Daj znać co u ginekologa. 

Dopiero jutro mam wizyte ale juz sie zaczynam denerwowac.  

To owocnych staran zycze. 

Martyna1212 super wiesci  a ile wy sie staracie bo zapomnialam. 

Dziewczyny  ktore zobaczyly II kreseczki gratuluje i zycze spokojnej ciąży 🤞🤞🤞🍀

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Monia powodzenia ! Musi się udać! 3mam kciuki 🙂

P.S Nam powiedzieli po prawie dwóch latach staran że będzie inseminacja w grudniu po świętach i maz się tak zestresowal że będzie nasienie oddawać że zaszlam w cyklu listopadowym 🙂  

Odnośnik do komentarza

witajcie dziewczyny czy moge mieć jeszcze nadzieje...miałam 2 poronienia w 8 tyg i w 12 tyg. Po ostatnim mineło 5 mies. Okres mam co 29 bądz 30 dni dzis jest 31 i @brak ale robiłam test i nic😢😭🥺czy możliwe żeby test jeszcze nie wykrył gdyby była ciąża?

Odnośnik do komentarza

 Mała bądź dobrej myśli, jak mi napisała @Marzenaa dopóki nie pojawi się @ trzeba mieć nadzieję. 

Ja mam dzisiaj 36dc bez małpy a w niedziele test pokazał mi jedną kreskę Nawet mój mąż twierdzi, że musiało być jeszcze za wcześnie na test bo według niego urosły mi trochę cycki i brzuszek się bardziej "uwypuklił" Również trzymam się tej nadziei.

W pierwszej ciąży zaszłam pierwszy cykl po odstawieniu antykoncepcji więc nie wiem ile wtedy trwał ale pozytywny test z słabiutką drugą kreską pojawił się dopiero 21 dni po staraniach. 

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Gość Pena89 napisał:

Monia powodzenia ! Musi się udać! 3mam kciuki 🙂

P.S Nam powiedzieli po prawie dwóch latach staran że będzie inseminacja w grudniu po świętach i maz się tak zestresowal że będzie nasienie oddawać że zaszlam w cyklu listopadowym 🙂  

Dziękuję za wsparcie. 

O to jest nadzieja. Mogłoby być u mnie tak samo. Tego sobie życzę

Odnośnik do komentarza

Sunhine u mnie pierwszy raz test w dzien @ spodziewanej były 2 kreski ale 8 tydz nie bilo serduszko❤🥺 2 ciąża dzień po spodziewanej @ byly 2 kreski ale 12 tydz i też przestalo bic serduszko🥺❤ a teraz mam dziś 33d bez @ a tes negatywny...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Mała napisał:

Sunhine u mnie pierwszy raz test w dzien @ spodziewanej były 2 kreski ale 8 tydz nie bilo serduszko❤🥺 2 ciąża dzień po spodziewanej @ byly 2 kreski ale 12 tydz i też przestalo bic serduszko🥺❤ a teraz mam dziś 33d bez @ a tes negatywny...

Znasz przyczynę poronien? Robiłaś badania genetyczne ? Często problemy z krzepliwością krwi powodują poronienia. 

Odnośnik do komentarza

Gość Monia. Miałam robione badanie kariotyp jest ok. Krzepliwosc ok. Lekarze mowia ze tak sie zdaza ale ja w to nie wierze...mam wizyte 16 lipca u innego dr mam nadzieje ze on pomoze. Mialam konsultacje z genetykiem i powiedziala ze tak bywa...czy Któras z Was Kochane byla w podobnej sytuacji???

Odnośnik do komentarza

@Anna.a juz po wizycie dal mi tabletki na wywolanie okresu  lecz jesli go nadal nie dostane  do 2 tygodni to mam przyjsc znowu do niego. Doktor Nie wie dlaczego @ mi sie spóźnia  torbieli niemam. Powiedzial ze to moze byc jeszcze ciaza bardzo wczesna hahha ale jakos w to nie wierze. Na dzien dzisiejszy nic nie widzial. Teraz tylko mam czekac

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Nie wytrzymałam zrobiłam test dzisiaj rano Wynik znowu negatywny 😞 36 dzień @ nadal nie ma... Jak na złość moja gin ma urlop Umówiłam się prywatnie na 7.07 prywatnie do innej Ale współpracującej z tą moją więc będzie miała dostęp do całej mojej kartoteki Coraz to bardziej boję  się, że to są jakieś zawirowania hormonalne a nie ciąża Gdyby nie to dziwnie pobolewajace podbrzusza, chodzenie duzo czesciej siku i ostatnio mam coraz to wiecej sliny to pewnie  czekałabym spokojnie na @ A tak człowiekowi podświadomość cały  czas podpowiada ciąża... tylko na ile ta podpowiedź jest prawdziwa A na ile jest marzeniem...😥 

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Mała napisał:

Gość Monia. Miałam robione badanie kariotyp jest ok. Krzepliwosc ok. Lekarze mowia ze tak sie zdaza ale ja w to nie wierze...mam wizyte 16 lipca u innego dr mam nadzieje ze on pomoze. Mialam konsultacje z genetykiem i powiedziala ze tak bywa...czy Któras z Was Kochane byla w podobnej sytuacji???

A mutacje genów? Czytałam inne forum i tam dziewczyny tak mają z mutacja pai 1, ja  też ją mam ale u mnie zarodek w ogóle się nie zagnieżdża 

Odnośnik do komentarza

Witam, ja już po laparoskopii, ale dopiero jutro będę rozmawiać ze swoim lekarzem co i jak i czy coś wyszło.

Dziewczyny co mają mieć inseminację, a robiłyśmy już wszystkie badania jakie są dostępne? Może jakaś klinika niepłodności by pomogła? Ja sobie tak myślałam że jak po laparoskopii się nie uda to zgłaszamy się do kliniki, wprawdzie najbliższą jest 50 km odemnie ale się ni poddamy.

Przy ciążach pozamacicznych testy wychodzą pozytywne a dopiero przy USG okazuje się że to pozamaciczna, i np.sugeruje to też bardzo duży ból z boku brzucha przy pozytywnych testach

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...