Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Anna.a napisał:

@Marzenaa to w takim razie rozumiem Twoje przypuszczenia. A jak dziś sytuacja u Ciebie?

Niewiadoma cichutko gratuluje 🙂 spokojnej ciąży życzę 😘

Okresu nadal brak codziennie pobolewa mnie podbrzusze ciagle mam duzo sluzu raz bialy raz jasno zolty dzisiaj jak bieglam po schodach to dziwnie piersi bolaly moze @ sie wkoncu zbliża. A ty jak tam? Jak @ ? 

@sunshine moze jeszcze za wczenie na test . A o jakiej byl czulosci  test ? Mozesz isc na bete ale ja bym jeszcze poczekala. Szanse zawsze sa jesli niema @ jest nadzieja 🤞

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Standardowa czułość 25mlU Niestety w mojej aptece nie mieli o 10mlU ;( Pani w aptece zapewniała mnie że przy tak długich cyklach 30 dnia test już pokaże ciążę...

Dla mnie ta sytuacja jest całkiem nowa 5,5 roku temu jak postanowiliśmy powiększyć rodzinę to udało się w pierwszym cyklu i również rozpoznalam objawy ok 1,5 tygodnia po stosunku...

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Martyna1212 piekny bladzioch po cichu gratuluje 🤞 

@basiaczek gratuluje i spokojnej ciazy zycze 🤞 

@Anna.a watpie zeby u mnie to byla ciaza  juz tydzien mi sie spoznia a po za tym beta w srode 1. Masakra niewiem co sie dzieje. 

Dobrze ze ci sie juz @ skończyła  teraz mozesz starania zacząć 🤞

@sunshine mozesz kupic test w rossmanie o czulosci 10mlu jesli chcesz ja zazwyczaj kupuje pink super czuly. Bo BOBO-TEST nie polecam  bo kupilam 2 i niby cien cienia a beta negatywna a na pinku odrazu 1 kreska niestety 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

@MadziaK83 zazwyczaj testy odczytuje sie do 5 min a niebylo w nich ulotki ?  jesli nie jestes pewna to kup test albo z apteki albo z rossmana a najlepiej idz na bete. Ja ostatnio tez mialam cien na 2 testach i okazalo sie ze  sa wadliwe  bo beta negatywna. Ale zycze powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Gość Madziak83

Dzięki za informację, no właśnie nie dali instrukcji a w opisie aukcji nie ma nic o czasie, wiem że są testy które można odczytywać niezależnie od czasu a są takie które właśnie po czasie pokazują cień. Mi się po drugim porodzie rozregulowało trochę, poprzednie dwa cykle po 21-22 dni, teraz 26 dzien a od paru dni jakies dziwne bóle i kłucia w macicy, zrobilam test i odłożyłam, po godzinie był cień cienia, zrobilam drugi  i to samo. Wcześniej też je robiłam, bo pierwsze cykle po porodzie były za długie, i tak się nie dzialo. Ale właśnie pojawiło się plamienie więc chyba okres przyjdzie, a po nim muszę iść do ginki unormować to wszystko jakoś. 

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny, nie udzielałam się tutaj chyba z rok, bo u nas nic nowego, ciągle się staramy i ciągle walczymy. Przypomnę swoją historię, mamy już córeczkę prawie 6 lat, z nią udało się już za trzecim podejściem a jakoś od końca 2017 staramy się o drugie i ciagle nic. Moje badania ok, tarczyca w porządku, mąż ma słaba morfologię ale nadrabia ilością i androlog pow że nie powinno być problemu z jego strony. Już próbowaliśmy chyba wszystkiego z medycyny naturalnej. Trzy razy zmieniałam ginekologa bo każdy mnie zbywał jak widział że wyniki są ok, i kazali się starać dalej, ale ile można? dopiero ten ostatni zaproponował w zeszlym roku w grudniu żebym zrobiła laparoskopię, i ale najpierw święta, pozniej ja nie mogłam aż w końcu ten koronawirus i zamknięte szpitale. Muszę Wam pow że ja się strasznie boje zakazenia, ale podjęłam ta decyzję i w końcu we wtorek mam się zgłosić do szpitala i w środę będę miała ta laparoskopię.trzymajcie kciuki, czytałam że bardzo duzo dziewczyn zachodzi zaraz po, jestem pełna nadziei jak i strachu.

Odnośnik do komentarza

Kasie myślę że dobra decyzję podjelas! Sam zabieg jest w znieczuleniu ogólnym więc nic nie poczujesz. Nie wiadomo jak długo korona będzie z nami więc nie ma co zwlekać. Mnie się udało w 3 cyklu po laparo. Trzymam kciuki by i Tobie  to pomoglo ! 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Gość Pena89 napisał:

Kasie myślę że dobra decyzję podjelas! Sam zabieg jest w znieczuleniu ogólnym więc nic nie poczujesz. Nie wiadomo jak długo korona będzie z nami więc nie ma co zwlekać. Mnie się udało w 3 cyklu po laparo. Trzymam kciuki by i Tobie  to pomoglo ! 

 Dzięki, jestem pozytywnie nastawiona że wszystko będzie ok, że się uda, i że nic poważnego nie znajdą.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/6/2020 o 8:54 PM, Gość Kasie napisał:

Witam dziewczyny, nie udzielałam się tutaj chyba z rok, bo u nas nic nowego, ciągle się staramy i ciągle walczymy. Przypomnę swoją historię, mamy już córeczkę prawie 6 lat, z nią udało się już za trzecim podejściem a jakoś od końca 2017 staramy się o drugie i ciagle nic. Moje badania ok, tarczyca w porządku, mąż ma słaba morfologię ale nadrabia ilością i androlog pow że nie powinno być problemu z jego strony. Już próbowaliśmy chyba wszystkiego z medycyny naturalnej. Trzy razy zmieniałam ginekologa bo każdy mnie zbywał jak widział że wyniki są ok, i kazali się starać dalej, ale ile można? dopiero ten ostatni zaproponował w zeszlym roku w grudniu żebym zrobiła laparoskopię, i ale najpierw święta, pozniej ja nie mogłam aż w końcu ten koronawirus i zamknięte szpitale. Muszę Wam pow że ja się strasznie boje zakazenia, ale podjęłam ta decyzję i w końcu we wtorek mam się zgłosić do szpitala i w środę będę miała ta laparoskopię.trzymajcie kciuki, czytałam że bardzo duzo dziewczyn zachodzi zaraz po, jestem pełna nadziei jak i strachu.

Cześć! Miałam laparoskopie razem z histeroskopia. Nic strasznego. Nie masz czego się bać. :) po zabiegu dwie doby byłam na przeciwbólowych i nic już po tym nie czułam. 

Odnośnik do komentarza

U mnie obyło się nawet bez przeciwbólowych. Lekarz chciał mi dac 2 tyg l4 ale nie mówiłam nikomu w pracy i w czwartek miałam zabieg A w poniedziałek normalnie do pracy poszłam 😁 Jeszcze dodam że w tym samym dniu ze mna kobieta miała ten zabieg i potem spotkałam ja na wizycie u naszego gina i się okazało że też po 3 miesiącach zaszła w ciążę i urodziła dziecko dzień po mnie W tym samym szpitalu co ja 🙂 Więc to takie magiczne 3 miesiące po laparo!   

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

U mnie 33dc @ brak, wyczekanej kreski również brak 🙁

Kupiłam dzisiaj w Rossmannie PINK Ale strumieniowy bo nie było płytowych oczywiście nie wytrzymałam i ok 14 zrobiłam test wiem kompletnie zła pora Ale od wczoraj mam delikatne bóle podbrzusza, brzuch wywaliło mi jeszcze bardziej, co chwilę chodzę siku znowu poczułam, że może się jednak udało Ale jednak nie... 😥

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Anna.a napisał:

@Marzenaa jak sytuacja w Ciebie? 

U mnie nadal brak @ w piatek robilam test  i jedna kreska w poniedziałek  dzwonie do gin bo ta sytuacja mie  meczy strasznie . Tak bardzo chcialabym  byc w ciazy a tu nic jedna kreska masakra . A jak tam u cb

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza

Martyna, basiaczek gratulacje! Spokojnych kolejnych 8 miesięcy 🙂

Kasie trzymam mocno za Ciebie kciuki, ostatnio zastanawiałam się co u Ciebie, oby laparo przyniosła jakiś przełom w waszych staraniach 🤞

Madziak83 robiłam dziś identyczny test, też pojawił mi się cień cienia, a robiłam je już kiedyś i była biel wizira, ale nie wiąże z tym zbyt dużych nadziei, kupiłam sobie facelle o czułości 10, zrobię może za dwa dni, bo u mnie to 30dc (jak na mnie to długo, bo cykle mam 21-26 dni), ale z temperatury wynika, że owulacja była późno około 20-22dc,  więc zobaczym co z tego wyjdzie. Zrób jutro inny test, albo sprawdź betę. Nadal się nie zabezpieczacie w żaden sposób? Bo chyba się nie staracie na razie o 3 dziecko, czy coś się zmieniło? 

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dzisiaj tak z głupoty policzyłam sobie ile dokładnie dni po stosunku zrobiłam test w pierwszej ciąży Akurat dokładnie pamiętam bo Przytulanki były rano po moich urodzinach A test robiłam w pierwsza niedzielę stycznia 2015 w wspomnienie chrztu mojej chrześniaczki 😋 I wychodzi że pierwszy test zrobiłam 21dni po przytulankach i druga maseczka była wtedy słaba dopiero zrobiona po 2 dniach była mocna Jak myślicie w takim wypadku mam jeszcze jakieś szanse? 21 dni wypadałoby teraz 2.07...

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza
W dniu 28/6/2020 o 12:38 PM, Anna.a napisał:

@Marzenaa jak sytuacja w Ciebie? 
 

w co u reszty dziewczyn? Który dc, może któraś w najbliższym czasie testuje? 
 

@Madziulaa a jak u Ciebie kochana z wynikami męża? Z tego co pamietam to tez chyba chciałaś robić jakies badania? 

cześć Anna.a u mnie dzisiaj 3 dc i wzięłam pierwsza tabletkę aromka. Jutro mam wizytę u gina, ostatnio miałam torbiel krwotoczna mam nadzieję że nie ma już po niej śladu. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...