Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny potrzebuje pomocy bo juz chyba mam zwidy robilam test firmy BOBO-TEST  o czulosci 25mlU/ml i po 5 min patrze a tam cien cienia widoczny tylko pod światło  pierwszy raz robie ten test i niewiem na ile jest wiarygodny. Okres powinnam dostac w zeszly piatek ale nadal nic. Co myslicie o tym tescie tej firmy ?? Robic sobie nadzieje czy nie?

 Jeszcze dzisiaj pojade po pink o czulosci 10. 

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Czarna.ana
37 minut temu, Marzenaa napisał:

Dziewczyny potrzebuje pomocy bo juz chyba mam zwidy robilam test firmy BOBO-TEST  o czulosci 25mlU/ml i po 5 min patrze a tam cien cienia widoczny tylko pod światło  pierwszy raz robie ten test i niewiem na ile jest wiarygodny. Okres powinnam dostac w zeszly piatek ale nadal nic. Co myslicie o tym tescie tej firmy ?? Robic sobie nadzieje czy nie?

 Jeszcze dzisiaj pojade po pink o czulosci 10. 

Bobo test mi nic nie pokazywał a w ciąży bylam. Nawet cienia kreski nie było🤷

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

miałam cienia cienia na bobo kiedyś  ale beta negatywna one mają coś w sobie że zostaje jakby ślad w miejscu gdzie powinna być druga kreska pamiętam jak się cieszyliśmy z mężem inny test kup albo jak już ci się tak spóźnia zrób betę i mbedziesz wiedziała na czym stoisz 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Jestem 2 miesiące po zabiegu. @ się spóźniał więc zrobiłam test a po zobaczeniu 2 kresek pognałam na betę. Wyszła 459 zastanawiam się czy mogła jeszcze taka zostać po poprzedniej ciąży czy jest nadzieja. W czwartek powtarzam bete. Ale do czwartku daleko. 

Odnośnik do komentarza

Niby maja byc dzisiaj po 15 wyniki ale teraz na potwierdzeniu przeczytałam ze moga byc jutro. Wczoraj robilam test i bobo i pink znowu na bobo cien cienia odrazu a na pinku tylko  jedna kreska. Masakra najgorsze te czekanie

30.08.2019- 28 tydz Aniołek K👼

05.12.2020 - ciąża biochemiczna👼

17.04.2021-9tydz. Aniołek 👼 

03.03.2022- Syn Nasz Cud F 👶

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna 1212

@Marzenaa ja też dziś głupia zrobiłam nie wiem po co mam 9 dzień po pozytywnym teście owulacyjnym ale dobrze wiem że owulka mogła być później muszę wyluzować bo jeszcze się nakręcę za bardzo.... Najgorsze to czekanie co miesiąc to oczekiwanie kiedy mogę testowac już zero cierpliwości 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Marzenaa napisał:

@Anna.a w zeszlym roku w styczniu tez mi sie okres zatrzymal i jak poszlam do gin to na usg byl torbiel dal mi tabletki na wywolanie okresu i torbiel tez zniknął 

Przykro mi że test negatywny ;(

U mnie obecnie torbiel krwotoczna. Czekam na okres.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny potrzebuję sie poradzić bo inaczej chyba za chwilę zwariuję W styczniu odstawiłam antykoncepcje Każdy cykl od tego czasu mam coraz dłuższy ostatni trwał 34 dni... Według wyliczen dni płodne powinny byc w tym cyklu pomiedzy 8 a 14 czerwca Staraliśmy się z mężem 9 i 11 czerwca czyli w 14 i 16 dc Od 20 dnia cyklu pojawił się u mnie biało kremowy gęsty śluz Najwiecej jest to wieczorem również 20dc pojawily sie bóle podbrzusza i częste wizyty w toalecie, znacząco zmniejszył  mi się apetyt A i tak obwód brzucha sie trochę się powiększył  W 23 dc miałam wrażenie że puchnie mi strefy intymne, sutki zrobiły się drażliwe Wiedziałam że jeszcze za wcześnie na radość Od 27dc objawy się mocno wyciszyły niby są ale dużo mniej odczuwalne Dzisiaj w 30 dc zrobiłam test Wynik wyszedł negatywny 😞 Nie wiem czy jest jeszcze jakaś nadzieja...

02.09.2015 Karolek 3300g i 55cm szczęścia 🙂
[img]https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvk6nlnu4w58ul.png[/img]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...